Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Zvonim u susedy: 

-dobry den, prisiel som teda..

-ahoj Peto, pod dalej! 

Usadi ma k stolu v kuchyni:

-kavicku ti spravim?

-ale tak nemuseli ste..

-aj kolac mam napeceny!

-no dobre, ked inak nedate (cely tanierik nakrajala).

Pokecali sme. Spominala, aky som bol ňuňu, ked som bol maly (teraz uz asi tazko) a tak. Opatoval som komplimenty, pooblizoval si prsty, pekne sa podakoval a isiel som prec.

Vratim sa domov, lahnem si na gauc, hladkam sa po bruchu a rozmyslam, ze ake mile vztahy mame v tejto bytovke. 

-Kavu mi uvari, kolac nakraja ..iba preto, ze jej pridem ..AHA!

(vymenit ziarovku v kupelni)

Tak nic, zazvonim este raz.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dead: pozor, ...je také povyprávaníčko: co je v dome, nie je pro mne.

Takže, až budeš na budúce niečo šroubovať, nech je to len žiarovka, alebo , choď "meniť žiarovky" do druhej bytovky... :yes_yes:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak..som matkou bezneho typu potomka..pracovny nazov blby teenager :zubiska:

 

a raz davno sa stalo, ze ma kolegyne vytiahli do sekaca, kde som nikdy nebola a ja som tam nasla krasny tmavomodry sveter z cisteho kasmiru vo velkosti L...no ucineny zazrak..stal ma 3 eura /povodna predajna cena 600 eur/ :zubiska:  proste stastie zaciatocnika..sice som ho, pretoze bol mi velky nosila iba doma..no ale valat sa na gauci v kasmire..na nezaplatenie :agree:

 

no a vcera som v nejakom divnom zachvate nakazala potomkovi, aby dal prat tmave veci..jo tusite dobre..aj s mojim svetrikom, krasnym makkuckym, hrejivym vo velkosti L...no na 40 stupnov a 1200 otacok..fnuk

 

ked som to vecer vyberala oh..aj teraz, ked to pisem, mi srdce stislo :crying: ..moj svetrik ma velkost ako na babiku...a moje blbe decko sa este aj rehotalo a slubilo, ze uz nikdy v zivote nic prat davat nebude...

 

toz tak..sad story

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Včera som sa strašne nasral na Angry Birds 2. V Aréne na leveli 7 (v Aréne súťažíte s náhodne vybraným oponentom, kto nazbiera viac bodov, postúpi do vyššieho levelu) mi dalo ťažkého súpera (každý hráč si môže vylepšovať vtákov, čím majú viac bodov, tým lepšie skóre nahrajú), ktorý mal Flock číslo niečo okolo 330 (to je súčet bodov vtákov), ja mám len okolo 260, ale hovorím si, budiž, však už aj takých som pobil. Ale ako naschvál mi v hre dalo taký level, kde ani za boha som nemohol dať dole jedno zelené prasa, lebo bolo príliš ďaleko a keď som ho konečne zostrelil, tak hovado nie aby skapalo, ono sa len odkotúľalo a zostalo žiť!! Už som nemal ďalších vtákov, tak som si za euro kúpil diamanty, aby som mohol dostať troch vtákov navyše, ale zas jak naschvál mi dalo takých, ktorí na to prasa nedoleteli a začalo mi to lagovať tak, že tých troch vtákov mi z praku vystrelilo náhodným dotykom, takže všetci traja boli v prdeli! Takže som vyhodil euro na hovno! To ma nasralo, hru som zrušil, celý progres v Aréne v riti a od Google play som si vypýtal naspäť to euro, opísal som im, že tie hovadá z Rovio takto vyťahujú z ľudí peniaze, že im dávajú nepoužiteľných vtákov, a ešte to aj laguje a Google mi schválil, že euro mi vrátia. Tak im treba! Nebudú odo mňa ťahať prachy za nepoužiteľných vtákov! Nasratý som bol celý večer!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... prišiel čas začať tráviť voľný čas aj na úrovni.

:)

 

To je napriklad ako? Prave som sa lakla, vlastne si to myslim uz roky, ze moje pozeranie krimiserialov v celych seriach a citanie a kritika detektivok asi tiez nebude prave ta spravna intellektualna uroven :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som včera skoro ovdovel. Vela nechýbalo.

Bol som na výstave v Nitre, behali sme od stánku k stánku. Ešte som bol večer v záhrade a hodinu strávil ešte prácou vo firme a domou som prišiel uťahaný asi o 18:30.

Manželka ma privítala otázkou : " Nejdeš so mnou na prechádzku?". :angryfire:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlapec z juhu, ty nie si starý mládenec, chystáš svadbu, máš nárok na Xbox :D

 

Game, snáď nechceš porovnavať krimi filmy či literaturu s hrou pre 10 ročne deti :)

 

Mne len prišlo čudné, ako to Axel prežíval. Vám nie?

Už som ticho :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlapec z juhu, ty nie si starý mládenec, chystáš svadbu, máš nárok na Xbox :D

 

 

Mam narok??? To myslis vazne??? A ano vidim smajlika ale ten je nepodstatny.

 

Este raz, co je pre teba zabava na urovni? Po prekroceni urciteho veku mam narok len na Mahlera, cez vikend Tate Modern?

A akym pravom sudis co uroven ma a co nie?

 

Nie, mam 42, hravam online WoT alebo Call of duty, besniem na bajku po lese nelese, o par tyzdnov budem na koncerte slizov, tesne pod podiom v tricku AC/DC. Chodim sa mlatit do ringu, jazdim na snb.

 

Zabava na urovni.... je na kazdom co mu prinesie pocit zabavy. Kolko ma kto rokov je uplne nepodstatne a ci je single alebo nie je irelevantne uplne. Zi a nechaj zit.

 

Skorej mi je luto ze mlady clovek ako ty, si nevidi dalej od nosa. Znies ako snob.

 

 

 

 

 

 

...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No vidím že som zostala nepochopena :)

Nuž, idem sa ako snob hanbiť do kúta ;)

 

Btw, niektorí tu iróniou bavia fórum roky, a ešte získajú aj lajky, tak neviem kto z vás si tu nevidí ďalej ako na špičku nosa :)

 

OT. Boha, celé zle :zubiska:

  • Pridať bod 2
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

však poďme na to konštruktívne: navrhujem zriadiť na fóre výbor, ktorý bude posudzovať ako veľmi na úrovni je trávenie voľného času jednotlivých členov :D ... každý napíše ako trávi svoj voľný čas, a výbor posúdi :thumbsup:

Doll, mohla by si byť predsedníčkou výboru ;) keď už si to načala ... v módnom výbore šéfuje Hellé, a čestnou predsedníčkou je Game  :thumbsup:  tak tebe by pripadol voľnočasový výbor  :yes_yes:

 

ja napríklad voľný čas trávim prplaním sa v zemi v záhrade - pre celé generácie mojich predkov to bolo živobytie, pre mňa už len trávenie voľného času ... sporadicky skočím na koncert /naposledy Slobodná Európa + Para, na jeseň, a idem na Iron Maiden o tri týždne do Práglu/ ... a keď mi ešte zostáva nejaký voľný čas, tak ho v zime trávim reparovaním starých elektrónkových rádií + mám rozrobené nejaké vlastné rádiové projekty ... je to dostatočne na úrovni? :shifty:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov