Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Popisem vam co sa mi stalo vcera.

 

Tak ako aj inokedy mi vcera poobeda zazvonil telefon a uz ked som videl kto vola vedel som o co pojde. Samozrejme kamarat ci si nejdem vypit. Ako vzdy som neodolal a dohodli sme sana siestu. O siestej dosiel kamos pre mna a isli sme do polusu do carrefouru kupit vsetko potrebne.To pozostavalo z 0,5l borovocky 0,5 litra vodky, dva poldecáky a 2l 7UP.Potom sme isili ku kamaratovi nakopnut sa, pustili sme si mp3jky 80 roky a popijali a bavili sa. Stialhli sme kazdy pol flase a a ze zbytok si nechame na sobotu na nastartovanie a ideme do podniku.

 

Zavolali sme taxik a o 5 minut bol pred domom. Prisiel chevrolet kalos, a sympaticka 63 rocna taxikarka, s ktorou sme sa celu cestu bavili a dohodli sa ze vypne taxamater a dali jej kilo. Ked sme dosli do podniku, kde sme mimochodom ako doma casnicky uz vedeli o co ide s poznamkou ze sme zase opití. Ja so msi dal dvojitu vodku a kamos dvojitu borovicku,Casnicka si dala s nami fernet.POtom sme sa s kazdym v podniku fotili aj s kucharom.Po daalsich dvoch dvojitych sme opustili podnik a uputalo na policajen auto zaparkovane pred podnikom, na ktore sme lozili na strechu a fotili sa, vyzeralo to asi takto:

IMAGE bol odstraneny preistotu

 

potom ked sme boli dole uz dosli policajti a cely nervozni ze kto oplul to auto na okno(kamos) sme im povedali ze my urcite nie ze mi sme slusni ludia ktori si prisli vypit.poto msme stopovali auta na ceste nech nas zoberu domov az sme sa dostali na bus a isli v nom a rtobili bordel, sofer na nas hulal. na konecnej nestihol kamos vystupit a odviezol sa este 50 metrov na obratisko a skoro sme sa pobili so soferom. cestou domov kamos este hodil tycku na zastavke, ja som sa odfotil na krozovatke s nejakym clovekom co cakal na cervenej a potom som este doma pisal s axelom na icq, proste prijemyn vecer. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja náhodou tú fotku vidím celkom dobre, ale to IPB image sa mi tiež objavuje pri iných obrázkoch.

Mám na disku podobnú fotku, ale tú za žiadnu cenu na net nedám :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

blisol som sa pred mojou cviciacou z ucta, ked som prislusnu polozku v binarnom uctovani zauctoval v sekunde co ma vyzvala ani to nestihla dopovedat :)

este par krat takto zadelim a dostanem ju tomu ver!! :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boli sme si na zlatych pieskoch zastrielat zo vzduchovky na sklenene flase a dosli policajti a dali nam pokutu 2 litre za znecistovanie verejneho priestranstva črepmi...chreni

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cez weekend som ostala na Morave /preto aj taky vypadok od netu/...takze plan vyzeral asi tak, ze sme sa sli napapat do restiky, potom na zmrzlinovy pohar, filmy, etc etc....

 

a ako si tak vykracujeme do tej restiky...vidime babušku,ako palickou do niecoho stucha....a to mrtvy vtak :) ... hned ma napadla VTACIA CHRIPKA :lol: ...

videla som,ako sa s tym vtakom trapi, tak jej vravim" Dajte mi tu palicku, ja ho odhrabnem prec"...kedze bol na chodniku....a este som jej pomohla dole briezkom /hned som mala dusu na mieste/

lenze nad chodnikom bol svah, tak mi poriadnu Weile trvalo, kym toho ftaka dostanem na uplny vrch a poprikryvam listim, aby ho zvedave deti nenasli....no pohlad na mna musel byt fascinujuci

 

no a potom v restike, som sa nejak zakecala s casnikom, a na uplny koniec ma pozval do kuchyne na "umytie riadov" ;) ... povedala som, ze někdy příště :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Čo sa mi dnes stalo? Sedím doma na gauči, pohodička, rozvalený bez trička a manželka pustí dnu susedu, ktorá potrebovala natiahnuť šnúru na prádlo. Skoro ma heglo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov