Skočiť na obsah

tomassi

Odporúčané príspevky

Najviac som si oblubil radio MAX je dostupne iba v okrese Nitra a Nove Zamky alebo cez Internet, ked som prezil jedny z mojich najlepsich rokov v Nitre som fical na tomto radiu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rádio mám pustené stále.Vnímam ho podvedome,takže niejaké vstupy spíkrov a hovorené slovo vôbec mi vo veľkej miere unikajú.

Mám rád hudbu 70-tych rokov a na to bolo zamerané City radio,neskôr myslím B1.To časom niejak zaniklo a na tejto vlnovej dĺžke nasadili Jemné melódie.Tie som počúval asi týždeň a musel som to preladiť.

V poslednej dobe počúvam VIVA.Tá mi je žánrovo najbližšia.Akurát teraz dospieval Jurko Harrison a teraz myslím,že to je Brian Ferry :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

No, radio Viva, iba co sa tyka pr. spektrum alebo rozne relacie. ale hudba, aby som vyplnil ticho...jak verklik setko dookola. ale to je uz vec toho kto co pocuva. na mp3jocke mam setko co amm rad :lol: . Este pocuvam radio Fm ( hlavne Headbanger ) som rad ze sa venuju aj nekomercnym veciam... ( aspon niekto ) , ako som cital bolo aj viac radii co sa venovali udergroudu, lenze prisli novy ludia a nove zmeny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 5 mesiacmi...

Presedlala som na Radio_FM, lebo som zistila, že toto rádio absolútne vyhovuje môjmu vkusu, čo sa hudby týka :lol:

 

:)

 

LEG

malby to byť - Slovenský Rozhlas - Pálenica Borisa Filan

ja tohto chlapíka moc nemusím

taký nijaký, na mňa pôsobivo dosť vtieravo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 6 mesiacmi...

Expres sa neda vydržať odkedy existuje. Svojho času som každy deň za cca 4 hodiny napočital 5x tu istu pesničku. "20" pesničiek hraju dookola cely mesiac.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

minule sme s kamarátom upratovali búdu

a mali zapnuté FUNko

taktiež behom 5 hodín boli IMTsmile a Madonna

asi 3krát, no vždy s inou pesničkou

 

jednoznačne vládne FMko aj keď aj to niekedy s rotáciami istých pesničiek preháňa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bože, ja už ani nemôžem uveriť, že som kedysi Expres sama počúvala. :)

Dnes mi to rádio hrozne trhá uši. Fotrovci ho majú naladené stále v kuchyni a vždy mi nadávajú, keď ho preladím na FMko. Že, čo to za divnú hudbu počúvam... To isté im hovorím aj ja. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Express a jemu podobne radia mi svojim vecne sa opakujucim reportoarom trhaju usi ...

 

velmi fajn je rockovy Aligator...akurat jeho nevyhoda je, ze naladit sa da len v BA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Je čas Veľkeho Pôstu. Z tohto dôvodu žiadam vás počúvať kresťanského rádia

- Rádia Lumen z Banskej Bystrice.

 

David, túto formuláciu si nezvolil šťastne ...

... môžeš niekomu navrhnúť, odporučiť, môžeš vysloviť prianie/želanie,

že by bolo vhodné v čase pôstu počúvať toto rádio, ale určite nie žiadať.

 

Slovo žiadať je príkaz a naozaj by nebolo vhodné, aby si prikazoval kto čo má počúvať,

či už v čase pôstu, alebo pri akejkoľvek inej udalosti, či príležitosti.

Rozumieme si? :smile2:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovo žiadať je príkaz a naozaj by nebolo vhodné, aby si prikazoval kto čo má počúvať,

či už v čase pôstu, alebo pri akejkoľvek inej udalosti, či príležitosti.

Rozumieme si? :smile2:

 

Rozumiem.

Ďakujem vám za vysvetlenie.

To vlastne prišlo úplne nezdvorilo

Nemal som žiadny taky zámer. Mojom zámerom bolo: "zapraszam"

V glosári Internetovom som navrhol také slovo "žiadať ".

 

Podobne nie vediel som, aký je rozdiel medzi: vravi a hovori :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je čas Veľkeho Pôstu. Z tohto dôvodu žiadam vás počúvať kresťanského rádia

- Rádia Lumen z Banskej Bystrice.

 

 

obávam sa, David, že to asi nepôjde. jednak som momentálne v IT, a tu rádio Lumen nemajú (ale majú tu dobré rockové rádio Virgin). a druhak máme z hudobnými redaktormi rádia Lumen výrazne odlišný hudobný vkus. ale ak by niekedy zaradili do playlistu kapely ako Black Sabbath, Iron Maiden, prípadne System of a Down, daj vedieť a ja si to rádio naladím. ja zatiaľ aj po návrate domov zostanem pri počúvaní rádia Rockmax.

tým že je pôst sa príliš netráp, naši profesionálni kresťania sa počas volebnej noci napchávali pečeným prasaťom a nevyzerali že by im to nejak žily trhalo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... a tu rádio Lumen nemajú (ale majú tu dobré rockové rádio Virgin). a druhak máme z hudobnými redaktormi

rádia Lumen výrazne odlišný hudobný vkus.

Navrhujúc počúvanie Rádia Lumen, mál som na mysli viac počúvať Božie Slovo

týkajúce sa Veľkeho Pôstu, a menej počúvanie hudby. Zdravim. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dúfam David že ťa môj predošlý, mierne cynický koment neurazil. ak áno, tak sa ospravedlňujem. ale veci sa majú tak že nie všetci vieru v Boha tak hlboko prežívame. ja sa napríklad do kostola dostanem len keď máme v rodine pohreb, svadbu alebo nejakú inú tragédiu. tým samozrejme nechcem spochybňovať ničie náboženské presvedčenie, len konštatujem že každý sme skrátka iný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov