Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

No tak sa nechaj zabiť, čo ti na to povedať.

Hovno vies o okolnostiach.

Hovno vies o soferovi.

 

Ked Ti vbehne pod auto srna, treba odovzdat vodicak, ze?

 

Su veci, ktore nie vzdy vieme ovplyvnit.

Co viem, viac chodis vlakom nez autom, pan sofer.

 

Znizujem sa na Tvoju uroven.

Tvoja potreba komentovat kazdu Tomasovu vetu sa zacina prejavovat aj medzi ostatnymi. Vsak treba sa odbavit ked tu Tomas nie je.

Nezabudni mi zas do ss napisat "ja som to tak nemyslel...". To je take, axelovske...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Hovno" viem z tých okolností, čo si napísala, "usek na dialnici pri Trencine plny vody. V 120tich km/h aquaplaning", ja som si myslel, že si robíš prdel, ale čítam ďalej a vidím, že nie. Ty si vôbec uvedomuješ čo si napísala?? To kto normálny si to sere po diaľnici plnej vody takmer plnou rýchlosťou? Ja som aquaplaning zažil na obyčajnej rovnej ceste už pri 70 km/h rýchlosti, a ak si to niekto sere po diaľnici plnej vody 120 km/h rýchlosťou, buď je to ťažký frajer, ktorý si myslí, že má na to (ale nemá, keďže sa vytrel o zvodidlá) alebo je to proste hazardér. Tak tu netrep, že sú veci, ktoré sa nedajú ovplyvniť, šofér mal prispôsobiť svoje schopnosti stavu vozovky, čo zjavne neurobil. Čo sa týka cestovania, autom som jazdil už v dobe, keď teba ešte tlačili v kočári. Znižuj sa na úroveň koho chceš, ale neobtieraj sa o mňa svojimi mindrákmi len preto, že som si k tvojej majestátnosti dovolil povedať, že si si sadla do auta k hazardérovi. Tak sa tu neurážaj a neodúvaj, ty sa odúvaš a urážaš pri každej príležitosti, keď si niekto dovolí zapochybovať o tvojej nedotknuteľnej dokonalosti, to je také dollovské... A k tej srne ešte čosi, pred dvoma rokmi mojej známej vbehla srna do cesty a pol dňa strávila na polícii a dobre že ju nezavreli za pytliactvo. Dokazuj, keď nemáš svedka. A to bola úplne iná kapacita ako ty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikde nestala voda, bolo standardne mokro. Ostatni nas obiehali, lebo sme sa vliekli.

V 120tich nevidis z dialky velku kaluz na dialnici, alebo ty ano?

 

Este porad nieco ostatnym, ktori tu opisali podobne situacie.

 

Najdi si frajerku ktora s Tebou je*ne do jarku. Kopni ju za to do ...

 

Ale dik za radu, predtym ako vymenim sofera mu skusim povedat aby isiel 60tkou po mokrej dialnici, kedze do tejto rychlosti aquaplaning nehrozi.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikde nestala voda, bolo standardne mokro. Ostatni nas obiehali, lebo sme sa vliekli.

V 120tich nevidis z dialky velku kaluz na dialnici, alebo ty ano?

 

Ale takto si to nenapísala, písala si o "úseku diaľnice plnom vody". Z tohto popisu nadobúda človek pocit, že ste sa tam člnkovali. Keby si napísala, že si to hasíte po diaľnici a zrazu z ničoho nič veľká mláka plná vody, to je diametrálne iná situácia a z tej sa dá pochopiť prečo nastala taká situácia, aká nastala. Zrejme nedostatočná slovná zásoba alebo nižší intelekt ti nedovolili presnejšie popísať skutočnú situáciu. Stáva sa. A po diaľnici, ktorá vedie cez obec sa smie ísť najmenej 65 km/h, to ti píšem len preto, aby si šoférom neposkytovala zavádzajúce informácie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll, Axel: mám si túto konverzáciu vysvetľovať tak, že čo sa prekára, to sa rado má? rande nebude?

 

...šli sme s Flinstonom po ulici, zastavovali sme sa pri výkladoch, a ja som ho chytila pod pazuchu - že poďme už, a to bol cudzí chlap...Flinstone bol už ale o 2 obchody ďalej!

Čo si myslela teta, ktorá k tomu chlapíkovi patrila, som radšej nezisťovala, ale dosť som sa rehotala, bolo to komické.

 

ešte lepšie sa utrafilo mojej nebohej tete, tej, čo šla s kamoškou do lesa pochovať mŕtvu mačku a zdochlinku im dakto v elektročke ukradol aj s kabelou...

takže teta pracovala na železnici, kde chodievala služobným gazíkom nejaké veci vybavovať, vozil ju tam podnikový šofér. raz tak tiež bola niečo vybavovať, a nejak zle si zapamätala, kde zaparkovali, a potom si sadla do nejakého podobného gazíka a že ideme. A šofér nič. A vtom sa tam dotrepali policajti, že pani, a vy tu čo robíte? Ona že Nevidíte? Sedím a čakám. ja už si nepamätám, ako presne ten rozhovor prebiehal, isté bolo, že teta si pomýlila gazíky a sadla si k policajtom, ktorí tam tiež zjavne boli niečo vybavovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...šli sme s Flinstonom po ulici, zastavovali sme sa pri výkladoch, a ja som ho chytila pod pazuchu - že poďme už, a to bol cudzí chlap...Flinstone bol už ale o 2 obchody ďalej!

Čo si myslela teta, ktorá k tomu chlapíkovi patrila, som radšej nezisťovala, ale dosť som sa rehotala, bolo to komické.

 

takéto čosi sa stalo aj nám, ale asi tak, že som polotočená rozprávala pred nejakým výkldom či kde, a za mnou stál úplne cudzí chlap... bol to jeden z tých drbnutejších, lebo pozeral na mňa ako idiot, aj keď som sa mu stručne ospravedlnila, a vysvetlila, že jaj, muž je vedľa.

 

takéhoto som zažila aj v práci ... zhodou okolností je to otec jedného nášho vysoko vyšvihnutého slovenského módneho návrhára....

jeho tatko nepoznal a nepozná humor, pri rýchlej práci, rad ľudí až neviem kam, on pomalý ako sliz od slimáka... vydala som mu dorbné, on sa nehýbal, v rýhlosti som založila papiere, otočila sa k nemu, on tam ešte furt stál ako tvrdé y, na stole boli nejaké drobné haliere, dokopy asi 2,20 Sk  a ja som ich zbalila, že to sú asi moje ...

 

úplne mi vypadlo, on bol už asi päťdesiaty klient za dve hodiny, čo sú to za drobné - rozhorčene n mňa pozeral ako výr, ospravedlnila som sa, videl, že všetky robíme ako fretky, že je tam frmol, on sa ani neusmial, len kukal ako idiot.

mu trvalo, kým pozbieral svoje saky paky.

 

neznášam takýchto ľudí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, obvykle byvaju dialnice zatopene.

Snad aj Tomas by pochopil, co som mala na mysli.

 

To tu ma clovek rozpisovat aj dlzku a sirku tej vodnej plochy ktoru sme prekonali? Hm, a vies ze neviem?

Ono sa to tak bezne stava, ze ZRAZU prekazka na ceste, srna, voda...

 

Ci vlastne...axelovi sa tieto veci nedeju.

 

Idem si ja zlepsovat slovnu zasobu.

A ty by si mal absolvovat psycho vysetrenie, pretoze uz dlhodobo reagujes zbrklo a utocne. Tomas je toho krasnym prikladom.

 

Ach moj Boze...preco?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo tu stále spomínaš Tomáša, to že je slabomyseľný je jedna vec, ale netreba to spomínať v jednom kuse, aký je taký je, či sa mu vysmievaš? Ja len hovorím o tom, že z tvojho popisu mi to pripadalo ako keby bola celá diaľnica pod vodou. A myslím, že to tak pochopili aj ostatní, len na to nereagovali, machrovať začali až potom (clovekZ). A kedy som ja reagoval zbrklo a útočne? Kto tu začal prskať, že hovno o tom viem? To bolo útočné, keď som ti napísal, že vymeň šoféra? Namiesto toho keby si napísala, niečo v zmysle, že ste zrazu v rýchlosti vbehli do mláky a už si len pamätáš, že ste sa vytreli na zvodidlá, tak by bolo vybavené. A inak kde presne sa to stalo? Na diaľnici pri TN som ešte väčší problém nezažil a to boli také extrémy, že okolité cesty tuná boli pod 5 centimetrovou vrstvou snehu a diaľnica bola úplne suchá, to aj mne bolo trochu divné. Psycho vyšetrenie ja určite nepotrebujem, ale psychopatov stretávam dosť často, to je pravda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ospravedlnujem sa ze som ani nie po 24 hodinach nebola exaktna v pisani v teme o tom, co za sok som prezila.

 

Ani vo sne by ma nenapadlo, ze by si niekto myslel ze na tom useku bola potopa. Ale ako vidim, nasiel sa niekto kto si to myslel.

 

Polepsim sa...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...

takéhoto som zažila aj v práci ... zhodou okolností je to otec jedného nášho vysoko vyšvihnutého slovenského módneho návrhára....

jeho tatko nepoznal a nepozná humor, pri rýchlej práci, rad ľudí až neviem kam, on pomalý ako sliz od slimáka... vydala som mu dorbné, on sa nehýbal, v rýhlosti som založila papiere, otočila sa k nemu, on tam ešte furt stál ako tvrdé y, na stole boli nejaké drobné haliere, dokopy asi 2,20 Sk  a ja som ich zbalila, že to sú asi moje ...

 

úplne mi vypadlo, on bol už asi päťdesiaty klient za dve hodiny, čo sú to za drobné - rozhorčene n mňa pozeral ako výr, ospravedlnila som sa, videl, že všetky robíme ako fretky, že je tam frmol, on sa ani neusmial, len kukal ako idiot.

mu trvalo, kým pozbieral svoje saky paky.

 

neznášam takýchto ľudí.

tak teraz som namiesto ...vysoko vyšvihnutého ... príspevok čítala s výrazom ...vysoko vyšinutého...až na druhý pokus som to videla tak ako je to napísané (mám VPDM, takže sa ani nedivím, ak veci zle prečítam, niekedy sú tie kombinácie ozaj srandovné).

Stane sa, ak je človek unavený, ľahko robí chyby. To sa dá pochopiť.

My sme si boli s kamošmi sadnúť v istej nemenovanej pizzerii, dali sme si dohromady nejaké pivo, nejaký ten čaj, a už teraz neviem, čo k jedlu, ale mám v živej pamäti, keď nám doniesli účet, tak to sme oči vyvaľovali, že čo nám to tam naúčtovali...skrátka nám tam naúčtovali nejaké kávy a víno, čo sme vôbec nemali. jasné že sme to reklamovali, čašník sa neochotne ospravedlnil, a bez nadšenia doniesol nový, už správny účet. nenadávali sme mu, aj vtipných poznámok sme sa zdržali, ale keď sme tam šli inokedy, už sme si kontrolovali každú jednu položku a porovnávali s cenníkom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...šli sme s Flinstonom po ulici, zastavovali sme sa pri výkladoch, a ja som ho chytila pod pazuchu - že poďme už, a to bol cudzí chlap...Flinstone bol už ale o 2 obchody ďalej!

 

 

Neviem, či som to už spomínal... Prišiel k nám cirkus, kolotoče, všade vela ludí, mačkanica... mal som cca 18 a trvá velmi krátko, kým realizujem nápad, ktorý sa ešte ani celkom nenarodil...

V tej tlačenke boli dve kamarátky, môjmu veku primerané, a jedna bola , no,,, páčila sa mi...

Držali sa pri sebe, ale tlupa ludí ich rozdelila. A vtedy moja vyhliadnutá prepchala ruku pomedzi dav a otrčila ju kamaratke. Reagoval som okamžite. Chytil som sa, doslova pricucol. Chvilu ma ťahala za sebou,...potom ostala prekvapená, kde prišla k tomu prívesku, ale nič z toho nebolo, neokuzlil som ju.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A myslím, že to tak pochopili aj ostatní, len na to nereagovali, machrovať začali až potom (clovekZ). 

Neviem či tým narážaš na mňa, a už vôbec neviem, kde som začal machrovať :O keby si skúsil citovať, len pre pripomenutie … teda ak sa tvoj výrok týka mňa...

 

nereagoval som na príspevok od Doll, lebo jednak som nemal dôvod, a navyše, popísala udalosť pomerne stručne. Ale, aj z toho stručného popisu, som pochopil približný priebeh nehody – v nejakom nižšie položenom úseku diaľnice bola na vozovke natečená vrstva vody, do ktorej v rýchlosti vleteli, a chytili aquaplaning...

vynášať suverénne výroky o chybe vodiča, by som si, narozdiel od teba, nikdy netrúfol – z popisu situácie neboli jasné ďalšie dôležité faktory, ako napríklad aktuálna viditeľnosť, typ auta, jeho motorizácia /diesel sa vďaka ťažšiemu predku môže správať inak ako benzín/, obutie auta – zimné/letné + hĺbka dezénu pneumatík, miesto nehody – rovný úsek/oblúk … až po vodičské skúsenosti človeka ktorý šoféroval...

neviem ako to vidia ostatní, ale bez poznania vyššie vymenovaných faktorov, aj napriek 24 rokom vodičských skúseností na všetkých možných typoch áut /neviem koľko km mám najazdených, ale odhadujem to na 0,5 Mega – bez nehody/ a vo všetkých možných poveternostných podmienkach, by som ani omylom nezačal vypisovať rýchle súdy o tom ako treba vymeniť šoféra, či o hazardéroch...

 

toľko k popisovanej nehode, nevidím dôvod sa k tomu viac akýmkoľvek spôsobom vyjadrovať...

 

 

A kedy som ja reagoval zbrklo a útočne?

toto ponechám bez komentára ... každý kto čítal tvoje príspevky tu /aj inde/ si iste názor na tvoje príspevky urobí sám...

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pekne. Včera som si v kamennej predajni kúpila ten Nutribulet, vytešovala som sa, že hurá, a dnes som sa s tým pochválila dcére, a ona sklamaný kukuč, že čo im to robím, oni mi tiež kúpili k blížiacom sa narodeninám, ja som si kúpila len tú základnú sadu, oni mi kúpili aj na smoothie aj na mletie orechov a tuhých potravín. Tak som to dnes šla vrátiť, ale v kamenných predajniach peniaze nevracajú, tak som si to vymenila za posteľné súpravy a nejaké drobnosti...lenže na Nutribullet ešte musím takto mesiac čakať - nechcú mi to dať popredku, aj keď už viem, čo mi nachystali...no čo už, aj to sa stáva.

A milý zážitok, šla som z Obchodnej električkou do Petržky a tam že prestúpim na autobus, jasné, akože inak, stojím na červenú a 99 spoza zákruty na zastávku...spredu stála 95, tak som si povedala, že skúsim aspoň tú chytiť, klikla zelená, tak som sa s tou maxikabelou rozbehla...a div sa svete, tá 99 čakala na ľudí z električky, ktorých zdržali semafory. Takže vďaka, vodička 99, za spríjemnenie dňa. :)

a neviem, čo sa stalo, ale musela som si ísť zasa na moju obľúbenú poštu pre nejaké zásielky, že sa nevošli do schránky...tak som sa duševne pripravila na 3/4 hodiny strávenej v šóre - a tam nikoho, okienka prázdne, ak nerátam zamestnankyne za prepážkami. Tak aj to som sa potešila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pekne. Včera som si v kamennej predajni kúpila ten Nutribulet, vytešovala som sa, že hurá, a dnes som sa s tým pochválila dcére, a ona sklamaný kukuč, že čo im to robím, oni mi tiež kúpili k blížiacom sa narodeninám, ja som si kúpila len tú základnú sadu, oni mi kúpili aj na smoothie aj na mletie orechov a tuhých potravín. Tak som to dnes šla vrátiť, ale v kamenných predajniach peniaze nevracajú, tak som si to vymenila za posteľné súpravy a nejaké drobnosti...lenže na Nutribullet ešte musím takto mesiac čakať - nechcú mi to dať popredku, aj keď už viem, čo mi nachystali...no čo už, aj to sa stáva.

 

ajaj... tak toto, Vilmuš, by som ti už teda na ich mieste nespravila, vážne nie :)

keď už vieš, čo, a už by si to rada používala, už by ti to mali dať - čakať na nejaký dátum je trochu out, ale čo už... ke´d musíš, tak musíš, keď ináč nedajú :)

 

hoci podľa mňa / súdiac podľa seba / by si z toho mala teraz väčšiu radosť, ako po čakaní :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, máš pravdu vo všetkom. No čo, zatiaľ postačí ponorný mixér :)

Dcéra hovorila, že aj ten jej to večne robí, večne sa nadchýna, že to či hento by chcel, a aj si to kúpi, lenže ouvej, kúpila mu ti už aj ona k nejakému sviatku...poriešila to tak, že prekvapenie sa nekoná, jednoducho sa ho opýta, či také už má a nech sa neopováži si to kupovať.

Mne tak minulý rok vyhovárali tú kabelu na kolieskach, tiež som si hovorila, že si to pôjdem kúpiť a obidve baby do mňa že čooo? to je pre staré babky, ty ešte vôbec nie si stará, to jak s tým budeš vyzeraaať??? A chvíľu po tom mi to venovali. Pekné, s obrázkami mačičiek :) Keď idem sama kupovať veľa vecí, je to praktická vec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zašla som do sociálnej poisťovne, chcela som si tam niečo vybaviť a na niečo sa popýtať, a bola som milo prekvapená, žiadne dlhé šory, čakala som tak 2 minútky, akurát som si sadla na chodbičku a vytiahla knihu, a už ma aj volali dnu. vybavila som, čo som chcela, a aj mi poradili, čo som potrebovala vedieť, takže fajn.

A ako som sa blížila k domu, vidím vychádzať z nášho vchodu dcéru, zaťa a aj malú, kým som pribehla, už sa pchali do auta, nevideli ma, až potom si ma všimli, keď som na nich zavolala. Vraj idú na poštu, a potom domov, malá už bola ospalá. A na stole v kuchyni ma čakal - Nutribullet. Tak môžem vyrábať smoothies a drinky od výmyslu sveta :) Potešilo ma to, len nechápem, čo robia s tými návodmi, všetky papiere, čo sú k tomu, sú niečím pooblievané. Dosť mi to leze na nervy, neznášam špinavé lajstrá. Naozaj nemuseli na tom desiatovať - veď tanierov majú dosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Niekedy zaciatkom decembra som videl z okna nad kopeckom balon a tak som iba tak vytiahol fotak a cez zavrete okno to cvakol, Par dni nato, som mal kartu z aparatu v pocitaci a tak som stiahol fotky, prelistoval co tam bolo a mrkol aj na tu s balonom. Bolo vtedy zamracene, nahovno svetlo, zoom na 250mm, vsetko rozostrene a cele zle, ale aj tak som ju hodil na plochu. Neskor som na nu pozeral v Zoneri, stale mi prisla fadna a tak som vzal cierny stetec a domaloval (ja viem,moja vina) pod ten balon dvoch ludi a vycapil to na fb. Jedna pani, ktoru tam mam a ktoru vobec nepoznam tam pisala, ze sa jej ta fotka velmi paci a ze ked jej napisem do spravy adresu, ze mi za to nieco  posle. Adresu som poslal s obavou asi az o tyzden, dnes mi prislo platno 80x60 s namalovanym kopeckom a balonom.. 

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Prečo ma tresce? Šak som bol dobrý....

Dnes som chcel zavolať z mobilu, a znova...telefon bez kontaktov, teda ,"počet kontaktov 0". Infarktový stav.

Ešte že som si uložil kontakty na alarm.ba@gmail, lebo už sa mi to raz stalo. Tak som sa preťukal do nastavení, že ich skopírujem. Synchronizáciu som zakázal, lebo už raz, keď sa to udialo, tak som sa prihlásil do účtu, a keďže v telefone bola "0" tak blbec to zosynchronizoval a mal som dve nuly :angryfire: . Z nádejov to otvorím to a "počet kontaktov 0". :certisko:  Keď som ale otvoril na počítači gmail, tak tam boli, nie všetky, ale 90%.

Problém je, že vždy som kontakty aj na SIM, aj v telefone, ale teraz musím mať prázdnu SIM, lebo auto aj napriek tomu, že má prikázané, že má brať zoznam z telefonu, tak ich berie zo SIM a ja potom neviem, kto volá, lebo zo SIM sa nezobrazujú mená.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo ma tresce? Šak som bol dobrý....

Dnes som chcel zavolať z mobilu, a znova...telefon bez kontaktov, teda ,"počet kontaktov 0". Infarktový stav.

Ešte že som si uložil kontakty na alarm.ba@gmail, lebo už sa mi to raz stalo. Tak som sa preťukal do nastavení, že ich skopírujem. Synchronizáciu som zakázal, lebo už raz, keď sa to udialo, tak som sa prihlásil do účtu, a keďže v telefone bola "0" tak blbec to zosynchronizoval a mal som dve nuly :angryfire: . Z nádejov to otvorím to a "počet kontaktov 0". :certisko:  Keď som ale otvoril na počítači gmail, tak tam boli, nie všetky, ale 90%.

Problém je, že vždy som kontakty aj na SIM, aj v telefone, ale teraz musím mať prázdnu SIM, lebo auto aj napriek tomu, že má prikázané, že má brať zoznam z telefonu, tak ich berie zo SIM a ja potom neviem, kto volá, lebo zo SIM sa nezobrazujú mená.

uff, to máš nejaké divné, mne sa zobrazujú mená či je to z telefónu, alebo zo SIM.

Mne pre zmenu len tak z ničoho nič odmieta internet. nech robím čo robím, nedá sa pripojiť. nevadí, kadím na to, donedávna som to v mobile nemala, a prežila som, tak to je ešte najmenšie zlo čo mohlo prísť. hlavne, že kontakty nepovyskakovali dakam do stratena (ťuk, ťuk na moju hlavu drevenú :) )

Mojej šéfke sa stalo podobne ako tebe, tiež jej zmizli z mobilu všetky kontakty, už si myslela, že sú naveky stratené, a na druhý deň zrazu len tak, milé kontakty jej naskočili. nerobila s tým vôbec, ale vôbec nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov