Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

z mojich 2 tried, co som mal na gympli, sa nevydal ani neozenil nik zatial, a to sme stari capi, z ktorych najmladsi som ja.

čo sa mi stalo ?! :lol: toto napísal prosím pekne 20 ročný chalan :)

chápem, o čom píšeš, ale ani na "dedinách" nie je pravidlom sa vydávať v 17 ...

ľudia zlatí, nebláznite so starými capmi, máte 5, 10, 15 rokov čas ... užijete si toho aj tak dosť ... ach jaj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ked som isiel z cintorina, tak som zakopol a dobrych 10 dni som mal na lici skaredy skrabanec zo skaly, co som trafil. Si ma tam chceli nechat, ale prezil som. Stastie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som si zapálila s jednou babou pred FF UKF, kecali sme a len tak som pozrela poza ńu tam tabuľa:

Zákaz fajčiť, pokuta 5000 Sk

tak som odtiaľ prchala, až som uvidela našich.... vďakabohu ma nevideli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokojne si cuvam a naraz sa mi kryt na motor, co viel na dvoch skrutkach odtrhol. Nastastie je auto pojazdne. Vyskusal som, ake je to po statnej ceste prekrocit rychlost o takych 50 km/h a po dlhej dobe som konecne masine prevetral pierka a slape. To je dobra sprava, zla je, ze este stale je otazka krytu nedoriesena a modlim sa za priame rovne cesty a ziadne zrazky na ceste....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked som isiel z cintorina, tak som zakopol a dobrych 10 dni som mal na lici skaredy skrabanec zo skaly, co som trafil. Si ma tam chceli nechat, ale prezil som. Stastie!

KDE si ta chceli nechat? Na cintorine???? :lol:

 

Ja som stratila doklady od auta aj so slusnou kopkou penazi. VSETKO mi vratil jeden uplne najsamfantastickejsi chlapik z nasho baraku!!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sumeru: Spravne, morbidne, ale stalo sa to, zijem, som stastny....

No, vcera som mal dost na h... naladu a akonahle som zisiel o poschodie nizsie na nase kridlo, tak mi stupla o takych 500%. Ta nalada. Skratka 4 baby a chorche, to bolo ako za "starych casov". Nadherna bavenica, vela smiechu a kvalitnych hlasok, heh!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bola som na prechadzke som psom na ceste pri lese. A potom scena uplne ako z filmy. Daco zasuchotalo, vtaky vyleteli, pes zacal besniet, daco zavrcalo. Fuh no taky sprint aky som hodila, tri minuty vkuse rychlostou, ze ja som tahala psa, co chudak nevladal :lol: Asi pojdem zajtra inou trasou...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

isiel som vecer na poker ze sa este predtym stavim v restike na veceru

no a to bola fakt zabava, casnici nestihali pritom tam mali 5 a pol cloveka, nadavky kuchara bolo pocut po celej restike (vsetky vyberane slova pouzival), prisli novy zakaznici, po polhodine bez obsluhy sa zobrali a isli prec

no mal som show :lol:

 

a kua este som aj v pokri prehral :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dudojenka was kicked because : nenadavaj na main chate...Ban 1m...>> idiot

 

Hlavne že tam prišiel nejaký ukrajinec ktorý tam zatapetoval celú plochu slovom F**k

 

 

Ale ja som kludnáá.... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď prečo nadávaš :lol:

 

Včera som bol obsluhovať na oslave a jedna ženská

 

Hmm aj peknéha čašníka tu máme no hneď si ho ja musím chytiť.

A taký týpek:

Ale či je slobdný

ženská

ale na tú hodinku bude

týpek

ale či ťa bude chcieť

ale čo by nie, veď ja ho takým vieciam naučím za tú hodinku že na mňa nezabudne do smrti

 

A celý večer na mňa žmurkala a keď som zbieral poháre pri nej tak ma začala hladkať no proste sexuálne obťažovanie. Čo už pekní chlapci to majú ťažké :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skôr by som zvolil slovné spojenie Dudojenka has been kicked ..., pretože was vyjadruje nejakú uzavretú udalosť čo sa stala v minulosti, ale has been vyjadruje niečo čo sa už stalo, ale nevylučuje, že sa to ešte môže opakovať (takže treba rátať s ďalšími bannmi aj v budúcnosti) :lol:

 

Čo už pekný chlapci to majú ťažké

Aj s tou gramatikou to máš ťažké :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel Wers

 

present perfect vyjadruje dej z minulosti, ktory prechadza do sucasnosti.Ona už bola vykopnuta, to znamena že dej je ukonceny, precent perfect by mohol byt použity, ak by dostala BAN :lol:

 

Alebo tam dali past simple preto, lebo v bežnej komunikacii sa present perfect nepouživa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

šprtám psychošku a zrazu sa nájdem ako hľadám pastelky aby som vyfarbila nakreslené slniečko :lol:

dofrasa! takto sa nič nenaučím... stojím na desiatej otázke... /z 90/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prakticke veci sa mi v poslednej dobe stavaju.... Take, co by sa nemuseli.... Dam chladit kosacku do tiena, reku motor potrebuje oddych a po dvoch hodinach sa vratim, motor studeny, parada, mozem kosit dalej. O polhodinu vsak citim znamy smrad a kosacka sa porucala. Reku asi sa vypla samovolne, asi sa prehrial motor, dobre, budiz oddych. Vratim sa o hodinu, motor studeny, pichnem kabel do elektriny a zistujem, ze som dokosil, motor zhorel a teraz mozem kosit travu bud kosakom, alebo ju zatlkat kladivom.... A ze preco mali v ZSSR tento symbol vsade, nemali kvalitne kosacky, tak vyuzivali na pracu ine nastroje....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

present perfect vyjadruje dej z minulosti, ktory prechadza do sucasnosti.Ona už bola vykopnuta, to znamena že dej je ukonceny, precent perfect by mohol byt použity, ak by dostala BAN :lol:

No však ho aj dostala. A stále pretrváva.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akosi všetko miešam dokopy. Skomolil som na angline vetu "Vrabce are čviriking" (to na margo toho že sedím pri okne a kvôli nim som skoro nič nepočul čo sa hovorilo v triede).

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte minulý tždeň v stredu /som mal zas menšiu pauzu, tak sa nečudujte :lol: / večer po skúške sa mi nai ICQ ozval Ajk s tým, že či som náhodou vtedy a vtedy nebol na AS Mlynské Nivy, že ma asi videl. No predstavte si, bol som to ja :) Akurát ja som jeho nevidel a on nemal času sa pristaviť, takže tak..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak, co sa mi stalo, kratka pravdiva poviedka na dnesny den.... S kolegom sme sa vybrali na plavaren. On sa pyta trenera malych deti, ci si mozeme zaplavat. Ze hej. No tak sme mali odrazu cely velky bazen pre seba, lebo im koncil trening a nikto iny neprisiel. Plavali sme kolko to dalo. Pohadzali sme skoro vsetky penove dosky do vody, nech je haluz. Samozrejme, to by nebol chorche, aby sa mu daco nestalo, krc do lytka ako hovado. Ale nie o tomto je tento pribeh. Je o niecom inom. Skonstatoval som, ze sme ako milionari, vlastny velky bazen, uz nam chyba len vila okolo a ciste okna. Fakt labuzo, doprajem tak vyblaznit sa kazdemu, kto vie plavat, kto nie, nech sa nauci. Mozno take daco zazije. Lenze.... Po sprche som vliezol do satne a prekvapil ma cudny pocit. Co sie stao? Obleciem sa, idem ku dveram a kricim: Mam pocit, ze nas vymkli. Siahnem na klucku a... NAOZAJ! Vymkli nas. Hovorim si, ze na paniku je cas neskor, najprv skusme racionalne riesenia. Tak som poskusal vsetky dvere, zensku satnu a nic. Az napokon som sa odvazil do podzemia. Bol uz niekto z vas pod bazenom? Videl som tam komplet vsetky cerpadla, vsetko, sice dost tma, ale videl som. A co ma naozaj prekvapilo bola.... cista podlaha! Ludia, tam prakticky nebola spina! Len kdesi v rohoch kvalitne zmietnuta, ale ziaden prach pod nohami, ako by sa dalo cakat. Pocas prieskumu som narazil na rozne zakutia, niektore dokonca civilizovaneho charakteru prisposobene na chvilkove kancelarie, ci ako to nazvat. Napokon som narazil na detsky kutik. Hovorim si, cista Pevnost Boyard! Naozaj, po okraji bazeniku sa dalo prejst PRI okno. Pozeram, ze ako je to vysoko. Sotva 3 metre nad zemou, fasa, unikovy vychod mame, len bude treba preskakovat ploty. A co myslite, ako to skoncilo? Kolega medzitym skusal zabuchat na dvere a kupodivu sa nasiel vratnik s klucmi. Sa ho pyta, ci este plati moznost chodit na plavaren pre clenov TUZVO v tomto case. Ze naposledy bola 9. 5., no fasa. Ale nakoniec sa to vsetko vysvetlilo a vykrylo. Pokojne sme presli dverami a zisli von na ulicu. Mohlo to byt podstatne dobrodruznejsie, mohli sme ist cez okienko dolu, bolo by na co spominat, ale beztak, byt zamknuty na plavarni je interesantne!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov