Skočiť na obsah

Koľko pamäte RAM máte v PC?


Sniper

RAM  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Koľko pamäte RAM máte v PC?

    • do 256 MB
      0
    • 384 MB
      0
    • 512 MB
    • 768 MB
      0
    • 1024 MB - 1535 MB
    • 1536 MB - 2047 MB
    • 2048 MB a viac
    • 4 GB a viac
    • 16 GB a viac


Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

1GB = 1024MB RAM

 

a moj prvy komp mal 8 MB ale v biose pri spusteni to ukazovalo 8000kB pricom to este "machrovalo" ake je to rychle ked tie kilobajty naskakovali akoze pojednom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

havarka

 

Na 64 MB RAM sa dá fičať, keďže spúšťam len Mathematicu 4, C++ Builder 6, Dev-C++, Winamp, Total Commander a LaTeX. Nové železo bude najneskôr na jeseň, inštalačné CD-čka Ubuntu Dapper Drake už mám, kamarát mi ich daroval. Hneď, keď bude nové železo, nahodím Ubuntu a dám Ti vedieť. Momentálne na starom stroji mám Mandrake Linux 8. Ide obstojne. Len pár vecí v súvislosti s tlačiarňou nejde. Zatiaľ budem študovať bash. Nepoznáš nejaké stránky s manuálmi k bash-u (najlepšie SK/CZ, ale nie nutne)?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak ma zaujíma, či môžem ešte niečo urobiť s RAM-kou. Mám dokopy tri sloty, jeden je ešte voľný, ale tuším to je na 233 mhz a neviem, či takú RAM-ku ešte zoženiem. Tie novšie sú 400-ky? Môžem tam strčiť aj taký modul?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo: kludne ju tam mozes dat. ja som to tak mal uz davno (ked zeleron mal len 100MHz FSB). ono im je to skoro jedno. ide o to, ze ta rychlost je ich najvyssia garantovana (i ked viem ze 10-20% sa da vzdy bez problemov pretaktovat :lol: ) dolezite je to, aby sa moc nelisili v hodnotakch taktov (to je napriklad to 2CL, 2.5CL - i ked to je len jeden z nich). oni by sa sice s najvacsou pravdepodobnostou prisposobili najpomalsej spolocnej konfiguracii...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov