Skočiť na obsah

Vysoké rýchlosti


cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 155
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    36

  • Sniper

    29

  • cizy

    23

  • weirdo

    10

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 4 rokmi...
  • Pred 3 týždňami...

Som nasratá na tých blbcov, čo jazdia bezohľadne, spôsobia vážnu nehodu svojou idiotskou jazdou, zabijú či zmrzačia druhých, a sami vyviaznu bez ujmy. Keby sa im niečo vážne stalo, ich mi nie je vôbec ľúto, vedeli, ako idú a vedeli, čo môžu spôsobiť. lenže žiaľ, na ich idiotskú jazdu nedoplácajú väčšinou oni sami, ale nevinní. To ma teda riadne serie.

neviem, prečo sa nedajú na Formulu1 alebo nejakú inú pretekársku dráhu, prečo sa nevybúria na takom čomsi, keď majú testosterón a adrenalín navyše. A to isté platí pre motorkárov, ktorí si myslia, že im patria všetky cesty a nikto iný tam nie je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u motorkárov je to trochu iné ... tých pri blbostičkách a rýchlej jazde nespasí ani silný a drahý stroj.

nie len tak zo zábavy im hovoria darcovia orgánov ... Pezinská Baba je vyhlásená motorkármi, a ako jazdia po tých serpentínach, je div, že sa nezabije každý druhý.

jazdievame tade, tí páni na motorkách jazdia príšerne ... nie raz majú čo robiť, aby vyrovnali stroj v zákrute, a ľudia v autách tŕpnu aby ich nemali nasáčkovaných v okne ... cez letnú sezónu sa je lepšie Babe vyhýbať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov