Skočiť na obsah

Najobľúbenejší žáner filmov


Sniper

Najobľúbenejší žáner filmov  

39 členovia hlasovali

  1. 1. Čo za žáner filmov radi pozerávate?



Odporúčané príspevky

van damme dokaze zahrat aj taketo role. napriklad film Levie srdce tak na konci je tam velmi dobra scenka strasne dojimava. to vam radim si pozret

to predsa nie je v dojímavosti ... a Levie srdce som voľakedy dávno videla ... dojímavý koniec filmu ešte nerobí herca "dobrým" ...

 

jednoducho van Damme je dobrý na istý typ filmov, nebudú ho obsadzovať do rolí, kde treba hrať tvárou a dušou....

on nikdy nezahrá rolu tak, ako Robin Williams a Robert de Niro .... obaja sú napríklad v tom spomínanom filme jedineční.... a to nie je dojímavosťou príbehu ..... jednoducho sú to páni herci...

 

oni by nezahrali bez záskoku van Dammove skoky a bitky .... ale to je predsa iný druh talentu ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no samozrejme ze ked som dal hlas za akcne filmy v hlasovani uprednostnim hercov ako je jean claude van damme pred robinom williamsom. nehovoril som iba o tom zavere filmu levie srdce ale celkovo ma dobry dej a van damme to dobre zahral. neni kazdy van dammov film iba o bitkach. zaujimavy bol napriklad aj film legionar. neviem ale pre mna osobne je najlepsi akcny herec vsetkych cias. jeho filmy su jedinecne a aj ked som ich vsetky videl uz od malicka sa mi pacili a vzdy si ich pozrem ked to davaju niekde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keith,

 

aj ja som hlasoval za akčné filmy, pretože pri nich sa skutočne uvoľním, nemusím sa nad ničím zamýšľať a dej ma rýchly spád. Avšak vydávať Van Damma za najlepšieho herca je prinajmenšom prehnané.

Filmy ako Quest alebo Universal Soldier by som mohol pozerať x-krát (Universal Soldier 2 nie, to bol slabý odvar). Musíš však uznať, že hoci je to skvelý pohybový talent a obstojný herec, skutočnému hercovi sa nevyrovná. Skús si pozrieť trebárs Johna Deepa vo filme Blow. Alebo ktorýkoľvek film s Edwardom Nortonom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten film som nevidel co si spomenul. ale to o tych akcnych filmoch si vystihol pekne. aj tak pre mna ostane najlepsim hercom vzdy van damme. a na ten typ filmov v ktorych hra snad ani lepsi herec neni. univerzalny vojak 2 nebol tak dobry ako jednotka ale hral tam jeden z mojich oblubenych wrestlerov bill goldberg to je asi jedine plus toho filmu. aj taky street fighter nebol zly ten mam dokonca nahraty uz peknych par rokov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takmer všetci herci majú aj svoje nepríliš vydarené filmy ... je to vlastne v poriadku, nechytí to ľudí, neodhadnú scenár, niečo sa prihodí.... stáva sa to....

 

to nemení nič na veci, že van Damme je iný typ herca.... neviem si ho predstaviť zahrať Hanksovu úlohu vo Philadelphii, či len komédiu Waltera Mathaua....

 

jednoducho vie niečo robiť, využil to film na určitý typ akčných snímkov, a napísať dojímavý scenár asi nie je také ťažké.... herec sa musí tváriť patrične skrúšene, či vyroniť slzu .... veď preto je herec....

je dobrý vo svojich filmoch, možno najlepší v akčných filmoch a keď ho obdivuješ, ok, je to v pohode...

ale nie je najlepší herec ... herectvo obnáša trochu viac, než urobiť špagát medzi dvomi stoličkami ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne ze snad kazdy herec ma niektore slabsie filmy. aj arnold je dalsi skvely akcny herec a nemusi byt nijak vynimocny v hrani. v tomto zanre to neni az take dolezite jak napriklad v dramach sak to je jasne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no konečne sa na niečom aj dohodneme ... veď toto tu hovoríme od začiatku .... je dobrý na určitý typ filmov.... narobil na tom peniaze a má obdivovateľov. bodka .

zahrať hlavnú úlohu v dráme alebo komédii na úrovni Robina Williamsa od neho nikto neočakáva. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

či len komédiu Waltera Mathaua....

v komédii Postrach Denis bol skvelý. Úplne sa tam hodil do tej úlohy, myslím že hral pána Wilsona. Škoda že v Postrach Denis 2 už hral iný herec. Zaujímavé, o filme Postrach Denis 2 nie je na http://www.imdb.com ani len zmienka :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v komédii Postrach Denis bol skvelý. Úplne sa tam hodil do tej úlohy, myslím že hral pána Wilsona. Škoda že v Postrach Denis 2 už hral iný herec. Zaujímavé, o filme Postrach Denis 2 nie je na http://www.imdb.com ani len zmienka :lol:

Mathau bol skvelý až do konca ... ešte pár mesiacov pred smrťou dokončil film Hanging Up / Zaveste prosím !/

hral umierajúce uhundraného nešťastného otca, jeho dcéry : Diane Keaton. Meg Ryan, Lisa Kudrow ... a hral vynikajúco ....

 

 

bol jedinečný, tak ako celý dlhý život vo svojich filmoch .... a Hello Dolly som videla toľkokrát, že to vážne neviem ani odhadnúť ....

 

jednoducho sú filmy, ktoré si s iným hercom neviem ani predstaviť.... aj amerických hercov sú a boli tisícky....

ale v tej š######ke ich nie je tak veľa ... a čo sa týka typu filmov, sú herci, s ktorými je úplne jedno, o aký film ide.... toľko k téme, aby som zato úplne neodbočila ... :)

 

všeobecne mám rada iný typ filmov, ale Mathauove komédie sú jedinečné :)

 

 

 

ešte poznámka k tomu Postrach Dennis: ten film bol natočený podľa v Amerike veľmi úspešného comicsu ... aj keď bol Mathau dobrý ako vždy, tento film dokazuje, že aj vynikajúci herci si občas vyberú nesprávne ... bez Mathaua by ten film nestál vôbec zanič....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

No dnes je tu nejako mŕtvo, tak prechádzam témami a hľadám, kde bych to oživil a pri tej príležitosti som si všimol, že som neuviedol, za čo som hlasoval; takže aby mal LEG radosť - boli to ak ma pamäť neklame komédie...

 

Walther Mathau bol naozaj jeden výborný herec. Jedna z jeho úloh, ktorá sa mi vynára momentálne pred očami je po boku Jacka Lemmona vo filme Daj si pohov, kamoš a potom aj v pokračovaní toho filmu. "Srdoš" a "Prdoš" sú proste jednotky... :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

No to sa da tazko pozerat lebo pozeram takmer vsetko co tam je ale hlasovala som za komedie. Inak este rada horory a akcne a thrillery. A nemaaaam rada Pribehy Rosamundy Pilcherovej :lol: Na jedno kopyto a este aj odveci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 7 mesiacmi...

no budem vyzerat divnuo, ale hold...je to uz raz tak so mnou :lol:

ranajky pri kakafku presedim v kuchyni pred telkou a od pol deviatej do pol desiatej sledujem jednu telenovelu, pak kuscok druhej, a pak tu co sledovavam rano ale na inom programe a asi o 50 casti posunutu... :)

cize od telky sa postavim o pol jedenastej...a ak zrovna nic surneho nemam , tak prepnem na Pro7 a kukam Talk, talk, talk...zostrihy vtipnych diskusii na anglickych a nemeckych staniciach

 

hold, co narobim ked sa mi nehcce ist k pc a robit veci potrebne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Nooo to je velmi tazka otazka! Ale do ankety som hlasoval za moznost KOMEDIE, pretoze to je asi moj oblubeny styl filmov, proste ked sa pritom zasmejem... najradsej mam filmy s Adamom Sandlerom - a to su vzdy ciste komedie, i ked poslednou dobou su to aj filmy na vaznejsie temy! Mam rad ale aj absurdity typu RRRrrr, alebo podobne srandy, ked sa smejem cely film nonstop heh!

 

Co sa ostatnych typov filmov tyka tak mam rad aj kriminalky - nieco na sposob CSI, potom aj rozpravky (Shrek a pod.), no a potom samozrejme aj filmiky historicke - najma z obdobia antiky (Troy, Alexander, Gladiator, ...), no a este Muzikali mam velmi rad, a dodam ze aj take tie starsie klubove filmy - ako je Clockwork Orange! A este mam rad aj filmy zo sportoveho prostredia a tiez romanitcke a dojemne - to je treba si aj poplakat! a musim dodat ze priam zboznujem ked nejaky film spravia podla lit. predlohy, alebo podla skutocnej udalosti - to proste milujem!

 

no asi tak o mne . to vsetko mam rad

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov