Skočiť na obsah

Čo všetko vláčime so sebou


game

Odporúčané príspevky

vyberala som si v piatok obsah vreciek:

peniaze

žuvačky, taká veľká krabička

mentolové cukríky, extra strong

ovocné želé cukríky, tiež v krabičke

mobil

kapesníky

cigarety, tiež v krabičke

zapaľovač

 

moje vrecká bundy boli veľké akoby som v nich prevážala celú cigánsku rodinu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

behám teraz s jednou kabelkou, takou športovou /chech, aj tak vyzerá/, tam nosím peňaženku, dokonca aj peniaze v nej sú, kreditka, a oznamko s fotkami...

potom vždy niečo na žranie, lebo žerem ako po nebohom

samozrejme, kľúče

CD, káble, cudzie MP3 prehrávače

mobil

a cigarety už nie ani zapaľovač....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo u seba uskladňujem pre každý prípad, no tak: notebook, nabíjačku, usb káble, usb klúče, mp3 player, peniaze (vela :lol: ), mobil, nabíjačku na mobil, foták, baterky, nabíjačku na baterky, pollitrovú colu, cukríky, žuvačky, občas chleba, no haha :) , foto ucholaka, lieky, kvapky, náplne do injekcií, sem tam isic, občiansky od októbra zasa nemám :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

už som si porobila poriadky a mám v kabelke len peňaženku, mobil, pero, MP3, kľúče a zapaľovač...

ešte ak nemám vo vlasoch, tak na ruke mám natiahnutú gumičku do vlasov...

a musím mať dva náhrdelníky, škorpióna a kameň /hnedý/ od brata...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: elektronicka karticka na evidenciu dochadzky.....

no zle som povedala, pichacka bola pouzivana este v dobe ked sa to cvakalo ci ako....

no proste pridem do prace a na recepci cez senzor pipnem, to jest prichod...a ked odchadzam z prace znova pipnem, ako odchod...

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u mna nejde mat presnu dochadzku.....a problem so sledovanim nemam, pretoze vsetko mi to vycucne system v kompli, mam k tomu pristup..

a je jedno o kolkej pridem do prace....ci o siestej, siedmej, alebo osmej...alebo medzi tym..

a je aj jedno kedy odidem...

 

dolezite je dodrzat priblizny pocet hodin podla zmluvy

a ked idem na obed, tak si neodpichavame :lol: to je uz na nas kolko sa tam zdrzime

"pichame" len pri odchode a prichode

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

už pár dní sa odhodlávam vysypať kabelku a urobiť v nej poriadok ... nie je tam teraz toho moc / teda relatívne : ) /, hlavne ma odrádza hromada papierov a lekárskych správ, z každej si robím totiž kópiu a vláčim to so sebou ...

hm ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Som si až teraz uvedomil že ked mam vypite tak vzdy beriem nejake blbosti akoze trofeje.

Pár krat som si uz doniesol okuliare, šál, tričko, biliardovu gulu raz som si priniesol aj niecu kabelku a pohare, flasky a zapalovace nepocitam.

 

Vcera som dosiahol asi vrchol doniesol som korunku ako maju princezne a este hmm taku drobnost akoze plechovu tabulu kde je nakresleny klaun :) :lol: neviem odkial to mam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

robím to zrejme opačne ... z pôvodného pracoviska / pri prechode na iné / som tento týždeň doniesla domov za štyri igelitky všeličoho, čo som tam za štyri roky navláčila ... plus jednu / moju ! / otáčaciu stoličku :lol:

a zistila som až doma, že ešte tam zostal jeden pohár, ktorý som používala na perá - pamiatka z vš na jedného afgánca a moje vlastné nožnice a dva hrnčeky, ktoré som tam kúpila ... a jedny boty ...

 

edit : a jeden vešiak ... a jeden nôž ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

vo vaku

- doklady

- zošit na všetko

- veľmi veľa pier, lebo vždy si požičiam a nevrátim, tak by som mal už asi začať

- ibalgin

- kľúče

- PSP-čko

- fľaša s vodou

- USB-čko

 

po vreckách má peniaze a mobil

sem tam kľúče

 

a v jesennej budne mám už asi rok a pol kávovú lyžičku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov