Skočiť na obsah

Najobľúbenejší žáner filmov


Sniper

Najobľúbenejší žáner filmov  

39 členovia hlasovali

  1. 1. Čo za žáner filmov radi pozerávate?



Odporúčané príspevky

Take reci mam najradsej. Pises ze este nemas ziadnu skusenost, ale uz vies ze to nemusis. Zaujimave...

Tiez som mal rovnake predsudky. A takych je vacsina. Nazor ale zmenili skoro vsetci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Rozum a cit, Pýcha a predsudok, Skrotená hora, Hodiny, Anglický pacient, Núdzový východ, Posadnutosť, Predčítač, Jana Eyrova, Planina v ohni, Rozchod, Návradt do Cold Montain, Vek nevinnosti, O myšiach a ľuďoch, Pravidlá muštárne, Madisonské mosty, Zaľúbiť sa, Kramerová versus Kramer, Dom duchov,

Milenec,Na dno vášne, Súmrak dňa, Volanie mora, Antichrist, Melancholia, Kurz negatívneho myslenia, Piano, Horký mesiac

To som dala taký výber toho čo sa mi páči.

Mám radšej romantické filmy.

Skoro vôbec nepozerám filmy z vojenského prostredia a filmy o teroristoch a filmy z prostredia politiky. Nebavia ma a väčšinou sa im vyhýbam.

Tým nechcem povedať, že som nevidela dobrý film z vojenského prostredia ( napr. Pianista, Schindlerov zoznam, Sofiina voľba a veľa ďalších).

 

Podobne nepozerám horory a sci fi. Dobrú detektívku to však áno.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 rokmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Spomeniem filmy, ktoré som si naposledy pozrela: Serena, Na dno vášne, Popelka, Daleko od hlučicího davu, Dánska dívka, Večne mladá, Nejdelší jízda, Nejkrásnejší den, Elle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov