Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

normalna ma potesila moja lenivost...keby som ju vcera prekonala a dokopala by som sa do posilky a potom samozrejme ako zvyknem ist aj na salatik so znamymi, tak by som s najvacsou pravdepodobnostou dostala na hubu :) :lol: /takze uz viem ze si mam davat bacha na pondelky..:) /

 

a zas na druhej strane, rada by som sa konfrontovala s dotycnou osobou, bolo by to kazdopadne zaujimave ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes ma potešilo, keď som sa po asi 9-10 km kráčania hore kopcom dostal konečne k tým vodopádom, boli sme s triedou na výlete v Tatrách, do kopca som len nekráčal ale aj som si zabehal :) ..........nato, že to bola prvá náročná túra po veľmi dlhom čase, som vládal :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včerajšok.

 

bola som v BA, stretla som sa s bývalou spolužiačkou a kamošmi, dostala som krásne náušnice a ružu, bola som v Sibamac aréne na pražský muzikál Drákula a Daniel Hulka bol úúúúúúúúúžasný a celý muzikál bol úúúúúžasný a potom som bola s kamošom v Mlynskej dolne v Aure na šišu a fľaškového Hoegaardena a Stellu a potešili ma aj telefonáty od kamoša, ktorý sa o mňa bál a bol strašne zlatý keď volal s nie práve triezvou hlavou...

krásne večer :)

 

škoda, že skončil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mamina si na "stare kolena" zacala robit vodicak - moc sme tomu nedavali sance, kedze sa jednalo o uplneho amatera co sa tyka vsetkeho od pravidiel cestnej premavky, po ovladanie auta, porozumenie suvislosti a podobne

 

dnes mala skusky

 

a cela natesena volala, ze ich urobila

som prekvapena, milo :lol: velmi som jej to priala, lebo to bola pre nu obrovska vyzva

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po dlhej dobe som konečne šťastná, ale z nesprávnych dôvodov...

Rozmýšľala som, či to nenapísať radšej do Uľavte si, no keďže som len človek, dám to sem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po dlhej dobe stretko s kamoskou, oznamila mi ze bude mamina, tak ja vytesena, juuuuuj

 

tak si predstavujem idealny model planovania...dlhorocny vztah, spolocne vlastne byvanie, svadba, o nejaky ten rok, dva, tri dieta... :lol: zavidim, prajem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna dnes potesil postarik!

 

Ide bojovat proti okupantovi a bude chranit nas slabe placuce zeny a nase este slabsie deti.

V mojej dusi sa rozhostil bozsky pokoj, konecne po dlhej dobe budem spat spankom spravodlivych. Viem ze keby cosi ...

 

Etse stastie ze nie su vsetci ako darkman. Ignoranti co lenosia a spia.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

včera som si spravila svoj prvý samizdat. teda,spravila som ho pre kamaráta :lol:

krvavočervený obal, ručne písané básne čiernou fixkou na hnedom recyklovanom papieri, malé ilustrácie, venovanie... :)

páči sa mi :)

 

a od zajtra idem žiť do BA ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes ma potešilo, keď som upravil vo Wikipédii článok o Jerrym Goldsmithovi, dopísal som iba jedno slovo....chýbal tam totiž jeho soundtrack Múmia, čo je jedná z jeho najlepších prác...príšerne ma to škrelo....ale do budúcna ho upravím už riadne...taký veľký majster a tak málo informácii v slovenčine :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera ministretko v BA s cizym, bijou a Legom a dnes to, že mi naši konečne vrátili moje veci ako notebook, foťák, bankomatovú kartu a ešte aj to, že som v NR, aj keď len na chvíľu, ráno utekám do práce.

a ešte aj to, že možno nebudem na ulici, prichýli ma jeden kamoš na týždeň a možnože sa budem môcť vrátiť z BA do NR a brigádovať tuná, vďaka linkmanovi :lol:

ďakujem, že mám takých úžasných ľudí okolo seba :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

restika v Puchove, sedeli sme tam snad jedine Slovenky, spolu s jednou Ruskou, a inak vsade naokolo Nemci ci Taliani /dvaja Nemci, pravdepodobne gayovia, kedze si nas nevsimali :) :lol: , a ostatok bol "asi" futbalovy team na sustredeni v Puchove (?) - netusim co tam robili/ - bol to vsak fajn pocit, vidiet okolo seba fesakov, sportovcov, napapkane, popijajuc cervene vinko

 

kamoska isla okolo nich, na toaletu, a mladenci si zacali hovorit popod nos, po taliansky samozrejme...to vsak netusili, ze kolegynka im rozumie kazde slovko - nieco na sposob "hmm, to je ale kus zenskej..." a podobne... joooj, no vsak mohla im odpovedat po taliansky nieco ironicky, to by bol iny gol :)

 

navyse nasa ruska navsteva skonstatovala, ze by som v Moskve uplne zapadla medzi domace, ze vyzeram uplne ako Ruska..hmm ;)

ano, priznavam, mala som zrovna zapletany dlhy vrkoc, co mohlo pomylit, ale nie, dakujem ;) nebol to zrovna kompliment ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov