Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

predvčerom som poprosila zaťa, či by mi nepomohol s odvozom haraburdov do zberného dvora. našťastie mal chvíľu čas, tak si požičal od brata dodávku a šli sme. V najväčšom lejaku. A keď sme potom šli naspäť, stavil sa u brata vrátiť mu dodávku a presadali sme do jeho auta, chcela som si otvoriť dvere a kryt z kľučky mi ostal v ruke. No, neviem, či ma ešte dakedy zať dakam zoberie...nechcel ani peniaze za to, ale keď som videla ten jeho kukuč, pripadala som si trápne jak trn v zadku. Keď sa darí, tak sa darí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Dnes rano este sme sa len prebudzali ma udrela zena. Sibe jej?, ze citaj.  Napriahnutou rukou mi "podala" mobil. Dievca sa predstavilo,ze je jej byvala ziacka  a potrebuje peniaze,kym je pride materska. Nevie co robit(nakrmit deti) a je jej trapne.  Gramaticke chyby som si aj ja vsimol,opacne y a I - ale uplne opacne. Na obed som sa spytal zeny,ze co jej odpisala, ze o chvilu sa stretnu.  A ze ci si berie aj peniaze? Ci ju ucila financnej gramotnosti,ze co je urok. 

 

Bola jej triedna rok ,ked bola deviatacka ,teraz ma 20-21 rokov,biela. Asi do polhodiny bola doma. Keby jej dala 20 -50 euro nas to nezrujnuje. Keby ze je to nejaka troska asi by jej nic nedala,mozno 20 euro.  Ale keby sa nanu uplne vykaslala - mohlo by ju to viac mrziet,ako nejakych 20 eur.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som pocul sex na 100 metrov. V podstate viem identifikovat aj dom kde sa to muselo udiat. Pocul som,zenske vzdychy aj capanie pozadku.  Medzi mnou a objektom zvuku su len zahrady. Ze si nevymyslam, som aj zenu zavolal , ak som sa vratil uz skoncili,aj zene som povedal,ze tam sexovali. Neviem ci mam dobry sluch,ale tam kde sedavam na mojej zahrade - pocujem vykriky prisporte(nahraj) - co na ulici hraju 300 metrov vzdusnou ciarou. Ci mozno aj na vacsiu vzdialenost. 

 

O dom,dva ,mozno tri vedla ,kde sexovali ma chlap silny hlas,ci pre mna zretelny, na sto metrov viem aj co povie- celu vetu. Je to zrejme na balkone,aj sex bol na druhom poschodi.

 

Zmeral som vzdialenost tie domy su odomna 90 - 100metrov. ten chlap byvasi v tom dome kde je usecka.

post-1625-0-74765000-1591648703_thumb.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takých susedov by som nechcel mať. To, že by si susedia kupili nové auto, to by žena chlapovi možno odpustila. Ale toto nie, toto by chlapovi ležiacom s fľašou piva na gauči vždy pripomenula.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dneska som dohodol na bývalom pracovisku, pre našich inžinierov, že si tam môžu prísť otestovať nejaké komponenty, lebo u nás nemáme vhodné vybavenie na tento typ testov. celé to išlo po linke starej známosti - kamoš tam teraz robí šéfa testu, tak nebol problém ... naši manažéri to potom len zoficiálnili. spokojnosť u nás preveliká, hlavne manažér keď videl čo som dohodol, inžinierov som kamošovi vychválil ako sa vyznajú, atd... idylka trvala dokým tí dvaja inžinierski mamľasi nedodrbali testovacie zariadenie... nechápem prečo na VŠ budúcich inžinierov neučia, že 400V je viac ako 200, a že keď je niečo určené na 200, tak 400 by do toho rozhodne nemali púšťať ...

 

vedľajší výsledok akcie je , že sa asi budem ženiť :smilieee:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tuším som vyvolal mikro-rozruch :D tak musím doplniť

 

keď už som bol na bývalom pracovisku, tak reku idem kuknúť staré kamošky. z pôvodnej zostavy, v ktorej som pred 18 rokmi začínal, už tam veľa nezostalo, ale na kvalite sú hneď tri - Anka, Katka a Monika. Monika bola niekde odbehnutá, nakráčal som teda za zvyšnými dvomi, že Čau, lásky moje ;) potešili sa takému pozdravu, usadili ma na stole, a začali sme sa baviť o všeličom, teda hlavne ony boli zvedavé - na mojich chalanov, na to čo robím, ako žijem, a tak... až prišla otázka, ktorú v poslednej dobe počúvam až príliš často: prečo som sám, a nejakú si nenájdem...

 

- dievčence, ja mám toľko roboty a aktivít, že na podobné vylomeniny nemám čas...

- nó, ale však to ti potom nejakú nájdeme my! Anka, koho by sme mu našli?

- čo ja viem? a koľko ty máš vlastne rokov?

- aha, však to si rovnako starý ako Monika...

- no vidíš Anka, to je nápad! Monika je sama už dlho, on je tiež sám, však oni by boli dobrý pár

- ale nebláznite baby

- čo nebláznite, ty si slobodný, ona rozvedená, má jednu dcéru, ty troch synov ... však by ste sa dobre dopĺňali

- no veru, aj za svedkov by sme vám mohli ísť na sobáš

...

prichádza Monika na scénu a už zdiaľky ju zdravím:

- Moni Čáu, budeme mať svatbu!

- áno, a kedy?

- však kedy bývajú svatby, v sobotu predsa!

- aha, ale kedy? Monika stále nie je v obraze

- no však niekedy doobeda, ideálne niekedy neskoro na jeseň, keď budem mať všetko porobené v záhrade, aby som nebol taký unavený, a po svadobnej noci si ma tu neohovárala, že nič nebolo! :D

- to ako my dvaja budeme mať svatbu? :o a prečo? Monika sa pomaly dostáva do obrazu...

- no však prečo sa ľudia sobášia? buď pre peniaze a majetky, alebo keď sa majú radi ... my peniaze nemáme, tak sa teda budeme mať radi, nie?

- no počkaj, ale to nie je také jednoduché ... Monika sa usmieva tým svojim plachým úsmevom

- jak že nie, Katka a Anka nám pôjdu za svedkov! Katka sa pridáva:

- Moni, to ber, pri tom výbere vo firme lepšie asi nenájdeš, a navyše, okrem dcéry by si mala aj troch synov, síce nevlastných, ale fešných, a šikovných po tatovi

Monika sa stále usmieva, popritom predstiera že číta nejaké firemné papiere, a vidieť že nad niečím intenzívne premýšľa... jasnovidecky čítam myšlienku:

- prečo som si ja radšej dnes nezobrala dovolenku!!!

medzitým im odtrúbilo prestávku, ja sa zberám na odchod, už aj tak som sa tam zakecal dlho. Anka sa pýta či si idem ešte zapáliť, lebo že ona ide... reku OK, však fajčiarka je cestou. tam stretáme ďalšiu babu, a Anka jej referuje:

- Maťa, dohadzujeme mu Moniku, ale keď tak nad tým rozmýšľam, keby ho náhodou nechcela, tak ja ho vymením za toho môjho! :D

 

 

inak Moniku som stretol asi mesiac dozadu, na vrátnici, a vôbec nevyzerala zle. vždy mala plnšiu postavu, ale niečo dala dole, a teraz je tak správne zaoblená na správnych miestach  :thumbsup:  reku Moni, však by som ťa ani nespoznal, pochudnutá, vymladnutá... a ona kontrovala - to bude asi tým vekom ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty si slobodný a máš troch synov?? Ej, ty zvíra   :spiteful:

prečo zvíra? matku majú spoločnú.. navyše, dvaja mladší sú stereo, lebo vtedy mali v TN pôrodnici akciu - jedno bábo + druhé zdarma ... no nezober to :thumbsup:

a že som sa s ňou neoženil... 2x som ušetril - aj za svatbu, aj za rozvod :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mafstory som pozeral cca pred 10 rokmi tuším. som nevedel že to reprízujú... Batthyany bol dobrý v úlohe Banána, a geniálny ako teta Márgit :thumbsup:

ale výrok "Ej, ty zvíra" by sedel Alimu Krasňanskému skôr...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov