Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

kedze sa vsetci tesime ze forum snad bude opat fungovat ;) mozeme sa spolu vytesovat v tejto teme ;)

 

samozrejme sa tu mozete tesit a radovat aj z inych uspechov, ktore ste pocas, dna, tyzdna atd dosiahli, veci co vas potesili a vyvolali usmev na vasich tvarach :)

 

Do usmievania, priatelia! :) ;)

 

:lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak... trošičku optimizmu .... :)

 

marec sa deje každý rok, sneh tiež, a kašľať na to, raz len snežiť prestane .... ;)

 

čo je to proti tejto nádhere ? a môžeš písať ..... a môžeš blogovať .... a môžeš dávať linky..... a môžeš hodnotiť témy ... a môžeš robiť ankety ..... a môžeš ešte celúúúú kopu všeličoho ..... a môžeš písať a písať a je to free .... :lol: ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pekny vecer s priatelom ked sme spolu hrali taku fajn hru s nazvom Gazillionaire a potom kukali Oggyho na kompe :)

 

j, a toto forum sa mi cim dalej tym viac paci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Potesilo ma to, ze ked som si precital vase prispevky, tak radost ich citat!

Zatial co tu vidim su sqely ludia. Dufam, ze to tak aj ostane.

Neviem ako to robite, ale jednododucho som na tomto forume stale a citam kazdy novy prispevok.

 

Len tak dalej :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze som si dnes v antikvariate kupila 4 knihy za 200 korun :) :)

 

Mario Puzo - Krstny otec

Pierre La Mure - Maliar z Moulin Rouge (roman o zivote Henri Toulouse-Lautreca)

Jacquec Perry - Ja, Picasso

Hendrik van Loon - Rembrandt: Tragedie prvniho moderniho cloveka

 

;)

 

a niekedy cez tyzden sa tam vratim a kupim este knihu Henri Charriere - Motyl, lebo by som ju rada vlastnila ;)

 

a vobec, videla som len knihy z prednych polic, takze sa tam asi zdrzim a do zbierky pribudne iste viac titulov ;) asi tam budem chodit castejsie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo

 

Krstneho otca som chcela vlastnit odvtedy ako som ho precitala a uznaj ze za 50 korun by bol hriech to nekupit :)

 

tie ostatne som kupila kvoli tomu, ze rada citam o zivote maliarov, ako zili, pracovali a tak :)

 

 

a dnes ma potesilo, ze ked budem o 2-3 roky robit diplomovku, ze ju mozem robit z vytvarnej vychovy, lebo to bol taky moj maly sen a nevedela som presne ci to ide, lebo som pocula take sumy ze moj odbor nemoze robit z vytvarnej ;) ALE MOZE! a ja sa uplne tesim, ze budem moct robit diplomovu pracu o niecom co ma bavi a zaujima :lol: (tento smajlik je super ;) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kraaasne pocasie, je prijemne teplo, slniecko svieti, dostala som kvetinky od priatela ;)

 

kiezby to takto ostalo uz, ziaden sneh, zima ;) kraaasa :lol:

 

:) :) ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna tesi to, ze som si tu nasiel kamaratku na pokecanie :lol: A to len vdaka tomuto forumu........

A este viac by ma potesilo, keby som mohol spoznat aj TEBA :) Je jedno...ak chces..napis mi :) VELMI rad pokecam aj s TEBOU!!! ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov