Skočiť na obsah

Vzťah k sexu, kedy začať a či vôbec začať ...


Bronto

Odporúčané príspevky

aby si si uzil

mal by si mysliet aj na partnerku...je troska prvoradejsie aby si uzila ona {samozrejme aj ja si pritom uzijem :) ,ale pokial nejde o rychlovku tak chcem v prvom rade uspokojit ju a potom seba :lol: }

sak nemozes byt jak sedlak :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuu, bronto... tvoj nazor, tvoja vec... je to ok... nie kazdy ma chut na sex, rovnako ako nie kazdy ma chut na futbal a pod...

 

ale aby si nas tu presviedcal a na vsetkom ostatnom hladal to pekne a na sexe len to zle... to je zle... velmi zle...

 

o com je sex? predovsetkym to nie je strkanie tvrdeho do vlhkeho ale suhra a spolupraca niekoho kto sa ti paci, kto ta vzrusuje, koho dotyky ti robia dobre, koho lubis (toto nie je podmienka) a to vsetko znasobuje pocit, ze dotycej sposobujes ten najprijemnejsi stav, aky organizmus dokaze dosiahnut....

 

ak niekto o tomto tvrdi ze je to mrhanie casu, tak je to naozaj zle...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh....mne to skorej pripada, ze je lenivy to vobec praktikovat ako to tu citam...akokeby ho to az nudilo....neviem kolko ma dotycny rokov, ale to vyzera tak cez 40 bez urazky!!! To len tak na mna posobi....ale vypestoval si si v sebe isty druh nudy..ba dokonca az presytenia sexom. Aspon trochu som sa trafil? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

...neviem kolko ma dotycny rokov, ale to vyzera tak cez 40 bez urazky!!! To len tak na mna posobi....ale vypestoval si si v sebe isty druh nudy..ba dokonca az presytenia sexom....

úplne náhodou som sa dostala po pekne dlhom čase k tejto téme ... a teraz som si všimla, čo tu vlastne Polaris napísal ...

možno je to životný štýl, nuda, alebo hocičo iné, ... to zrejme nevyriešime, je to jeden postoj k životu ...

 

 

ale Polaris, poznámka o tom, čo vyzerá " tak cez 40 bez urážky" ... tak to nebude bez urážky ... ee

ktovie prečo je považovaná 40 za magickú hranicu, kedy končí radosť zo života ... čo konkrétne v tejto téme vyzerá "tak cez 40" ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tym som mu chcel nieco uplne ineho ako naznacit, ale nenapadlo ma vlastne, ze co som to potom napisal :lol: Tak to beriem spat..........inaksie som to chcel napisat :) Respektive vyjadrit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov