Skočiť na obsah

Inferno


Sniper

Odporúčané príspevky

Hoci kampaň Inferno už je dlho na nete (minimálne prvé vydanie), neviem či ste ju hrali.

 

Stiahnúť si ju môžete tu alebo aj tu (135,4 MB). Ide len o demo, ktoré má asi tucet misií, t.č. už je aj verzia pre FS2_Open a možno aj viac verzií, ale nechce sa mi to hľadať na H-L Fóre :lol:

 

Príbeh:

 

... sa odohráva v r. 2400, čo je okolo 40 rokov po skončení FS2. Terrani a Vasudani sú stále spolu v GTVA a podarilo sa im obnoviť kontakt so Zemou. Čo ich tam čaká ešte nevedia.

 

Niekoľko obrázkov:

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Tu je ešte moja recenzia spred dvoch rokov (na starom fóre):

 

Čakal som síce oveľa viac, ale z celkového pohľadu dávam hodnotenie 7,5/10

 

Story nie je zlý, stačí len čítať celé Briefingy aby sa človek do toho vžil. Síce od FS originálu v niektorých bodoch sa dosť odlišuje ale rozhodne to nevadí.

 

Modely ujdú. Síce niektoré majú bizarné tvary a pochybujem že by sa niekde uplatnili, ale vojnové lode sú celkom dobré (Nemesis, Gigas). Pozdáva sa mi aj Lindos, ako loď vyzerá otrasne ale ako na zastrašenie protivníka je ideálny. Hnusil sa mi aj Tereus, ale zvykol som si. Terranské a Shivanské "Knossosy" sú veľmi dobré. Celkovo sa mi pozdával asi poltucet modelov, ostatné nie sú príliš podľa môjho gusta.

 

Osobne ma potešilo že lode majú ponastavované "paths" a dockpointy (napr. Andromeda), čo u väčšiny modelov z netu chýbalo.

 

Efekty sa dajú zniesť, hoci sú na hardware o dosť náročnejšie ako tie originálne.

 

Zbrane sú tradične iné ako v origináli, ale už som si zvykol že "čo nový mód, to iná zbraň".

 

Zvuky sa dajú zniesť, celkom sa dajú počúvať.

 

Hudba je dobrá.

 

Atmosféra v hre, podľa ktorej som celú kampaň hodnotil, je celkom na slušnej úrovni, hoci niektoré Misie by sa dali spraviť lepšie, celkovo v tejto kampani platí, že čím väčšia loď tým je misia lepšia.

 

Hoci niektoré prvky som musle skritivoať, odporúčam si Inferno zahrať.

 

Môžete si aj pozrieť trailery:

 

Trailer1

Trailer2

 

Ak ich však chcete sťahovať musíte mať konto na fileplanet.com

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • Darkman

    2

  • Ignatius

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

Ja tú kampaň síce mám, ale ešte som sa k nej nestihol dostať... S komentármi teda počkám, až kým sa na to nepozrem /a to asi ešte chvíľku potrvá.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel Wers

Si to asi nehral v SCP... to by si tomu musel dat lepsie hodnotenie :)

 

Tie modely... co ja viem.. Podla mna boli dobre. Mne osobne sa Tereus velmi pacil. Ale celkovo boli lepsie zrobene modely GTVA ako EA.

Podla mna ide o jeden z najlepsich modov, ktory som hral. Bohuzial kampan v R1 konci naozaj nevhodne...

 

 

PS. Na tych fotkach neskutocne chyba dynamic lighting :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nehral som to v SCP. Cez SCP som hral veľa misií, ale na GeForce4 64 MB to nie je bohviečo. Keď budem mať čas tak sa zastavím pre novú grafiku, ak si nejakú vyberiem, to je najslabší článok v mojom PC.

 

Každý mód vyzerá cez SCP lepšie, nielen Inferno.

 

Inak to hodnotenie je 2 roky staré, vtedy aj SCP bolo v inom štádiu ako je teraz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov