Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Miulý týždeň v stredu Flinstone večer, že ho bolúňí brucho, vraj určite bola zlá ryba, čo jedol, a ja že to asi nie, keď mne z nej nič nie je. Tak že počkáme, čo to urobí do rána, a ono slepák, a šiel rovno pod nôž. Lenže ten bláázon sa už v piatok pýtal domov, hoci si starostlivosť i prístup pochvaľoval,  tam už v piatok jedol španielskeho vtáka, a nič mu nebolo, ale doma sa mu tam niečo zapálilo, preháňalo ho, hoci som nič ťažké nevarila, a teraz behá po doktoroch. keby bol tam ostal, mohli ho mať pod kontrolou a už by mu možno nič nebolo.

No a aby bolo veselšie, tiež minulý týžden som dcére sľúbila, že vo štvrtok jej ráno malú odvediem do škôlky. lenže som zaspala, a ráno o 7:30 telefón, že či prídem, a ja rozospatá, že kam akože...a dcéra že šak odviesť Nelku. Lenže poobede sa bola otestovať, lebo na druhý deň sme mali ísť niečo robiť spolu na jednu školu, a uuups, pozitívna. Tak šup do karantény, no ešteže som zaspala ráno, že aspoň ja som na tú školu mohla ísť...

 

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sledujeme parkovisko pred ustavom lekarskej kozmetiky. Najprv vystupila baba so zalepenym nosom z osarpanej octavie, potom vystupila baba so zalepenym nosom z osarpanej fabie a nakoniec vystupil typek z ve-osmickoveho mercedesu.

-to bude plasticky chirurg, povedala Janka

(a tak ide zivot)

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 9 mesiacmi...

Na pociatku bolo hovno.

..a dve velke kartonove skatule, ktore som isiel roztrhat a vyhodit do separovaneho zberu. Po prichode ku kontajneru sa mi roztrasenym hlasom prihovoril cuckar Roman a pochvalil ma, ako dbam o zivotne prostredie. Kym som mu vysvetlil, ze u seba nemam penazenku, mal som roztrhanu prvu skatulu a potom to uz islo ako po masle. Zbavil som sa skatuli a sadol som do auta, lebo som ho chcel preparkovat na slnecnu stranu bytovky, kedze popoludni som mal v plane ist do roboty.

-ta citronova aroma zavesena na zrkadle vonala inak

Skonstatoval som po chvili a zacal som patrat po zdroji pachu. Nasiel som nejake blato na gumenej podlozke pod nohami, vzal som ju teda do pivnice, vystriekal hadicou a povazoval som to za vybavene.

Cestou po schodoch do bytu vsak pach neprestaval pachnut a povazoval som ho za zostatkovy do chvile, kym som sa v chodbe nevyzliekol a uvidel som, ze to hovno mam na topankach, na nohaviciach, na svetri, na vetrovke, jednoducho vsade. Poriadne som si zanadaval, veci som zlostne nahadzal do pracky, nastavil som program aspon na dve hodiny. Ked som vydrhol aj tie najjemnejsie zbytky stravenej vlakniny z podrazok na topankach, isiel som do auta, zalozit tu gumenu podlozku, ktora sa susila v pivnici. Kluce od auta som hladal v byte, v pivnici, v garazi, v zamku auta, az ma v zufalosti napadla posledna moznost. Sadol som si pred pracku a cakal som. Ked bubon prestal tocit, boli tam. Keby mi v tej chvili niekto zarecitoval prislovie o stupeni do hovna, odchadzal by s monoklom. Pracku sa mi podarilo odstavit, kluce som vytiahol von, auto s nimi ani po suseni na radiatore nastartovat pochopitelne neslo, zavolal som sefovi, nahlasil som si na dnes dovolenku a po chvili som zdvihol mobil priatelke:


-milacik, precenili nam fondy, zarobili sme tolko a tolko tisic!
-vyborne, ale nabuduce si do toho hovna stupis sama
 

Hovno bolo vysrate rovno pred kontajnerom, po tom vsetkom som sa nan isiel pozriet, casu som uz mal dost, ved mam dovolenku..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, dead napísal:

Hovno bolo vysrate rovno pred kontajnerom, po tom vsetkom som sa nan isiel pozriet, casu som uz mal dost, ved mam dovolenku..

Tak vravíš celkom príjemne strávená dovolenka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On 3/2/2022 at 10:54 AM, dead said:

Sledujeme parkovisko pred ustavom lekarskej kozmetiky. Najprv vystupila baba so zalepenym nosom z osarpanej octavie, potom vystupila baba so zalepenym nosom z osarpanej fabie a nakoniec vystupil typek z ve-osmickoveho mercedesu.

-to bude plasticky chirurg, povedala Janka

(a tak ide zivot)

alebo chlap s malym vtakom

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

Suseda z prveho mi zvonila, lebo som tu (v ramci moznosti) ITeckarom siroko nedaleko. Babka ma frajera. Pohadali sa, vyhodila ho, chudaka z facebooku a zablokovala ho (zivot je kruty, dedo!). Medzitym sa udobrili a ona so slzami na krajicku priznala, ze to nevie vratit spat. Tak som zbehol dole a odblokoval ho.

-to funguje tak, ako ked obnovim subor vyhodeny do kosa? spytala sa

-ano, presne tak to funguje, teta

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa si ženy kedysi už preventívne blokovali v predstihu. Keď som balil napríklad kolegyňu a pýtal som sa ju na sociálnu sieť tak si ma rýchlo našla a zablokovala že kým som dorazil domov že jej napíšem už som bol bloknutý. A ona tvrdila že tam nieje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmmm, ktovie prečo, fakt ty kks, nechápem prečo ťa všetky z fleku blokujú :hmmm:

 

pred 1 hodinou, dead napísal:

Medzitym sa udobrili a ona so slzami na krajicku priznala, ze to nevie vratit spat. Tak som zbehol dole a odblokoval ho.

Ja mám krstnú niečo po sedemdesiatke a pomaly už aj ja mám slzy na krajíčku, keď mi volá, že "ako toto zmení na Facebooku", "ako toto vypne na Facebooku", nervy hneď chytám. Ale ani sa jej už nečudujem, celý Facebook je neskutočne debilne (komplikovane) nastavený, no schválne skús za koľko sekúnd nájdeš nastavenie ako deaktivovať konto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov