Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

dnes je krasny den....vsak bolo na case :lol:

zacalo to ranom...doobedim...a pokracuje dukatovymi buchtickami :)

a krasne pocasie

aa konecne mi prisiel zbytok mojich "habov" z Anglicka....podprsenky, deka, nohavice, trická... akoze vsak omeskanie pol roka sa este da :)

 

prajem kazdemu krasny zvysok dna..... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som tu objavil aj blogy. tak som zacal citat zatial len od troch autorov ale dievcence sa vedia krasne vyjadrovat, to ti je balzam na dusu. neskutocne perfektne slovne spojenia sa tam pouzivaju ci game alebo arwiel no parada. ja keby som to chcel povedat tak to len sucho a s humorom skonstatujem ale tu su veci takprecitene opisane no len tak dalej dievcence. ale prosim pridajte trosku srandy nech to nie je len smutne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll som tu sledoval aka si bola spokojna so sexualnym zivotom v poslednom obdobi . a ono by sa to malo odzrkadlit aj na postave v pase ubudne a na prsiach pribudne. ak neveris odmeraj sa vecer a potom rano po sexe. :lol:

mozno tebe staci ale co vravi priatel ha ??? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

CHOZE

priatel je nadmieru spokojny :) /tak kto by protestoval proti "takmer trojeckam" ;) /

 

aka si bola spokojna so sexualnym zivotom v poslednom obdobi . a ono by sa to malo odzrkadlit aj na postave v pase ubudne a na prsiach pribudne.

to je ten problem ;)

aky sexualny zivot??? :) ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak uz chapem cil si sama a bez sexu . nebud smutna rozveseli ta ked ti poviem ze ja som zenaty a tiez bez sexu. :)

zvykaj si mozno to bude aj horsie. a skusala si nejaky sport alebo len ten sex ? ja som sa dal na sport a vola sa . sportovy rybolov :lol:

ak chces porozmyslam a vyberiem aj tebe nejaky napr. šach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak uz chapem cil si sama a bez sexu

Sama nie som, mam priatela...a v tom to je...akosi ten sex sa tam vyskytuje velmo mizivo :)

 

sportovy rybolov

to mne staci ze je otec a brat rybarom :)

 

ak chces porozmyslam a vyberiem aj tebe nejaky napr. šach

radsej mi zozen kona :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

velmi mizivo -asi ste casto spolu a nie si mu tak vzacna alebo upresnenie jeden krat za tyzden nie je az tak mizivo. co by za to dali niektory jedinci.

tak mate doma rybarov, tak si najdi nejakeho aj ty a bude si s nim rozumiet tata s bratom.

a kona nemame ale rybickyano , ale viem kde maju kravu ked tak tuzis po velkom zvierati. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pre mna sex raz do tyzdna je mizivy :)

spokojna by som bola keby minimalne raz za den :)

a s tym mas mozno pravdu,...ano sme spolu kazdy den...asi tam chyba ta "vzacnost" ;)

 

kravu nechcem, nieco zivsie treba ;)

rybicky mam aj ja...este ze mam frajera, ten krmi, ja na ne zabudam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes rano som si zabudol vziat doklady a peniaze a kym som sa po ne vratil, zduchol mi bus. takze som prisiel na zapoctovy test o 32 minut neskor. ale to co ma potesilo, bolo to, ze som to napokon beztak vsetko vedel a odovzdal som ho prvy. no musel som vyzerat ako uplny skiller :lol:

 

kua, mal som ist studovat jazyky, tam by som si to tak uzival .. uplny raj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov