Skočiť na obsah

Vysoké rýchlosti


cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 155
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    36

  • Sniper

    29

  • cizy

    23

  • weirdo

    10

Top prispievatelia v tejto téme

cizy auta pri maximalke vyrazne skresluju hodnoty na tachometry, to znamena ze ak ma auto maximalku dajme tomu 170, a ty mas na tacho 170, ides realne tak 155 mozno... ak mas auto co ma maximalku 280, tak skreslovat to zacne tak za 250-260

 

a dalsia vec, fabia junior a rychlost 155km/h je cista samovrazda, ak by si s tym nabural len do zvodidiel by ta zoskrabovali bohvie odkial... to auto nieje stavane na take rychlosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a to vieš o tom že za takéto prekročenie rýchlosti, keby ťa žandári stopli, by si si viac nezajazdil?

No pochybujem,kamaratovi dosiel domov list doporucene, ze ho namerali na dialnici 190 a iba pokuta 7500.

 

A druha vec, keby som nedorucil tu zasielku, bolo by este horsie.

 

cizy auta pri maximalke vyrazne skresluju hodnoty na tachometr

zase ako ktore, nie je auto ako auto

 

a dalsia vec, fabia junior a rychlost 155km/h je cista samovrazda, ak by si s tym nabural len do zvodidiel by ta zoskrabovali bohvie odkial... to auto nieje stavane na take rychlosti

mi hovor :) som sa na tych tenulinkych pneumatikach riadne kyval ked trochu bocny vietor zafukal :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy KAZDE jedno auto ti pri maximalke skresluje rychlost na tachometri

je jedno ci to je fabia za 250tisic ci 5milionovy baworak

a s tou pokutou to je trosku inac, ono pri prekroceni rychlosti o 30km/h ti mozu s kludnym svedomim zobrat papiere, si precitaj vyhlasku, takze to ze dostal "len" pokutu 7500 moze byt rad, kolegu tiez namerali na dolnozemskej kde je 60 tak isiel 160 a platil "len" 11000 a bol rad ze ma papiere

 

a sa cudujem ze tak riskujes, ja jazdim rychlo len s autami, u ktorych viem ze su na to usposobene... ziadne papierove fabie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No pochybujem,kamaratovi dosiel domov list doporucene, ze ho namerali na dialnici 190 a iba pokuta 7500.

Viac som sa zameral na tú druhú časť. Keby si havaroval a niekoho zabil pri tom čo by si potom hovoril?

Osobne nemám rád decká čo si sadnú za volant a hneď musia na tacháči ťahať 180. Osobne poznám také dva prípady, jeden si trvalé bydlisko už nezmení a druhý už nevie ako to vyzerá od pása dole. A nemysli si že tebe sa nič nemôže stať. Stačí zlomok sekundy, a do konca života si to budeš vyčítať.

A čo sa týka zásielok - asi to máte zle zorganizované keď musíte kvôli doručeniu takto šlahať po diaľniciach.

 

takze to ze dostal "len" pokutu 7500 moze byt rad

Nokia ja si skôr myslím že niekto z PZ si chcel privyrobiť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy KAZDE jedno auto ti pri maximalke skresluje rychlost na tachometri

ano ja viem ze kazde, myslel so mto tak, ze niektore skresluju menej, ine viac

 

a sa cudujem ze tak riskujes, ja jazdim rychlo len s autami, u ktorych viem ze su na to usposobene... ziadne papierove fabie

nedalo sa inak, tlacil ma cas

 

A čo sa týka zásielok - asi to máte zle zorganizované keď musíte kvôli doručeniu takto šlahať po diaľniciach.

to je asi o tom, ze sefkina dcera sa vybrala s autom najest sa do polusu, a tu kravu som 30 minut cakal vo firme, kym donese auto, inak by som to vpohode stihal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ked sme uz pri tom, 170kmh je na dialnici v dobrom aute onicom rychlost(nemyslim fabiu)

 

a urcite sa viac sustredim na jazdu ked idem 170 alebo 200, ake ked idem 130 a mam hlavu opretu o lavu ruku, ktoru mam vylozenu na dverach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je jedno, jazdi si ako chceš. Ja som ti len povedal môj názor. Pamätaj len že kvôli hocijakej blbosti, ktorá sa udeje za desatinu sekundy ti od toho momentu zmení život navždy.

A potom už bude neskoro nad tým filozovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy mne sef povie aj ked meskam a idem napr do trnavy ci do nitry ci dalej aby som sa neponahlal, ze zakaznik pocka, ale aby hrob necakal, a dialnica medzi BA-TT je dooost plna na take rychlosti by som povedal

 

a ked sme u toho, 170 nieje nic, 170uz je slusna rychlost aj ked v poriadnom aute ju necitis... ked chces takto rychlo jazdit (170-200-250atd) tak akurat na prazdnej dialnici kde mas pekny rozhlad a vidis uz v dialke co je pred tebou.... vies vobec aku mas brzdnu drahu s fabiou junior pri 150ke a s tymi "brzdami z trabantu" ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ked sme uz pri tom, 170kmh je na dialnici v dobrom aute onicom rychlost

Nokia to naznačil:

 

ked chces takto rychlo jazdit (170-200-250atd) tak akurat na prazdnej dialnici kde mas pekny rozhlad a vidis uz v dialke co je pred tebou.

len vďaka tomu že si na diaľnici takú rýchlosť nevnímaš. Pri rýchlosti 170 kM/h sa toho veľa vymyslieť nedá keď ti do cesty niečo vbehne, alebo dostaneš šmyk na olejovej škvrne.

 

 

Raz dávno som išiel prakticky cez skoro centrum mesta asi 140 kM/h, všetko bolo v pohode, pokým si autobus MHD nezmyslel že na ceste bude skôr ako sa tam ja prirútim. Zrazu tých 140 bolo sakra fest rýchle :lol: Ubrzdil som to ale mal som čo robiť. Odvtedy som viac ako 140 už nešiel nikdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... a dialnica medzi BA-TT je dooost plna na take rychlosti by som povedal

Aspoň už viem, prečo býva tak často neprejazdná kvôli nehodám - ak sa tam stretne viac takých ako Cizy... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedgehog sak to je to ze trasa BA-TT sa da spravit za 15minut, ale v rannej spicke ked sa o to pokusa tolko ludi co dochadza do BA, nieje sa co cudovat ze snad kazdy pondelok su havarie na tomto useku :)

sak kazde pondelne rano sa hrnie polka zapadneho slovenska do BA a v piatok z nej odchadza a vtedy to je fakt narvane na maximum... ale ludia to nejak nechcu chapat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja to chapem

 

treba ale pochopit ze su aj velmi dolezite firmy a velmi dolezite zakazky.

 

inak este tu mam pre vas nejake chutovky od kamaratov :lol: (a klud poprosim)

 

tu a tu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je čo dodať, súdny človek vie o tom svoje a nezodpovedným pirátom vysvetľovanie nepomôže.

 

Jeden nezodpovedný na nete bude tvrdiť, že 170 je nič, zvládol by aj 400, čo je proti nemu pilot F1, ďalší (kolega v práci) sa bude rozčuľovať nad nulovou toleranciou alkoholu v krvi, pretože on po piatich pivách jazdí opatrnejšie než keď je triezvy :lol:

 

edit, aw. Podobné priania riešte cez ICQ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zvládol by aj 400, čo je proti nemu pilot F1

a sme doma. Toto som kde tvrdil fesacik? to mam najradsej ked niekto zacne taketo bludy vypisovat.

 

A ked sme uz pri tom, 170 v dobrom aute je nic, ale niektorým proste nevysvetlis.

 

Želám vám, aby ste sa všetci "frajeri" stretli pri nejakej čelnej zrážke. Len dúfam, že pri tom nezabijete nevinných ľudí.

Ja to za frajerstvo nepovazujem. Robim to aj ked ked fotak pri sebe nemam a nikto sa to nedozvie.

 

edit, aw. Podobné priania riešte cez ICQ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy pre teba je dolezitejsia nejaka firma ako tvoj zivot? tuzis po tom byt do konca zivota na voziku, napichnuty na infuzku, sral a stal by si do plienok a jedine co by si vedel povedal by bolo hu? ako ano, tak ti poradim jednoduchu vec, chod niekedy v noci pekne rychlo na prazdnej ceste, naraz do nejakeho betonoveho muru a uvidis ake to je :lol:

 

 

a to co si sem dal tie linky, tak na tom nic hrozne nevidim, ono len zalezi od toho v akej situacii bola ta rychlost...ako som uz povedal viac krat, je rozdiel jazdit rychlo a rychlo

 

a este taka vec, ked pises ze 170 v dobrom aute je nic tak si zaplat poistku, pozicaj si nejaky drahy mercedes a naburaj v 170ke... potom snad konecne zmenis nazor

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy pre teba je dolezitejsia nejaka firma ako tvoj zivot?

nie. ale to hovor majitelom fimy, ked bude Sony Slovakia podavat reklamaciu a nahradu za vznikute skody, a kto si to odskace?

 

a este taka vec, ked pises ze 170 v dobrom aute je nic tak si zaplat poistku, pozicaj si nejaky drahy mercedes a naburaj v 170ke... potom snad konecne zmenis nazor

jasne uz hned idem sa naburat niekam, budes to auto potom splacat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked sme uz pri tom, 170 v dobrom aute je nic, ale niektorým proste nevysvetlis.

Ja to za frajerstvo nepovazujem. Robim to aj ked ked fotak pri sebe nemam a nikto sa to nedozvie.

 

Inac aj ja ti zelam peknu smrt, najlepsie rukou nejakeho žida.

 

presne ... sme doma

 

v dobrom aute pri 170 sa tebe zrejme nič nestane, maximálne ti dá pohube airbag

problém je v tom, že toto je malá krajina, husto obývaná, kde tieto rýchlosti sú nebezpečné nie pre teba v dobrom aute, ale pre všetko ostatné, čo sa pohybuje pri ceste ...

aj na diaľnici môže byť zrazu prekážka, ako to do frasa ubrzdíš ?

decko alebo hocijaký človek či zviera ti vylezie na cestu kdekoľvek ... a ty si šofér a ty máš dávať na ich bláznovstvo pozor ...

 

a ešte pri takejto jazde fotiť tachometer ... skutočne milujem, keď niekto letí po obyčajnej okreske, kde sa večne tmolia ľudia ...

 

práve že si to dovolia tí, čo majú veľké silné autá ... a tí ostatní umierajú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov