Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

Mňa potešili prijaté priesady zeleniny, pekné muškáty ..

nový náramok, náušnice a kabelka (veľmi peknej fialovej farby) a obrovská zmrzka stracciatella.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sefka mi dnes dala ponuku, zacat sa venovat zaujimavejsej tematike, veciam, ktore budu aj obrovskym plus pre pripadne vyuzitie v dalsom zamestnani, pripadne ako posun u nas na oddeleni

 

konecne priestor na ukazanie svojich schopnosti :birthday:

 

vsak bolo na case nieco poriadne, ked uz clovek studoval odbor, ktoremu sa chce venovat tak, ako sa patri :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prave som dosla z garaze, maminina kamoska sa zbavila hadam cez 200 knih, chcela ich vyhodit, tak vravim ze nie, ze my ich uskladnime

 

tak som bola prezriet co tam je, zaujimava zbierka :birthday: viacerych tuna z fora by urcite niektore diela potesili :)

mne hned udrela do oci kniha od Mnacka, Ako chutna moc...takze idem na to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

secretka..musis vediet citat medzi riadkami..Kompliment je studio na chudnutie..mozno iskra stlstla a konecne sa tam zapisala ;)

 

mimochodom co to mas za hodinky? zlate Rolex? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

;) myslela som, že sa viacej už budem tešiť potichu, ale rada teda odpoviem ..

 

kompliment od dlhoročného partnera, ktorý stále vie milo prekvapiť príjemným slovom, lichôtkou, úctou ku mne a nezunuje sa, lebo stále to pôsobí veľmi úprimne, milo ..

 

tiež kompliment od riaditeľa jednej nemenovanej spoločnosti, keď pri pracovnom stretnutí sa mi dostalo pozitívneho ohodnotenia, ale podrobnosti patria len mne ak dovolíte ..

 

skrátka takéto milé slová padnú príjemne, potešia dušu človeka, veď to určite dobre poznáte.

 

uvedomujem si, že komplimenty nie sú len mojou zásluhou, ale aj ľudí s ktorými žijem a hlavne, že tým kým som, vďačím a ďakujem (ako veriaca) Najvyššiemu .. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

;) myslela som, že sa viacej už budem tešiť potichu, ale rada teda odpoviem ..

 

tiež kompliment od riaditeľa jednej nemenovanej spoločnosti, keď pri pracovnom stretnutí sa mi dostalo pozitívneho ohodnotenia, ale podrobnosti patria len mne ak dovolíte ..

 

 

dovolime, coby nie..ale, ked robis taketo tajnosti, tak si myslim, ze ti pochvalil piercing na bradavke.. ;)

 

aby som nebola OT, mne sa konecne dnes podarilo zmenit lekara /ci vystriedat?/..ta hnusna sestricka tam fakt stala za staru belu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak si myslim, ze ti pochvalil piercing na bradavke.. ;)

 

 

dnes stačí, že si mi piercing na bradavke pochválila ty .. ;)

 

 

potešili ma fotografie nášho ml. syna aj s jeho sympatickou priateľkou . ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred tým ako padnem do školského kolobehu učenia na skúšku a štátnice, rozhodla som sa oddychovať. šijem, čítam, píšem, stretávam sa s priateľmi.

dnes konkrétne ma potešilo, že vrámci ospravedlňovania sa za zle zosmolené slová na jednom portáli, som sa dopracovala k zajtrajšiemu pozvaniu na kávu od môjho tútora, nemenovaného spisovateľa z Banskej Bystrice, ktorého knižku som si pred rokom kúpila a až zajtra budem mať možnosť dostať sa aj k autogramu od neho. velice sa z toho teším, som veľmo poctená ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konečne máme opravené digi tv ... ;)

konečne sa našiel technik, ktorému sa síce zjavne neveľmi chcelo, ale mal aj svoj rebrík, a dokonca našiel pekne schovanú chybu a dúfam že na dlhší čas je koniec kockovaniu a vypadávaniu a hláškam na vyslovene vybraných dokumnetárnych kanáloch o tom, že žiadny signál !

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokosený trávnik ktorý pekne vonia, že zašlo trošku slnko a možno, že aj zaprší.

Mám upratané, navarené, manžel umýva auto,(na ihrisku a varí guľáš ), zajtra sa ide na fotbal.;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To že vďaka tomu že nám robia novú halu dačo tam idú zbíjať alebo brúsiť alebo čo ... hlavná vec že sa bude prášiť a prášilo by sa aj na kusy tak nás pustili o 4 hodinky skôr domov ... hurááá :thumbdown:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prave som prezila preventivnu prehliadku...som na seba hrda, ze nezanedbavam prevenciu :smilieee:

 

chybaju mi 3 skumavky krvi..dviha sa mi zaludok..odpadavam... :)

 

idem si dat jahody

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fíha, akože pánske nohavice za 8 eur? .. tak to je za babku :) u nás by som za toľko hádam len dáke dupačky kúpila.

 

dnes sa mi stal trapas, nahádzala som do nákupného košíka cudziemu pánovi pudingy, šľahačku a ešte som mu stihla povedať, že čo to za mäso dal do košíka... :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov