Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

to je vysveDcko, pretoze sa vyvodzuje od slova vediet.

 

Vida, vedecké informácie. Hm, nie je to slovo odvodené od základu "svedčiť", "svedectvo"? Hehe, Leg, ty ješitný grammar nazi! Pamätám si, ako som ťa upozornil na pravopisnú chybu v tvojom príspevku a ty si následne a POTAJOMKY moju poznámku editoval. Tak nemachruj! :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tomto nechutnom teple som sa krásne rozmočila vo vani hneď po prebudení, šampónom som vyumývala izbu (žiaden čistiaci prostriedok nemám - pozn.autora: kúpiť aspoň pur :lol:), zbalila som si potrebné veci a vybrala sa nad Nitru na lúku, kde som strávila nádherné, obohadzujúce, prínosné popoludnie sama so sebou a pre seba :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

koniec školy :) :lol:

 

Toto ma tiež tešilo, ale len 30.júna.

1.júla začala eufória pomaly ustupovať, 2. už som sa nudila ako pes a 3. túžila ísť do školy. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uzasny den, aj ked Beckovske slavnosti trocha sklamali, bola uzasna atmosfera, pohodovy den, vecera v talianskej restike, no mali sme pocit ze cely den bol straveny niekde mimo SVK, komplet dovolenkovy :lol: super

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ked Beckovske slavnosti trocha sklamali

v čom ? lebo ja som tam chcel ísť ale som prespal kamošov telefonát že ak chceme môžem ísť tiež:lol: takže chcem vedieť či mám lutovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy rok (okrem toho minuleho, kedy sa nekonali) bola hlavnym tahunom )bitka husitov s vojskami Ctirada - velka bitka pred branami hradu, kone, zbrane, delobuchy, dokonca aj ohen...a teraz? nic, uzavrete pre verejnost

 

kvazi bitky sa odohravali dole pri parku, kde som nemala ani zaujem ist pozriet, bola som z toho celeho trocha znechutena

 

v podstate cele slavnosti boli o stovkach stankoch, troch stankoch s remeslami, a mini platzi kde sa odohravali kazde tri hodiny zapasy, trvajuce cca 15 minut

 

vecer mali vystupenie Polemic, tak sme troska poskakali, a inak pohodicka v parciku

 

foto zo vcera :lol:

 

Obrázok

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Toto odfotil pred par dnami kamarat pri ceste. Hocikedy zastavi, necha vsetko tak a pusti sa fotit nejake vyjavy. Dneska kazdy druhy clovek uz je sibnuty fotograf :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to teda poviem moju story :)

 

dostala som tip ze na tom a tom mieste sa nachadza pole so slnecnicami...tak som dala na chrbat fotak, stativ, sadla na bike a sla - pridem na miesto, vsetko poskladam, idem cvaknut a... oznamenie ze nemam vlozenu SD kartu ... poriadne som si zanadavala...v amoku sadla na bike, sla domov po kartu a naspat - nastastie iba cca 4 km ;)

 

a potom som tam stravila hodinu, fotila som stale, vsetko...a zhlboka sa nadychovala a uzivala si to vsetko pekne okolo ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov