Skočiť na obsah

Vaše vzťahy?


Ajk

Odporúčané príspevky

Pred nedavnom som sa bol najest v jednej restauracii v Kosiciach. Sadol som si vedla takych styroch hereciek a nechtiac sa mi dostalo do usi o com sa rozpravali. Vsetky styri tak ohovarali svojich milacikov, vsetky styri boli tak "uchvatne", ze len vziat nohy na plecia a utekat od nich... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 57
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    9

  • arwiel

    5

  • weirdo

    4

  • wysky

    4

Top prispievatelia v tejto téme

no tak to je dobre, wysky :) ach, tie zeny... :) ale tak co, balis, nebalis? zadany ci nie? ;)

 

ja som free like the wiiiiiiind ;) nezadana... vlastne zaujem o niekoho by aj bol ;) ale balenie neuskutocnujem a vlastne ci som sa rozisla alebo nie... tak 50 - 50, ale neovplyvnilo ma to :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien

ked som sa narodil jedna zo sudiciek mi zavinsovala, ze keď mi naplni 10. rôčik života nasledujúcich 25 budem veľmi úprimný aj verejne v tomto smere. Potom sa to obráti, stanem sa v tomto smere neverejným... :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemusim ich spoznat, staci trochu intuicie. A navyse, toto tu je ako vyvesna tabula a mna uz pomerne vela ludi pozna aj osobne. Nebudeme zadavat dovody na zbytocne osobne otazky. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov