Skočiť na obsah

Platonická láska


bazalka

Odporúčané príspevky

tak co, boli ste niekedy takto zamilovani?

do koho?

 

ja som niekedy strasne zral dvojicky olsenove, bol som z nich uplne maximalne hotovy, napisal som im asi 10 e-mailov, lenze tie male svine neodpovedali.dokonca aj hodinky som si nastavil na ich cas(L.A), aby som si skor mohol predstavit co asi robia :)

proste som bol v tedy uplny cvoky

 

potom sa mi strasne pacila jessica alba, sice este aj teraz, ale uz to nie je so mnou take hrozne

 

no a momentalne ficim na jednej animatorke z dovolenky, neskutocna zenska. kazdy den robila program pre deti - minidisco, no a ja som si ziadnu nenechal ujst(az na jednu, ale to sa nedalo stihnut). ked vystupovala, bola neskutocne prirodzena, mila, pekna, inteligentna, usmievava, bolo vidno ze tie deti miluje

dokonca ma raz chytila za ruku( :lol: ;) :) ), to ked ma tahala na jednu ich hru

lenze potom som ju videl bozkavat sa s inym animatorom, gigim(ano, presne tym gigim, s ktorym som den predtym hral futbal a hral sa na mojho kamarata)

takze ta laska pomaly chabne, aj ked v mojom platonickom srdci bude mat miesto navzdy...

 

 

tak co, priznate sa?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som bol platonicky zaľúbený asi do meg ryan - hádam. Ale istý čas som bol platonicky zaľúbený do nejasnej spomienky. Spomienku vyvolala pieseň od Shakespeare´s Sisters - Stay. Úplne ma to vzalo, ale na to dievča som si nevedel spomenúť, ani na to, kde sme sa stretli. Proste nejasná spomienka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no bol som volakedy (asi v trinastich) platonicky zalubeny do Pamely Anderson :)

To aj ja, ale mal som asi 15 :lol:

 

Ešte si spomínam na Lindu Harrison (Nova z Planéty opíc), tiež iná čaja.

Ona hrala aj Mortišu! :)

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

ja som sa teraz zamiloval do jednej oktavanky z nasej skoly, myslim ze o mne nevie ale ja som z nej uplne hotovy...pocujte nevedeli by ste mi poradit ako jej to dat najavo pricom by som si ju nejak ziskal?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

opi ju :lol:

 

To by bolo fasa, keby každý hovoril každému, že je jeho platonickou láskou. Myslím v škole a tak

hisham, si zober, ze niekoho platonicky nelubi nikto. vies kolko by to bolo zavisti, lutosti a samovrazd?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov