Skočiť na obsah

Čo všetko vláčime so sebou


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

mám dosť veľkú tašku, ktorú vláčim všade:

mobil, kľúče, peňaženka, USB kľúč, vreckovky, Labello, perá, zvýrazňovačky, index, techničák, kľúče od auta, diár, tabletky, žuvačky, zrkadielko, cigarety, zápalky, ťaháky a množstvo nepotrebného bordelu , ktorý sa mi strašne dlho nechce vytriediť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Ja nosim vacsinou veci len po vreckach teda ked niekam nejdem na dlhsie alebo do skoly...

Moja vybava spociva v tychto veciach: Penazenka, Mobil, mp3player, vreckovky a niekedy kluce :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Celú hrču vecí.Ale mám ich systematicky rozčlenené - žiaden braigel :lol:

Doklady - OP,preukaz ZP,kreditka,čipová cvikkarta,peňaženka s hotovosťou + lístky na MHD

Kľúče - súkromné + služobné

Drobnosti - telefón (služ. + súkr.),nôž (motýlik),cvikátko na nechty,balzám na hubu,kaser,zvinovací dvojmeter,žuvačky,špáratka,nurofén,kapesníky,čapicu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže moja ťaška..všetko ,čo potrebujem,keď idem do práce:

Kniha na čítanie

Peňaženka,kľúče

cukríky -sladké, cukríky - mentolové

lieky od bolesti+ denné lieky

zapalovač+ zápalky

trhací bločik

pero

deodorant + rúž+púder na tvár

parfum,vlhčené vreckovky+hygienické vreckovky

mobil..občas dva + mp4

minerálnu vodu

krém na ruky+ krycia tyčinka na tvár

gumičky do vlasov aspoň dve

slnečné okuliare

ceruzka na oči

malá igelitka pre istotu

a

to je asi všetko

určite som niečo zabudla :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

peňaženka (niekedy je v nej veľa peňazí, niekedy málo), kľúče, všeliaké kartičky, lesk na pery, tyčinka na xicht, voňavka, malá brožúrka sudoku na lúštenie v autobuse, žuvačky, deodorant do huby, niekedy mp3 prehrávač, sponky, gumička, štipec do vlasov, vreckovky, pero, hrebeň, igelitka, telefón + nabíjačka

 

Usb kľúče so sebou nenosím - načo aj ? len keď idem ku bratovi do Košíc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja nosím tašku......najprv som to bral ako niečo „divné“, ale teraz viem že je to praktické a kde by sa my toto všetko zmestilo ?

kľúče - zväzok ako od hradu

doklady - všetky

mobil - ani na záchod bez neho

fotoaparát - vždy....skoro

puzdro s okuliarami

baterku - teraz sa skoro stmieva

dezodorant - občas sa zíde

vreckový nožík - však som východniar

lieky

žuvačky

USB kľuč

Nezabudol som na niečo ?

:lol:

hygienické vreckovky

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bez dáždnika ani na krok ... roky ho vláčim v taške, nedávno mi jeden vietor dolámal, okamžite som ho musela nahradiť druhým ...

 

aj keď sa zdá, že do tej tašky sa už nič nemôže zmestiť, vždy sa do nej ešte niečo vprace ... taštička s liekmi musí, lieky na každú bolesť a každú príležitosť a sprej do nosa, bez toho ani na krok, hrebeň tam nosím hoci som ho ešte asi nepoužila dlhé roky, vždy ho prekladám z tašky do tašky, keď sa mi jedna taška zničí, / to nie je moc často : ) / a prepakujem sa do druhej, malú manikúru, malé šitie, to vždy potrebujú druhí, poskladané igelitky, krém na ruky, peňaženku, puzdro na okuliarte, okuliare, slnečné okuliare, papierové vreckovky, mobil, preukazy, kartičky, vizitky, moje, cudzie, papieriky všetkého druhu, perá, značkovač, fixku, dva tri kúsky kozmetiky, tú len nosím v taštičke, ešte som ju tuším nepoužila, mentolové a kyslé minicukríčky a žuvačky v sáčičku len tak na cestu, malinkatú baterku na šnúrke do tmy, ešte jedny kľúče, ....

oné ... keď sa pôjdem prehrabať do tašky, ešte dopíšem, čo som zabudla :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na margo tých dáždnikov ....včera som išiel do mesta a všade,po celom meste na trávnikoch,živých plotoch,na chodníkoch poodhadzované polámané dáždniky zrejme z toho štvrtkového vetriska.No nerátal som ich,ale naďabil som aspoň na 10 kusov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov