Skočiť na obsah

Vzťah k sexu, kedy začať a či vôbec začať ...


Bronto

Odporúčané príspevky

kedy? to je individualne...a to sa snad nemusim ani rozpisovat, niekto zacne na dalsi den po zacati vztahu, niekto po pol roku, niekto po svadbe, niekto este pred vzniknutim vztahu :lol:

 

toš moja odpoved

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a niekto prípadne nikdy ...

 

kdesi na nete som našla zmienku o večných panicoch ... a neboli to hocijakí ľudia - nie každý muž je posadnutý sexom, niektorých sex dokonca nezaujíma vôbec...

... o tom, že to nemusia byť žiadny stroskotanci svedčí napríklad to, že medzi najslávnejších panicov sa počítajú napríklad Nikola Tesla, alebo Isaac Newton ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...ano, presne som vedela ze budes takto reagovat... :)

 

ano, doll je znama tym, ze koho stretne a je len trosicku sympaticky, hned ho ide balit, nedajboze davat ciselko, a popis kde byva

ide jej iba o sex, je jedno s kym, je jedno kde...hlavne aby mala sex, vela sexu, .. jedno od koho

 

...tak to ma mrzi ze si to o mne myslis

skus si uvedomit, ze v niektorych temach pisem schvalne ako "chora nymfa"... :lol: .... v skutocnosti som na tom az tak zle neni :)

 

a to ze ma clovek chut na sex, estee neznamena, ze ho stale vyhladava, v akejkolvek podobe...

 

dufam ze si ma pochopil...

a bola by som rada, keby si sa trochu zamyslel...

 

###### NIE SOM...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

povzbudzujúci výsledok v pretekoch spermií má vplyv na skoré začatie sexuálneho života? či naopak ? hm  :)

neviem, či je to také povzbudzujúce ... keby ten závod vyhrala "tá druhá" spermia, vôbec by ma to nebolelo - akosi by som o tom ani nevedela, nebola by som a netrápilo by ma to :)

čiže ako to teda je ? začať skoro kvôli pretekom ? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll: Uprimne? Ale nie, az tak nie. Ale ked zbadas pekneho chlapa, tak tazko sa ovladas. To si myslim. Keby si skakala do postele s kazdym, tak mas na konte minimalne polovicu tohoto fora, hehehe....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak to sa mylis, ze ked vidim pekneho chlapa...

 

ja totizto nie som na chlapov, ktory su peknunky, zlatunky a bohvie co este....vacsinou byvaju kure.nici..a od takych sa ja distancujem .. nemam vo zvyku byt "dalsia v poradi"

 

mna zaujme chlap niecim inym...

ano, na pekneho chlapa sa dobre diva, ale z mojej strany iba to :lol:

 

 

a jasne, ako sa hovori takym chlapom...midget, ako som uz povedala, su to kure-nici...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) Zaujimava tema sa nam tu rozbehla :lol:

Kua kazdy nech si uziva po svojom a ked sa niekomu nepaci, tak nech si so svojim MobyDickom alebo Macickou robi co len chce :)

Nebyt toho, ze vam to tu DOLL napise, tak by ste ani sajnu nemali o tom, ze ako sa ma DOLL fayn ;) ( myslene v dobrom ).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

povzbudzujúci výsledok v pretekoch spermií má vplyv na skoré začatie sexuálneho života? či naopak ? hm  :)

 

neviem, či je to také povzbudzujúce ... keby ten závod vyhrala "tá druhá" spermia, vôbec by ma to nebolelo - akosi by som o tom ani nevedela, nebola by som a netrápilo by ma to :)

 

čiže ako to teda je ? začať skoro kvôli pretekom ? ;)

;)

 

V této záležitosti se muž a žena nikdy neschodnou. Mají zcela diametralně odlišné názory.Ale i tak to je příjemné, když Ti ta první spermie, která vyhrala zase závod řekne Táto nebo Mámo a Ty v tom okamžiku děkuješ Bohu že to dopadlo právě takto.

Nemysli pouze na sebe.

 

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm :)

 

první spermie, která vyhrala zase závod řekne Táto nebo Mámo

iste ... toto je absolútne jedinečné ... nech už ten závod vyhrá ktorákoľvek spermia ... už len preto začať so sexom - aby sme sa aspoň trochu držali témy ... :)

 

 

tam vyššie však ide o mňa - / nie preto, že som na seba zameraná - práve naopak - nemusím tu byť / ... konkrétne o moju osobu, o súbor génov, ktorý stvoril mňa ...

 

je mi úplne jedno, či práve tá spermia, ktorá ma má na svedomí, bola prvá ...

náhodou bola prvá, tak som tu ja

keby nebola prvá, tak tu nie som

a nič by sa nestalo ... nepoznala by som vás, nebolo by toto fórum, nik by ma nestretával na ulici - lebo by som nebola ... a hotovo

také je to jednoduché

 

keby súťaž vyhrala iná spermia, bol by niekto iný namiesto mňa, zrejme by ho mali radi rovnako, robil by iné veci, myslel by ináč, nezaložil by fórum, poznal by iných ľudí ....

 

ale nikoho by to nebolelo, nikomu by to nevadilo, pretože ja by som nebola, ani by som nevedela, že mám byť ... a nikomu, kto ma teraz pozná, by som nechýbala, lebo by som sa ani nenarodila ...

 

jednoducho by som nebola ... a nič by sa nedialo

 

 

Nemysli pouze na sebe.

... hm, tak toto je ťažké... a nejde len o potomkov, však ? :lol: - na to, či myslím iba na seba, sa treba spýtať iných ... ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Kua tak mi chyba ten dotycny clovek, ktory sa vobec nemal narodit :)

Uplna haluz co? ;) No nevadi...kazdopadne aj u mna a u kazdeho je to tak, ze prave ta spermia nas pocala ;)

Cize treba so sexom urcite zacat, ked chceme potomkov ;)

A samozrejme aj na ine veci :lol: Zatial len to praktikujem :)

A kedy ze nas to omrzi??? No vtedy, ked uz budeme musiet kupovat koli tomu viagru a jednoducho ked dojdu a nemame zrovna po ruke...tak nam to bude myslim si ze uz aj tak jedno ;) I ked v nasej rodine si myslim, ze tak skoro to urcite nebude ;) My vykonna rodinka ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Sex v skoršom veku môže dvojnásobne zvýšiť riziko rakoviny krčka maternice. Tvrdia to vedci z International Agency for Research on Cancer, ktorí zisťovali prečo ženám z chudobnejších oblastí hrozí vyššie riziko tohto ochorenia než tým v bohatších oblastiach.

 

 

 

 

dosť dobré zistenie, len či si budú stoho dievčatká aj dačo robiť? pochybujem ... ale normálne by som stými 12-13 ročnými babami urobil preplex ... dokonca aj 14-15 :lol:

 

 

http://www.diva.sk/zdravie/starostlivost-a-prevencia/skorsi-s*ex-vyssie-riziko-rakoviny-krcka-maternice/?i9=

 

hviezdičku tam nedávajte :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Český a následne aj slovenský bulvár priniesol informáciu, ktorá ma, aj keď sa ma to vôbec netýka, predsa len dosť zarazila. :ociska:

 

Modelka Daniela Peštová (41) má z prvého manželstva syna Yannicka (15). Ten už do spoločnosti vyráža s pôvabnou plavovláskou. So Sofiou Leou (17) tvorí mladík pár už takmer rok. A vyzerá to na vážnu známosť.

 

Dnes som oslávila sedemnáste narodeniny. Zábava sa začala o jednej ráno po ceste domov a káve, baroch a neskorej nočnej pizzi. Raňajky do postele, ktoré sa skladali zo šampanského a z torty, prišli na rad o druhej ráno ...

http://www.pluska.sk...do-postele.html

Uznávam, bulvár je bulvár, ale ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok na strome nepohne ...

... kam sa títo mladí ľudia náhlia?!

Pätnásťročný o druhej v noci nesie raňajky do postele ... a v tej posteli určite nepreberali filozofické otázky.

Ako môže taký frkan prežívať nejakú lásku.

To predsa nemôže byť žiadna láska a hádam ani zamilovanosť. Čo bude objavovať o pár rokov neskôr, a čo bude robiť, keď bude mať raz toľko ako má dnes. Keby mal osemnásť, no budiž, ale je hlboko pod hranicou plnoletosti, keď s ním ešte "plieska" puberta ...

... a bulvár to ešte zaklincuje informáciou A vyzerá to na vážnu známosť ... teda,

nie som puritán, no ale toto je nad môj pochop. :neviem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako môže taký frkan prežívať nejakú lásku.

 

odpoveď je nijako.

 

niečo prežíva, zrejme, aj my sme prežívali v štrnástich, aj kdekto,

úplne preskočia skutočné dozrievanie, prvé pohľady, dotyky, nenápadné približovanie sa, prvú pusu, romantiku rozchodov a trápenia a zaľúbenosti ... a ešte si milý Yannick myslí, aký je romatický, že nesie raňajky o druhej v noci do postele.

 

no nič

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale baby, baby... (necitaj "anglicky"....)

keby to nebol bulvar, keby sa o tom nevedelo, ale bol by to obycajny chalan z ulice, ktory by o druhej nad ranom priniesol do postele burske oriesky a flasku lacneho vina, to by BOLA romantika !

ja vidim omnoho vacsi problem v absolutnom posune hodnot - bary, taxik, sampanske... to sa naucili asi od svojich bohatych rodicov, ktori ale nemaju cas na svoje rozmaznane deticky

btw - moj syn zacal so svojou priatelkou ked mal 16 (uz sa niekolko rokov predtym poznali), dnes spolu chodia uz siesty rok...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odpoveď baby1 :smile2:

Mne je úplne jedno, či sa dieťa narodí rodičom chudobnejším, alebo so zlatou lyžičkou v puse, v pätnástich rokoch je podľa môjho názoru na sex ešte príliš skoro. Láska je predsa krásna práve tým postupným spoznávaním a objavovaním všetkého čarovného a sex je až niekde za tým, ale nie hneď hupsnúť do postele.

 

Inak, úmyselne som to dala do tejto témy, pre ten sex – a nie do bulváru ...

... bulvár by si zgustol možno na niečom úplne inom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov