Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

po šestnástich dňoch strávených v robote nepretržite a po troch víkendoch mám zajtra a v nedeľu voľno!!!  :) jupííí, konečne si užijem také veci ako je teplé jedlo a víkendové upratovanie  :lol:

 

len neviem, čo ma to napadlo, už som mala v brigáde skončiť a dnes ma majitelia šli vyplatiť a ja som hlesla, že chcem robiť ešte týždeň  :) a však nevadí, aj týždeň voľna stačí, dva by bolo už moc  ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zo vcerajska na dnesok gril party na pocest Janiek :lol:

 

a dnes som si sla objednat novu skrinu do izby s velkymi zrkadlami a komodku a konecne sa mi nad gaucikom pysi velky vyrazny obraz....krasa..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je jasne ktory to boli...ale ked si niekto najde o hviezdicky menej a pozrie kto bol naposledy. tak preco by som to nevratil, no nie? :lol: no ale ta to riadne rozrusilo ;) teda ako vravis..ty sa na tom bavis :) ale keby ti to bolo jedno ani o to nezakopnes :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozrusilo? .. vcera som nemal dobry den a celkom dobre som sa zabavil na vasej jesitnosti :) + som cakal ci sa aspon jeden z tych s posliapanym usmevom ozve .. a necakal som dlho :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo, ja nie som tvoja buchta, aby si ma volal pusa  :lol: a zrovna ty mi hovor, aby som nekomentovala, keď sa mi nepáči, ty si si tiež veľakrát nekusol do jazyka  :)

 

/game a ostatní modi, nechala by som to tak, ale pusa ma nikto volať nebude  ;) /

 

potešenie z ďalšej návštevy v prievidzi  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na to, že weirda nechali chladným počty hviezdičiek, sa popísalo 10 + 5 teda 15 "príspevkov" ... mrazivý chlad : )

 

dobre, môžeme tému potešenie z weirdových hviezdičiek uzavrieť ? samozrejme až do najbližšej kontroly hviezdičiek ... obávam sa, že nás to neminie :)

 

 

 

 

 

 

trochu ma potešilo že som konečne došila čo som mala rozrobené, ale to je asi tak všetko čo ma potešilo za posledný týždeň :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo, ja nie som tvoja buchta, aby si ma volal pusa :lol: a zrovna ty mi hovor, aby som nekomentovala, keď sa mi nepáči, ty si si tiež veľakrát nekusol do jazyka :)

moze byt zlatko? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne potesila navsteva z Partizanskeho :) Uz druha za tento mesiac, a naozaj je to mile ze si niekto na mna aj pocas prazdnin spomenie, a tejto osobe patri velka vdaka ... dakujem keshu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej ty mudrlant, čo ma nemáš rád!

ja som to myslela tak, že sa mi už nechce robiť, proti tomu podniku nemám nič, nájdu sa tam spomedzi všetkých len dve osoby, ktoré fakt nemusím, inak tam mám kopu kamarátov, sú to super ľudia a že má podnik problémy je problém prevádzkárky a majiteľov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes bol v nasej spolocnosti jeden cinsky dodavatel...tak nas prisiel zavolat nakupca ze nech sa ideme zoznamit...ja samozrejme velka hanblivka :) som nechcela ist...nakoniec ma prehovorili, a ked som pred sebou uvidela nieco mensie a chudsie ako ja, mile, ukecane, anglictina trochu s hatla matla prizvukom, tak som sa len usmievala...a ked mu dosli slova, hned na co sa zmohol bolo "a co vyrovnanie nasich pohladavok?" ;) ;) :lol:

 

dosla som do kanclu, vybuch smiechu, ani neviem preco, proste zlepsili mi naladu...nie tym vymahanim :) .. ale tak, vlastne moj prvy osobny kontakt so zahranicnym dodavatelom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov