Skočiť na obsah

tomassi

Odporúčané príspevky

Počúvate vlastne rádio ?

Ak áno tak viacmenej cez net alebo klasicky ? ?

A aké rádio počúvate ? ? ?

 

u mňa to je tak 50%-net 50%-klasicky

 

počúvaval som hlavne FUN-co, ale v poslednej dobe som presedlal na

SLOVESKO 1, ale predovšetkým radio_FM(bývalé ROCK_FM)

 

a z tých internetových to sú

 

D=P=CH= MOD= radio #1

D=P=CH= MOD= radio #2

ElectroBodyMusic radio

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pocuvam radio, ale nie dobrovolne. ale preto, ze je vsade pustene. u nas sa v kazdom kancli pocuva exprss. vsade kam vojdem pocujem tie bezprizorne vlazne commercne popove shity tu chamrad co sa hra na hudbu ale je to iba hromadka klisheovych textov na klisheove temy a vobec je to luza neuzxnavam radia masoveho divaka, take co si kazdy pusti na ceste do prace doma pri zehleni etc a pocuva tam tie lahke lacne sracky prerusovane veselym hlasom reklamy s este priblblejsimi zvuckami ktorych mam uz fakt plne usi a vobec cela tato chamrad selektivna popova semracka ma uz dost stve. FTC

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

matka počúva Jemné melódie, ja si radšej púšťam moje mp3, ale niekedy si na nete pustím Kissfm... inak sme počúvali kedysi aj HitFm, Okey, BetaRádio...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedávno som objavila link na internetové rádio - Rádio A1 /alternatívna jednotka/

púšťajú dobrú hudbu, žiadne hitovky, dávajú priestor najmä interpretom, ktorý majú problém sa presadiť, alternatívnej hudbe, neprijateľnej pre naše "obvyklé" rádiá

"RádioA1 spája nekomerčnosť, alternatívu, mladosť, humor a profesionalitu."

 

dosť často ho teraz počúvam najmä večer, cez deň sa hudba v tomto dome ťažko presadzuje, momentálne fičím na sekcii Pohoda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejako podobne...

pred rokmi to bol doma naladený Twist, taký pohodový program, zo všetkého trošku, mala som rada literárne relácie Dada Nagya ... neskôr úroveň klesala, a vlastne som si našla internet, tak rádio ustúpilo ... teraz ho nemusím... občas v aute, kde je naladený Expres, a v práci zostal pôvodný Twist, z toho je teraz Viva, ale za moc nestojí, tak sa zapína minimálne ...

takže oveľa viac nepočúvam rádio ako počúvam, hlavne v aute a výnimočne v práci kvôli správam a dopravnej situácii ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cez net to neviem pustiť -neviem či ja to neviem, či moje PC to nevie :lol:

normalne radio -Prievidzké Beta radio. Hlavne keď mám riady umyť a byt upratať -to musí húkať ako doping.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi som pocuvala Expres,ale za posledny rok sa mi paradne zhnusilo.Strasne som mala rada B1 a skoro ma slahlo,ked sa z neho stai JM. :) :) Teraz obcas zapnem VIVU(sice mau taky expresacky styl,ale dost casto ma hudobne prijemne prekvapili a zahrali nieco,co by na E neslo) a na Okey vecer Pianko a v stredu Okey Gold. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov