Skočiť na obsah

Tatoo a piercing a iné čudá


game

Odporúčané príspevky

pôvodne mali rituálny charakter, Maoriovia na NZ odstrašovali svojimi desivými tetovaniami nepriateľov, piercingy a "plastické" tetovania boli súčasťou inicializačných obradov všetkých prírodných národov

 

 

dnes sa tetuje takmer každý, je to rovnako v móde ako piercing ... hoci proti gustu ... podaktorý ľudkovia to podľa mňa preháňajú ... nuž ...

 

aký je váš postoj ? máte tetovanie ? piercing ? dali by ste sa tetovať " na stálo" či len dočasne, či vôbec ?

 

a piercing ? hm... aj obyčajné dievčenské náušnice sú vlastne piercing ...

 

a čo piercing či tatoo na intímnych miestach ?

 

a prečo toto všetko práve teraz prežíva taký boom ?

 

a keď už tetovanie, tak radšej niečo jemné :) ;)

 

 

 

zopár ukážok z extrémov :

 

Obrázok :lol:

 

 

leopardí muž :

 

Obrázok ;)

 

ehm ...

 

Obrázok :)

 

nuž....

 

Obrázok ;)

 

 

tak ... podľa vás sú títo ľudia ešte tu, alebo už na druhej strane hrany ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 198
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    71

  • Vilma Flinstonova

    15

  • D'Ady

    13

  • trinita

    12

môj postoj k tetovaniu a piercingu? no, je mi to v podstate jedno, nech si každý robí so svojím telom, čo chce, ale osobne mi to nevadí. ani keď sa to už preháňa /pre mňa to môže byť prehnané, pre niekoho špeci veci/.

 

ak by som sa niekedy mala dať tetovať, tak asi len dočasne, najpravdepodobnejšie len na krátky čas si niečo dať namaľovať henou, ale príliš ma to neláka /aj tak mi už dosť vadí, keď mám len škrabanec od pera/. nad piercingom som istú dobu aj rozmýšľala /asi tak pred rokom/, nejakú malú náušnicu do nosa, ale zatiaľ som ten nápad odložila do zabudnutia.

inak nemám nič, ani len náušnice v ušiach

 

tetovanie na intímnych miestach, keď má niekto na to guráž /ja teda nie :lol: /... piercing vôbec, už len pri pohľade na náušnice v bradavkách /mužských či ženských/ má obchádzajú mdloby :)

ale raz v jackass si jeden chalan dával piercing do zadku, spájal dve pologule, stačilo mi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno... videl som aj horsie... teraz sa mi nechce hladat ale na stranke www.dusky.sk/halbot som videl obrazky ako si chlapik dal piercing cez zalud a pri tomto sa mi stahuje zaludok... akoze koniec... piercing moc nemam rad....

 

a tetovanie...? ak RAZ :):lol:;):D:D:D budem nabuchany, tak mozno :) ale ne, ked tak len z recesie nieco zmazatelne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

piercing mam... dala som si ho dost z blbeho dovodu :)

boli sme na dovolenke, v zlatnictve, a uvidela som tam krasny piercing do pupku...otec prisiel ku mne a povedal- ved si to kup...na co som odpovedala, ze nemam na to dostatocny pocet dier.... a on ze- tak si daj... co nemal vraviet, a neskor robili nieco v zmysle ;)

ale mam ho...nie zeby ma nejako obohatil po psychickej ci inej stranke...len tak, paci sa mi to, ale nevystavujem to na obdiv, nenosim kvoli tomu mini tricka, atd :lol:

 

 

tetovanie sa mi paci, ale len jemne...no nedala by som si ho, nie som si ista, ci by sa mi po case neprestalo pacit, a nechce sa mi zazivat bolest 2krat, pri robeni, aj pri odstranovani...

 

intimny piercing nikdy, preboha :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nad niečím jemným neveľmi nápadným som uvažovala už dávnejšie ... nakoniec z toho zrejme nič nebude, ale keď vidím také pekné malé ornamentálne tetovanie, to si nenápadne pozriem poriadne :lol:

 

ale piercing nie.... ďakujem veľmi pekne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tetovanie ani piercing nie sú nič pre mňa... A už vôbec nie na intímnych miestach...

 

tak ... podľa vás sú títo ľudia ešte tu, alebo už na druhej strane hrany ?

Tí sú tak mimo, že už sú ďalej ako na druhej strane... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

TETOVANIE:..mam, ale na mieste, ktore neuvidi len tak hocikto,...je totizto hlboko hlboko pod nohavickami :lol: .. takze iba pre vyvolenych...ma nejak 10cm a je to symbol "ehm niecoho" a viac nepoviem

a planujem este dalsi niekam inam...vsak uvidime kam

 

PIERCING...nemam, ani neplanujem...mne osobne by sa pacil piercing na pupku, len keby mam na to aj predpoklady :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na tetovanie by som sa dala ukecať... možno je to trošku blbé, ale dala by som si v elfskom písme vytetovať arwiel.... kde? ehm... chcela som na pravú časť bedier... ževraj to tam dosť bolí, ale pre "krásu" niečo vydržím.... už len tie financie... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

no dosť skoro ... ale až teraz mi došlo že dead je "potetovaný" :lol:

 

teraz keď každý druhý uvažuje nad nejakým tetovaním, uvažuješ opačne ? hm ... :)

a keď už sme pri tom, čo a kde že máš vytetované ? ha ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som si napriklad nedala tetovanie niekam na viditelne miesto

to je tak pre chlapov skor by som povedala :lol:

 

a dolezite, kedze mam vcelku konzervativnych rodicov, oznam typu ze mam tattoo by ich bohvieako nepotesil a uz vobec by ich nepotesila poloha....a uz vobec co je vytetovane :)

takze som rada ze ho mam tam kde ho mam

a nevystavujem ho na obdiv ani inym cudzim ociam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

blizi sa Trencin - mesto mody....a prave vdaka nemu mam na jednom usku tri nausnicky

a rozmyslam o tom, ze navstivim znova, nech nastrelia este nejake...miesta je dost :lol:

 

a uvidime...mozno i dalsie tattoo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nad tatoo som uvazovala stale, ale este ma to nechytilo poriadne chcela by som na zapastie z vnutornej strany ale nenasla som zatial vhodny napad a mozno ani nenajdem.... skor sa pojdem tetovat ked si to zmyslim a bude to skrat v mojej hlave :) hehe

 

piercing tiez nemam a ani si nebudem davat a nausnice mam vpravo 2 kusy, vlavo 3 kusy ;) hehe ... bola to haluz na strednej prepichovali sme si usi cez prestavky :lol: :) odvazila som sa 4x ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov