Skočiť na obsah

Kde stiahnem CFS?


seth62

Odporúčané príspevky

Viem ze najlepsie je mat original CD, ale to uz nikde nemozem zohnat. Hraval som to este ked som bol maly chlapec, ale zial nedohral a zabudol... Nedavno som si stiahol demo a znovu ma to chytilo. Takze ak by niekto mal link kde by sa tato skvela hra dala stiahnut, prosiiiiiiim pomozte mi. A ak to nechcete hadzat sem na sklo, napiste mi na seth62@azet.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    4

  • Polaris

    3

  • seth62

    3

  • Entir

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Ano mám originál. Skús sa po nete poobzerať, nie je to veľa sťahovania, možno 600 MB. Ak máš rýchly net tak to bude chvíľková záležitosť.

Ak by si nič nenašiel možno by sme sa nejako dohodli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nasiel som jeden !!warez!!, je v tom FS1, FS2 aj datadisk Silent Threat...ide to sice pomaly ale cez vikend by som to mohol mat. Zatial vdaka, leby nieco tak sa ozvem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Skus Hard-Light forum....tam som pozeral na nejake odkazy, ze ako ziskat FS :lol: No kazdopadne neviem, ze ci to bude fungovat, ale pokus sa. Vela zdaru. Ostatni ale mozno budu vediet....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hladal som a hladal ale nic som nenasiel iba jeden torent ale torenty nemam rad a okrem toho kamos mi ho milule stahoval al potom to nevedel rozbalit,ale inak ziadny normalny download som nenasiel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ENTIR

 

Takto ti poviem...skus si teda siahnut ten SCP pack....od Shivana ( developera ) Ja som si ho stiahol, tak ako aj ostatni a ide to perfektne....samozrejme este nejake packy treba dotahat, na ktore budes mat cas neskor...najprv ten pack ti odporucam cez !!warez!!. Ja to mam dokonca blokovane ( tzn pouzivam program BitTornado a taham s tym, ze mam zlte svetielko...ma byt zelene...tym padom mas nizsiu rychlost ), ale aj tak som tahal rychlostou cez 50 KB/s, co je slusne...mal by si to mat stiahnute za cca 3-4 dni.

Odporucam...skus cez ten !!warez!!...nebudes lutovat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov