Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Zabavu mam taku, lebo z jednej institucie potrebuju potvrdenie druhej institucie. Zacalo to telefonatom:

-pan dead, z centraly potrebuju o Vas od hentych toto a toto ..a vlastne by bolo dobre, keby ste sa u mna zastavili..

-a nemozu im to poslat mailom? skusal som druhej strane vsugerovat, ze zijeme v 21 storoci

-nemozu, poslali to mne

-a nemozete mi to poslat mailom vy?

-uz mam pre Vas vytlacene tlacivo, bolo by dobre, keby ste sa zastavili..

-no dobre, povedal som, rezignoval som, urobil som autom 5 kilakov tam, zaplatil som parkovisko, pockal som "hodinku", potom pat kilakov spat a vytlacene tlacivo som mal doma na stole. Brnkacka.

Kapitola 2 (u hentych)

U hentych som pockal hodinku a pol, odovzdal som tlacivo (polozil som ho vedla tlaciarne) a dozvedel som sa, ze sa mozem zastavit o tyzden a budem ho mat aj vyplnene, lebo taky frmol maju, ze.. Presiel tyzden, klucik, starter, parkovne, hodinka sem, hodinka tam, vsetko tak, ako ma byt. Dalsi den som sa vitazoslavne (a 30 kilometrovou oklukou) vratil s vyplnenym papierom na prvy checkpoint, aby mi tam teta povedala:

-vyborne, keby nieco, tak sa Vam ozvem..

-dakujem, vdakabohu, ze vam funguje aspon telefon, lebo to by nam tu komunikaciu trochu stazilo, pomyslel som si.

Mimochodom. Vedeli ste, ze zavinac vymyslel Ray Tomlinson v roku 1971?

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeden súdruh, čo včera pred celým národom zo seba akurát len vola spravil, svojho času vykrikoval, že na východe nič nie je. To preto.

 

Ja som sa včera bol prejsť v lese. Bolo celkom fajn, tak som si dal menšiu okružnú túru (1,5 hodiny), pár ľudí som postretával (radšej idú do lesa ako sedieť v novembri v krčme na terase), tak si vykračujem sám po lesnej ceste a len tak z ničoho nič som si schuti odchrachol (noačo však som sám v lese), na to pár sekúnd po tom počujem za sebou akési rýchle kroky, skôr beh, taká mladá dievčina ma obehla z ničoho nič, vôbec som ju nepočul. Musela ma vidieť, peknú vizitku som si spravil :ermm: ale lýtka mala fajnové.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, dead napísal:

Zabavu mam taku, lebo z jednej institucie potrebuju potvrdenie druhej institucie. Zacalo to telefonatom:

-pan dead, z centraly potrebuju o Vas od hentych toto a toto ..a vlastne by bolo dobre, keby ste sa u mna zastavili..

....

Mimochodom. Vedeli ste, ze zavinac vymyslel Ray Tomlinson v roku 1971?

vedeli ;-) aj to ze isty Shiva Ayyadurai si chcel prisvojit patent na e-mail. to som sa dozvedela začiatkom roka, ked sa vyjadroval ku koronavírusu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tento týždeň.

idem z roboty, vojdem do brány, k výťahom, tesne v závese susedia z nejakého 4. či 5. poschodia, bývajú tu tak dlho ako my, poznáme sa, zdravíme sa, občas hodíme pár slov, o to viac ma to prekvapilo. Pani ide so mnou k výťahom, pán ešte pozerá do schránky. Vojdem do nákladného výťahu (ten malý je až niekde na 9. či 10. poschodí). Ostanem čakať, nech aj oni môžu nastúpiť, ale pani mi vraví: "Choďte". Ostanem vyjavene kukať. Medzitým už je tam aj pán, a aj on vraví: "CHoďte, my počkáme." Opäť kukám jak sova, že čo sa deje, a pani prikyvuje a dôrazne opakuje: Choďte, vážne, choďte, my si počkáme na druhý výťah". 

Nerozumiem tomu. Masky sme mali všetci, nesmrdel z nás nikto, ani nesmrkal, nekašlal, nekýchal, ani nemal vyrážku. Nehryziem, Ani sa nehneváme, máme korektné vzťahy, Išli sme spolu vo výťahu za tých 35 rokov nespočetnekrát. Ešte sa mi toto nestalo, že by so mnou niekto nechcel nastúpiť do výťahu. Ľudia už úplne magorejú. Čo si o tom myslíte?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Dňa 12. 12. 2020 at 12:46, game napísal:

som si objednávala z DQ PERFUME toaletné vody, a z DIMASH TEA dve krabice čaju.

ty si kupujes merch Dimasha Kudaibergena??? sa priznaj, ze mas aj tricko...a ze mas 14 rokov:hehe:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

netrapim sa.....snazim sa pochopit:zubiska:..fascinuje ma podobne ako Tomas

alebo je to ako s knihami..sem tam nejaku hovadinu, aby si clovek potom vychutnal normalne veci:agree:

nezasluzil by si Dimash samostatnu temu v hudbe?:wink:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zavadzali mi internet na novom byte, "majstrovi" sa podarilo trafit nejaky kabel, lebo vyrazilo prudovu chranic. Elektrika nastastie po zapnuti funguje dalej, ale treba to skontrolovat... Co u mna znamena zhodit cast sdk stropu :bezradny:

Takze sviatky budu super, hlavne ked zavru stavebniny....

  • No neviem, neviem 1
  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Internetový kábil ti ťahal v strope či ako? Lebo zvykli v tých lištách navŕtavať, ale keď máš ten sadrokartónový plafón, je to dobrá vec lebo tam si vieš pekne rozťahať aj káble na 5+1 kinorepráky atď... Predpokladám že máš bodové svetlá rozmiestnené čo znamená aj prívody k nim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lucenie kolegov na konci roka.

-stastne a vesele a vela stastia v novom roku..

-aj tebe ..a bohateho jeziska!

-prijemne sviatky a stastny novy rok

-podobne, uzi si sviatky!

-a smsky uz nemusite posielat

-ja by som ti aj tak neposlal

-ved ani ja tebe

-ani ja by som vam neposlal!

-ved aj keby si poslal, ani by sme si ju neprecitali, ty  ##### !

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

došla mama, ako posledné štyri či päť rokov, a ako posledné štyri či päť rokov začalo hádkou, pre jedinú príčinu... po dohode, že  nebude nosiť nič, len svoje nevyhnutné, zasa podonášala tri krabice potravín, ktoré nie je kam dať... toto mi robí furt, potom povie, že ona nevie prísť tak, aby nič nedoniesla, a už sme v sebe. nemám to kam dať, polovica je na balkóne, tam +13 stupňov. grr.
zakaždým začiatok vianoc ako vyšitý. 

... mohol by prísť s dózičkami horror, na jednu chladničku by bolo :whistling:

  • Haha 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 23. 12. 2020 at 17:12, game napísal:

došla mama, ako posledné štyri či päť rokov, a ako posledné štyri či päť rokov začalo hádkou, pre jedinú príčinu... po dohode, že  nebude nosiť nič, len svoje nevyhnutné, zasa podonášala tri krabice potravín, ktoré nie je kam dať... toto mi robí furt, potom povie, že ona nevie prísť tak, aby nič nedoniesla, a už sme v sebe. nemám to kam dať, polovica je na balkóne, tam +13 stupňov. grr.
zakaždým začiatok vianoc ako vyšitý. 

... mohol by prísť s dózičkami horror, na jednu chladničku by bolo :whistling:

čo tak pozvať Tomáša ? :vysvetlujem: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes na prechádzke zo psom som sa vliekol, ako keby som zdolával Everest. Večer si robievam siestu s fajkou a vínom, ale nejako mi to dnes nechutí. Horúčky obyčajne nemávam, teraz som si zmeral 37,8. Nie je to síce horúčka, ale zajtra idem radšej na test, tak uvidím...  

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov