Skočiť na obsah

Neo Terran Front


Sniper

  

  1. 1. Pridali by ste sa k NTF?

    • Nie, som verný GTVA
      0
    • Možno aj áno, je mi sympatická jej politika
      0
    • Určite áno
      0


Odporúčané príspevky

Ja vam nevim , ja mam za to , ze se nakonec s shivany spojil a myslim , ze to on byl prave za znicenim te supernovy v posledni misi, treba aby zachranil nasi rasu a zemi ?

 

Taky by me zajimalo jak daleko jste s Freespace universe :lol: , doufam ze jste to nezabalili to by byla skoda ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 38
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    14

  • bad_guy

    5

  • Ignatius

    4

  • Darkman

    4

ze to on byl prave za znicenim te supernovy v posledni misi, treba aby zachranil nasi rasu a zemi ?

vidíš, to je teória nad ktorou sme ešte neuvažovali :lol:

 

Taky by me zajimalo jak daleko jste s Freespace universe

Dáta sú rozpracované, a pravdepodobne to pôjde pod FS2_Open. Ale momentálne je to pozastavené, mám málo času na to.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A nejak procentualne vyjadrit jak jsi daleko by neslo :) .. Jak jsem dohral dvojku kterou jsem mimochodem schanel od te doby co vyslo demo a dostala se me do ruky minuly tyden nemuzu ukojit svoji touhu po dalsi kampani :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kulich1

 

hehe to poznam aj ja ked som dohral tak som bol z toho paff lebo koniec dava tolko otazok ktore uz mozno nikdy nebudu zodpovedane...

velka skoda ze fs3 uz nebude... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja vam nevim , ja mam za to , ze se nakonec s shivany spojil a myslim , ze to on byl prave za znicenim te supernovy v posledni misi, treba aby zachranil nasi rasu a zemi ?

Zaujímavý názor... Ako by ich však presvedčil, aby zničili tú hviezdu, keďže im o zachovanie ľudskej rasy rozhodne nešlo?

 

/inak vitaj, konečne niekto ďalší do komunity :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No , jak by je presvedcil.. O shivanech my vlastne vubec nic nevime.. Treba se chovaj jako mravenci a ridej se jen rozkazy neceho vetsiho a nebo treba precijen nasel zpusob jak s nimi komunikovat.. Je tam hodne nezodpovezenych otazek :/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Teoria:

 

Za Akena Boscha ste hrali v datadisku Silent Threat!!! :lol: ( Nikde to neni potvrdene, ale z jeho monologu to usudzujem...)

Kedze bol prave tym pilotom, co robil Special Operations....tak sa dostal postupne k dokumentom, z ktorych vyzistil ako napriklad, kde sa nachadza Knossos, ako ho aktivovat a dokonca si myslim, ze tam nasiel aj to, ze kde Shivani presne sidlia a ich presne koordinacie a podobne veci......Pravdepodobne zistil od Ancientov, ze Shivani mozu v urcitu dobu otvorit branu a zautocit znova, kym sa nenapakuju.......Preco utocia si myslim koli tomu, ze pouzivame Subspace a ten zachytia Shivani...no a kedze maju mindrak z Ancientov, tak nas chceli vyhubit este v zarodku......nech maju pokoj pri hladani ich domova v nasej universe bez zbytocnych otazok :)

Taaakze....Bosch chcel otvorit branu a skontaktovat sa so Shivans este skorej nez by oni zautocili..otvoril branu a zacal testovat projekt ETAK.......zial neuspesne...co dokazuje aj stratena lod v Nebule NTC Trinity. Problem je ale v tom, ze GTVA ho neustale nahana.....snazi sa neutralizovat NTF, ale zaroven nechava Boscha utiect koli mylnej informacii, ze projekt ETAK je nejaka zbran........alebo vedia od zaciatku vo co go....to uz neni podstatne.....kazdopadne nechali Boscha dokoncit jeho projekt a zaroven neutralizovat NTF. Nakoniec sa mu to podarilo...ale nez mohli nejake vysledky byt.....stratil sa v nedohladne........Bosch tymto zabranil Shivanom totalnu anihilaciu Vasudans a Terrans, kedze uz mali koordinacie smerom HOME....vypustili Sathanas, ktore su potrebne na otvorenie portalov z ich vlastnych zdrojov. Nechceli riskovat stratu Sathanasov, kedze na otvorenie portalov treba urcity pocet.....Capella bola vyhovujuca hviezda na otvorenie portalu...to uz neviem preco...ale podrobnosti mohli taktiez vediet Ancienti.......Jeden Sathanas im padol...nechceli riskovat dalsi....prebili sa a potom zdrhli home nevedno kam.........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Bosch to měl v hlavě v pořádku. kdyby do něj GTVA nevrtala, dokončil ETAK a možná by se alianci se Shivany podařilo vyjednat. Shivani podle mě původně destruktivní nebyli, dokud se nepotkali s pradávnými. Ti je napadli, a tak jim ukázali co Lucifer dokáže. Jelikož s lidmi a vasudany neumí komunikovat, měli z nich strach a proto je chtěli eliminovat. Tomuto by ETAK zabránil, podle mě to nebyl projekt v pozadí ale Boschův primární úkol. V tech roomu se také o shivanech mluví jako o bytostech s kolektivní inteligencí označované bytost MEO, která je možná stvořila. Ony záhadné komunikační satelity by mohli sloužit právě jí a bosch možná komunikoval se shivany právě takto. (Pardon za trochu OT)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to zaujímavá teória, ale aký bol pôvodný zámer Shivanov to sa nedá už asi presne určiť. Niečo sa črtalo v kampani Silent Threat, kde práve kvôli tomuto GTI podnikala výskumy, ale všetky výsledky sa stratili zničením stanice Jotunheim a destroyera Hades v poslednej misii kampane.

 

Aké bolo prvé stretnutie Ancients so Shivanmi to tiež vieme len toľko, koľko sa povedalo v druhej videosekvencii v kampani Conflict FreeSpace :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

a neviete co sa stalo s tym shivanom, ktoreho chitili v fs1 ?, bola to ta misia ked sme mali chytit jeden sf Dragon a v nasledujucej misi sme isli na tajny prieskum shivanskych lodi. Mozno mal s tym projektom, nad ktorym pracoval Bosch nieco spolocne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že nikde nie je zmienka čo sa stalo s tým Shivanom, ale najpravdepodobnejšia verzia asi bude tá, že sa ho "ujala" GTI a bol eskortovaný na stanicu GTI Jotunheim, kde prebiehali pokusy na zajatých Shivanoch.

Ako je známe, Jotunheim bola zničená v kampani Silent Threat počas rebélie GTI a po jej zničení sa zastavili všetky tieto pokusy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov