Skočiť na obsah

Vzťah k sexu, kedy začať a či vôbec začať ...


Bronto

Odporúčané príspevky

Bronto tak isto mas ludi pre ktorych je citanie knih onicom a nijak im to ducha neobohati, lebo ich to proste nebavi a ked citaju tak nasilu

ale nebudu predsa preto tvrdit ze to je zbytocnost len preto ze to ich nebavi

 

"To strkanie čohosi tvrdého do čohosi vlhkého má nejakú úroveň?" - toto mi prijde ako hlaska od cloveka co je bud strasne pobozny a bol vychovavany stylom "nehraj sa s tym tam dole, to je zle, budes mat chlpate ruky" a dalsie #####iny, alebo od cloveka, ktoreho raz vysmiala zenska a on sa z toho nespamatal

 

 

ono totiz strasne vela veci v zivote nema ziaden zmysel, ziadnu uroven ale ludia to robia preto, lebo ich to bavi, lebo pri tom citia nejake uspokojenie, ci uz fyzicke ci psychycke.... preco ludia skacu padakom, ako ti to obohati ducha? preco ludia zavodia na autach? ako ti to obohati ducha? preco ludia hraju karty? ako ti to obohati ducha?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia 6230i

 

Od pobožného mám ďaleko. Dokonca by som povedal, že som voľnomyšlienkar, ba až bohoruhač. A neboj sa, žiadna ženská ma nevysmiala.

Skákanie padákom je šport, podobne ako automobilové závodenie. Šport predsa napomáha psychickému a fyzickému vývinu jednotlivca. A karty? Nuž teda, vedieť hrať dobre bridž považujem na rozdiel od kefovačky za umenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bronto pri sexe za par minut spalis viac kalorii ako pri vela sportoch... takze ho mozes brat ako sport a ejhla hned ma vyznam

 

pravidelnym sexom ku zdraviu a peknej postave

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia 6230i

 

Never tomu, niekto sa spraví tak rýchlo, že veľa kalórií pri tom nespáli. A či to zaručí peknú postavu? Keď si uvedomím, že niekto s veľkým kotlom pravidelne kefuje, asi to peknej postave vždy nenapomáha.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bronto s tebou nieje reci, ty si presvedceny ze sex je "fuj" a budes si to tvrdit aj nadalej

oky, ano mas uplnu pravdu, zi si s nou a uzivaj si zivota s touto mienkou

spanom bohom

koncim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Never tomu, niekto sa spraví tak rýchlo, že veľa kalórií pri tom nespáli. A či to zaručí peknú postavu?

A skakanie s padakom ti zaruci peknu postavu?

 

Je DOKAZANE ze sex zlepsuje imunitny system a je celkovo PROSPESNY pre organizmus.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

nečítala som nič podobné na susednom fóre, asi som tomu len nevenovala pozornosť...

 

no však ja len tak

 

Ale nemyslím to v zlom. Každý má právo na mieru svojej sexuality, prípadne asexuality.

Len nech mi nikto netvrdí, že som zvrhlé prasa, lebo sexujem. :)

šak to poznáte. Každému podľa zásluh... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia 6230i

 

Ale, ale, veď ja pripúšťam, že sa môžem aj mýliť. Netvrdím, že mám pravdu.

Nerezignuj, ale snaž sa ma presvedčiť, že kefovačka to je ono. Keď ma presvedčíš, potom mi poraď, ktorú fórumáčku odtiaľto alebo z POST fóra mám pretiahnuť. Alebo si mám vybrať sám?

 

Darkman

 

Skákanie padákom je prínosné skôr pre psychický rozvoj jedinca.

Zlepšuje imunitný systém? To si kde nabral?

 

fiore

 

Áno, písal som na túto tému aj na rodnom fóre.

Právo má každý. Ide tu o oslobodenie sa od túžob. Ťažko to pochopiť. Aby sa to dalo pochopiť, bolo by potrebné preklopiť sa na neeurópsky štýl myslenia.

Neboj sa, nie si zvrhlé prasa. No nezdajú sa Ti tie pohyby pri sexe smiešne?

 

weirdo

 

Aspoň niekto, kto ma neodtoto. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To strkanie čohosi tvrdého do čohosi vlhkého má nejakú úroveň?

Takéto veci mi tu nepíšte, lebo mi začnú po rozume behať iné veci :) :)

 

 

 

Inak sex vraj omladzuje. Preto vyzerám na 20 ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ujo axel a 20? :) :lol: :)

 

Bronto rezignujem preto, lebo aj kebyze ti tu napisem nieco lekarsky podlozene tak ma odfajcis s tym ze to je blbost, vidim tvoj pristup

proste nula bodov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To strkanie čohosi tvrdého do čohosi vlhkého má nejakú úroveň?

určite to nebolo cieľom , skôr strohé a chladné odsunutie a degradovanie sexu na obyčajné nečlovečie pudy ...

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To strkanie čohosi tvrdého do čohosi vlhkého má nejakú úroveň?

no pozor kamarade ... ak partnerka bude sexom taka nadsena ako ty, tak nieze to nebudes strkat do cohosi vlhkeho, ale zadries si svoj motor. kto maze, ten jede, kto nemaze, ten zadrie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No nezdajú sa Ti tie pohyby pri sexe smiešne?

Nezdajú. Ja pri tom len ležím a študujem plafón. :)

 

Ale nie.... aby som citovala jedného nášho obľúbenca: "ži a nechaj žiť" (prípadne nechvátaj a študuj, ale to až inokedy :lol: )

Viem sama, že keď sa mi rozpadával vzťah, prípadne, keď som bola single, nemala som na sex absolútne žiadnu chuť. Žiadne také - musím si niekoho nájsť, lebo sa zbláznim.... Proste som bola v polohe Stand By.

 

Vtedy mi možno aj pripadalo to tokanie navôkol mňa smiešne. Ale tomu ja skôr vravím nedostatok podnetov.

Takisto je známa vec, že ľudia majú rôzne chute na "vykonávanie tých smiešnych pohybov"

Ako vravím.... každému podľa zásluh. :)

Ale netvrď, že ti to je jedno..... minimálne v tom, že sa cítiš iný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bronto..zaujimalo by ma, ako si prisiel k takému názoru..bol si v detstve zneuživaný, skusil si to..a bolo to také desné, ze nikdy viac..alebo je to vrodený odpor uz odmalička :)

 

alebo len trepeš a ked ta nejaká zbali..zmeniš názor o 180 stupnov? :lol:

 

aj ked chápem, ze v tých horučavach :) a ked trenim vzniká ešte aj teplo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia 6230i

 

Ale nerezignuj, máš šancu ma presvedčiť. Napíš niečo lekársky podložené a neodfajčím Ťa, uvidíš.

 

Darkman

 

Skákanie padákom učí človeka napríklad prekonávať strach.

 

fiore

 

A keď Ti to robí niekto odzadu, čo študuješ, há? Mne sa zdá smiešne tiež, keď pri tom len tak ležíš. Veď to je ako keby sa Ti nechcelo.

 

Hellé

 

Nepamätám sa na to, žeby som bol v detstve zneužitý, vrodený odpor odmalička to nie je, dakedy som to veľmi chcel. No a neskúsil som to. Možno trepem, možno nie, ale chápte, ja som blázon. Keď ma nejaká zbalí, skončí to zle, ako vždy.

 

cizy

 

Ruju môžeš mať, ale so mnou to akosi nič nerobí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov