Skočiť na obsah

Zvolen, Banská Bystrica....


chorche

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Odpovedí 30
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chorche

    9

  • weirdo

    9

  • Polaris

    4

  • nemesis

    2

Co? To kolko akoze maju v Brne vysokych skol?

 

 

 

 

edit: drž sa témy, ktorú si založil, prosím. súkromné otázky riešte v súkromkách a nexatujte o Brne. téma je BB, Zvolen a okolie. díky moc.

g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Len tak z haluze: Poznate istu Martinu Hribikovu?

Este ked som mal 12 rokov sme boli spolu aj s fotrovcami (jej a mojimi) na dovolenke pri mori na Krete....len z haluze by som ju chcel stretnut :lol: Uz som ju ale nevidel 11 rokov....ale meno si stale pamatam....to mi pripomina....ze kua pred 11 rokmi som bol na Krete? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jezis weirdo!!! Inac by som sa ta to asi nepytal nie? :lol:

Bol by som ti nesmierne vdacny :)

po 12 rokoch? mno ok :)

 

btw ... co si s nou mal, ked sa tak vehementne za nou zhanas? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak boli sme kamosi....:) Nebyt jej, tak by ma jej fotrovci nikdy nezobrali do vodneho sveta v Heraklione! A jej fotrovci tam uz chodievali pravidelne, cize vacsinu miest uz poznali....boli tam ako doma a proste mi to pekne spestrila ;) SOm velmi rad, ze som ju vtedy poznal.......a dodnes som nezabudol to meno :) Sam sa cudujem, pretoze ja zabudam mena hned.....A tych 12 rokov neries.....ona si ma MOZNO bude pamatat :lol:

 

AXEL

 

No to keby sa stalo, tak to by bola haluz....ale postup je taky, ze najradsej by som jej napisal mejla, to je ten najlepsi pripad, kebyze sa to podari vyzistit....prinajhorsom SMSkou ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Svet je maly, povedal som si, ze na iste miesto sa uz radsej v zivote nechcem vratit a dohnal ma tam terenny vyskum. Esteze Stredna Europa je sice mala, ale nie az taka mala. Nerad by som bol, keby na mna z balkona niekto okrikoval. Jop, vo Zvolene som uz znova perfektne zabyvany. Uz som aj v Ministry bol. WOW! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov