Skočiť na obsah

Čo všetko vláčime so sebou


game

Odporúčané príspevky

to je síce dosť dobre možné, len pochybujem o účinnosti reklamy na nejakú /asi/ taliansku kabelku tu na fóre... takže lepšia možnosť pre neho by predsa len bola väčšia kabelka na energetické tyčky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve dnes som si zlomila zrkadielko do tašky

bolo zabudované vo veku v malej taštičke, kde nosím svoju pojazdnú lekáreň

nepoužívala som ho často, len tam patrilo ... taštičku som vyložila do šuflíka komody, aby som odľahčila tašku, veko taštičky zostalo na polceste a keď som zatlačila šuflík, zrkadlo prasklo

nič neviem urobiť poriadne, ani šuflík zavrieť bez škody

jeden so starších gameiných príspevkov, až teraz som si ten preklep všimla - viď hore:

 

v akomže to veku si budovala to zrkadielko, game? :)  to asi zato sa chúďatko zlomilo, že už bolo vo veku...chutný preklep. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veko p. vrchnák

vrchnák vrchná, čiastočne al. celkom oddeliteľná časť niečoho: vrchnák škatule, truhlyveko: prikryť niečo vekompoklop (prostriedok na zakrytie): poklop na šachtepoklopec (Kukučín)príkloppríklopokpríchloppríchlopok: kamenný príklop, príklopok; príchlop, príchlopok na misupríklopka (Jesenská)pokrievkapokrývka (vrchnák na hrniec): prikryť hrniec pokrievkou, pokrývkousubšt. dekel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov