Skočiť na obsah

Čo všetko vláčime so sebou


game

Odporúčané príspevky

Mojim predmetom doličným je batoh.

 

V prednom vrecku mám tzv zdravotnú kapsičku s preukazom poistenca, dvackou, nejakými liekmi, keby dačo, pero, balzám na pery, žuvačky, mobil.

 

Vo vnútornej priehradke hygienické veci: Vlhčené obrúsky, kapesníky, balzám na pery...

 

V hlavnej časti sa nachádza bordel. :) Ale organizovaný :lol:

Samozrejme peňaženka, doklady, kľúče, na kľúčoch mini švajčiarsky nožíček s manikúrou.

Knižka, aby som sa nezbesnela pri čakaní na MHD. Flaška s minerálkou.

Asi 300 záručných bločkov. Raz za pol roka chytávam amok a triedim ich.

Slnečné okuliare. Keď ich mám vyložené na vlasoch, väčšinou si ich tam zašprajcnem tak, že mám celý deň čo rozmotávať.

V minivrecku v batohu je USB kľúč, šeky na platenie - tie stále nosím jak kočka koťata, aj keď už sú zaplatené, pero, balzám na pery.

 

V bočnom vrecku si hovie skladací dáždnik, ten vláčim za každého počasia, aby som si ho nakoniec zabudla práve vtedy, keď prší - a ďalší balíček šnuptychlov.

Ak sa mám niekde vybrať s kabelkou, býva to pre mňa väčšinou problém, keďže všetko toto považujem za absolútne nevyhnutné. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jednoducho

 

"Daj si to nebo nic nebude!"

"Jaak nebude?"

"No nebude!"

tak to by som pocas toho ako sa bude rozhodovat ci si da alebo nie, aj mohla aj zdrhnut, no nie? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mobil, penazenka (obciansky, zdravotny preukaz, kreditky, skolsky preukaz, fotka, peniaze...dnes aj obciansky mojho honeyho, nieco potrebuje vybavit, cize som spojka :) ), teraz skladaci dazdnik, cukriky, kluce, ipod, daco male vonave, vreckovky, .... cca vsetko :lol: ak svieti slnko, tak aj slnecne okuliare

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Batoh:

predné vrecko - perá, preukážka na bus, kľúčik na šnúrke, ceruzka na oči

hlavné oddelenie - zošit, bloky, desiata, mobil, peňaženka, púzdro na brýle, bordel

 

Kapsa:

mobil, foťák, peňaženka, kľúč

 

Prachy nosím v predných vreckách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obcianka

zdravotny preukaz

potvrdenie o navsteve skoly

isic

citatelsky preukaz

salinkarta

karta na busy v BB

zlavenka SAD

kolejka

kreditka CSOB

kreditka VUB

metrokarta

metrokarta zlata

vodicak

mobil

kluce

peniaze

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa toho snazim nosit co najmenej lebo stale niekde daco zabudnem........dokopy je to:peniazky{ale nie v penazenke ale vo vrecku>penazenku nenosim}

elektricenka{nece sa mi kaslat s tym isicom}

obciansky nenosim :lol: ...............................a obcas kreditku{ked ma napadne si ju aj zobrat :) } ...............aaaa to je vsetko :) je to dost pohodlne takto najma v lete

a mobil samozrejme ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to ja som medzitým zistila, že tá moja "kabelka" je niečo ako tá soľnička v rozprávke ... čo sa z nej soľ sypala donekonečna...

 

keď si niekto dá námahu, a pozrie, čo som tam popísala, ... no dnes som zistila, že veledôležité lekárske správy sa rozmnožili, dokonca tam pribudli dva značkovače, jeden žltý jeden oranžový, je tam jeden liehový modrý, niekoľko žuvačiek, ktoré sa mi teplom roztiekli - ale nie do kabelky, len vo svojom obale :) ...

igelitky sa rozmnožili na tri, a rozmnožil sa počet sponiek a blbostí do vlasov, lebo si z istých dôvodov akože nechávam rásť vlasy .... a musím si ich vypínať, lebo sa idem z toho zblázniť, keď ich mám kdekade ...

 

neviem či som tam napísala, asi nie, na poslednom jarmoku som si kúpila malý prívesok na kľúče : drevenú mačku ... takže aj tá tam pribudla ...

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

V pravom prednom vrecku mobil a vreckový švajčiarsky nožík. ľavé vrecko: žuvačky, labello, usb kľúč, vreckovky, kľúče. Zadné vrecko peňaženka s dokladmi. Ked idem niekde do mesta, autom, nosím náprsnú tašku, kde dám doklady a penaženku, kľúče. :)

 

game

 

ja ten švajčiarsky nožík nosííím. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lave vrecko penazenka (hotovost, zdravotne karty, isic, vodicak, obciansky, technicak) ked som chory tak vreckovky a kluce od bytu, prave vrecko mobil a zuvacky (obcas kluce od auta a pouzite vreckovky z laveho vrecka :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked je teplo, ale tak normalne tak:

 

lave predne vrecko - mobil

prave predne vrecko - kluce a zapalovac

zadne lave vrecko - cigy

zadne prave vrecko - penazenka

 

ked je tak ako teraz tak cigy sa presuvaju do vrecka v bunde a penazenka sa presuva do vnutorenho vrecka v bunde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

keďže ruksak resp. kapsu mením každý deň, nikkdy v nich nemám niečo trváce. Ale zvačša mám vždy pri sebe mobil a preukážku. A v poslednom čase aj lesk na pery a keď si nezabudnem preložiť z jednej kapsy do druhej, tak aj zrkadlo.

 

Ale skoro nikdy nie občianku. Neviem, ale nejak mi nezarezala. Veď ju aj tak bežne nikdy nepotrebujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedávno som sa prinútila spraviť si v "kabelke" poriadok ... celkom fajn jej to pomohlo, už tam nenosím 77 vecí, iba nejakých 60 ... zmizli zbytočné papiere a roztopené žuvačky a zo siedmych pier, ktoré som tam nosila a nikdy nevedela nájsť keď bolo treba, zostali tri ... a tak :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Perfektna tema o tom, ze ktoremu clenovi sa najviac oplati ukradnut veci :lol: :)

no ukradnúť ... moc by sa ukradnúť neoplatilo, keďže nosím pri sebe samé dôležité veci .... :)

 

raz, už dávno, mi jeden hajzlík v električke v BA ukradol peňaženku ... bolo tam asi 120 korún, nikdy nenosím v peňaženke viac, ale mala som tam mini notes s tel. číslami, tie sú v nenávratne, a musela som si kúpiť novú peňaženku a tá stála vyše 500,- korún ... nj ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

kukla som do svojej peňaženky a ten kondóm tak ešte stále mám! a okrem toho mám v nej aj pár peňazí, T-mobile kartu bonusových bodov, ktorá mi na nič nie je, svoju VÚB kartu, dve adresy a pár oznamiek... to nosím v školskej taške... bezprostredne pri sebe už keď idem von nosím len cigy a zapalovač... a klúče vlastne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov