Skočiť na obsah

Zažili ste niečo, čo si neviete vysvetliť?


Sniper

Odporúčané príspevky

Stretol som strazneho anjela..........myslite si co chcete...ale odvtedy verim. Mal som krizu s priatelkou....uz to medzi nami skripalo a nebolo to ono.....mali sme stereotypny zivot. Ten vecer, co sme si chceli dat pauzu na nejaky mesiac som stretol zenu na ulici, ked som cakal na kamosa, lebo som sa mu chcel vyrozpravat. Aj ona cakal na niekoho...stali sme tam uz ale tak dlho, ze sa ku mne prihovorila :) Zacali sme spolu debatit o vselicom moznom....aby rec proste nestala. Nakoniec ked dosiel kamos sa ma spytala, ze ci sa nemoze pridat....tak sme boli vecer vonku a kecali a pili a citil som sa strasne fajn.........Neskor som zistil, ze pracuje v nejakej oblasti psychologie a lieci utrapenich ludi pomocou jej nejakej liecby. om sa jej zveril so svojim problemom a robila so mnou veci, ze kazdy clovek by si myslel, ze neni normalny. Ale doveroval som jej a nechal som to na nu....vsak preco nie? Ako sme odisli kazdy po svojom domov....tak est dlho som bol rozklepany z toho vsetkeho., ale o take 3-4 dni sa zo mna stal....inaksi....zabavnejsi clovek...a viacej som citil vo svojom vnutri, ze sa potrebujem zobudit a naplno ZIT!

Zacal som chodievat von....komunikujem s viacero ludmi a snazim sa im pomoct a vypocut si ich...zaroven udrziavat priatelstvo.........

Od vtedy som ale uz tu zenu nikdy nevidel.....ale si myslim, ze jej mozem dakovat za to.....ze som zacal zit.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som na pokeci zahliadol ze sa prihlasil jeden kamos, tak som mu napisal postu ze ci nejdeme dnes na jemny opijasik, a v ten moment ako som to odoslal mi prisla rychla posta od toho kamosa ze ci nejdeme dnes na vínka....

 

no a vysvetlite to

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si na nic take nespominam, ale moja sesternica mi rozpravala ze raz v noci sa jej snivalo nieco s jej prastarou mamou, ktora uz zomrela a zrazu mala taky pocit ze sa dusi a sa aj zobudila na to a chcela vstat, ale nemohla sa ani pohnut, tak sa zacala modlit a po chvili to prestalo...ale rano mala na ruke otlacok, ako keby ju niekto silno drzal :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som raz pocul taky pribeh:

boli jedni pitovia v krcme a pili, pili, mali dobru naladu, dostali odvahu a dali si stavku, ci jeden z nich donesie z nedalekeho vojenskeho cintorina lebku

ked vyrazil, tak nanho naraficili plan - hned za nim vysiel dalsi pito, a isiel tiez na cintorin

ked tam ten prvy uz bol aj s lebkou v ruke, chystajuc sa ukazat svoj tromf chlapom v krcme, tak vtedy ten druhy, ktory bol schovany v nedalekom kriku, zakrical:vrat mi moju hlavu

ten prvy ju hodil na zem a utekaaaal do krcmi

chlapi v krcme sa na nom zabavali ale akosi neprichadzal druhy

tak sa ho vybrali hladat a nasli ho mrtveho vedla lebky na cintorine :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: to je duchárska historka ako vyšitá ... :)

 

 

po smrti starého otca, odo dňa, keď sme ho pochovali, vždy večer medzi pol desiatou a desiatou nám zapraskal prah na izbe.... pravidelne každý večer .... a mala som z toho taký pocit pohody, žiadny strach, alebo nejaký nepríjemný pocit, akosi som vedela, že je tu ... ja som ho totiž mala veľmi rada... a on mňa

 

po asi troch mesiacoch to prestalo ... :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak si pamatam, tak nic takeho som nezazila ...

 

ale chcela by som zazit nieco, co by mi dalo na znamost, ze ludia, ktori odisli z tohto sveta, a ktorych som mala rada, sa maju dobre...aby dali nejake znamenie....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto som pred mesiacom písal na Poste, tak to dám aj sem:

 

Nedávno som si spomenul na jednu udalosť ktorá sa stala pred rokmi a na udalosti ktoré po nej nasledovali. Pred asi 12-13 rokmi (možno viac) som bol na cintoríne, kde som uvidel v tráve ležať starý drevený kríž. Pretože už v tej dobe som mal vo zvyku všetko "opravovať" tak som ten kríž zdvihol a chcel som ho zatlačiť do zeme asi stál. Drevo však už bolo spráchnivené a ľavé "rameno" či ako to nazvať, kríža sa zlomilo.

O nejaký čas nasledovalo niekoľko udalostí ktoré by som si mohol dávať do súvislosti s týmto "incidentom". Raz som na záhrade brúsil kosu a bol som tak šikovný že som si skoro odfaklil ukazovák na ľavej ruke. Musel som ísť na pohotovosť kde mi ho zašili (prst). Neskôr som mal pracovný úraz pri ktorom som utrpel popáleniny na ľavej ruke 2 a 3 stupňa. O pár mesiacov na to som mal zápal ramena na ľavej ruke a 3 týždne som od bolesti nemohol rukou ani pohnúť. Nespomínam si na iné vážnejšie zranenia ľavej ruky a ani na to že by som mal nejaké vážnejšie problémy s pravou rukou. Vždy iba s ľavou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel no pekne :lol:

 

toto je to coho sa obavam na tych duchoch, ty im ides ten kriz napravit so dobrym umyslom, ale stare drevo tak sa to zlomi a oni ti potom urobia iba problemy, sak co su retardovani?

 

tss...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Možno to bude znieť neuveriteľne,ale toto sa mi ozaj stalo:

 

Mala som 16 rokov a bývala na internáte v Skalici.

V jednu septembrovú noc ma začal ťahať mesiac.

Mali sme ťažké zelené zavesy,ale niekde si našiel štrbinku a pekne sa so mnou začal hrať.

Ja som vraj odhrnula záves a začala otvárať okno.Jedna spolubývajúca sa zobudila.

Mala som vraj "vypleštené" oči a vyzerala som ako bez zmyslov - na jej slová:"Čo robím",som vôbec nereagovala.

Rýchlo ma stiahla späť - to už som si začala uvedomovať,čo sa deje.

Do rána ma strážili,aby som náhodou nevyliezla.Bývali sme na druhom poschodí a mohlo to dopadnúť zle...

V piatok som to všetko povedala mame.V sobotu sme išli k mojeje krstnej mame do Bratislavy.

Mala som stále taký zvláštny pocit,niečoho som sa bála a bola som mĺkva,čo sa mojej krstnej nezdalo.

Mama jej začala rozprávať,aká príhoda sa mi stala v noci na internáte.

Moja kstná prestala dýchať,oči vypleštila tak,ako ja v tú noc.Spýtala sa,kedy to bolo.

Ona mala totiž taký istý nočný zážitok v tú istú noc a v tú istú hodinu.

Len paradox je v tom,že sme boli od seba vzdialené skoro 100 km.

 

Možno si povieš,že zhoda náhod,ale.... :lol:

 

Presne o mesiac zomrela moja babka a bola to mojej krstnej mamička.

Ona vždy uprednostňovala zo svojich detí moju krstnú,a taktiež ja som k nej mala z vnúčeniec asi najbližšie,

nakoľko som tam trávila každé prázdniny.

 

A ešte jeden dodatok.

 

Keď babka zomrela,zhodou okolností sme boli u krstnej mamy.Ona stála v kuchyni,ja som prechádzala

po chodbe.Na stene v kuchyni bol v kochlíku nejaký ťahavý kvet,ktorý mal časť pripevnenú šnúrkou o stenu.

Zrazu sa tá časť odtrhla a spadla.Moja krstná mama sa prežehnala a stihla povedať len Ježiš.

V tom zazvonil telefón.Z nemocnice oznámili,že babka zomrela... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

raz som zaspala, ani neviem ci sa mi to snivalo, alebo nie, ale bol strasny ramus, dvere do izby sa rozleteli a buchli o skrinku, a vtom prisla ku mne postava cela v bielom a ziarila, kricala na mna, ale slova som nerozumela, ze ma zviazala do takej polohy, ze som lezala na chrbte, nohy som mala akoby priviazane a ruky som mala tiez pri tele zviazane, to bol asi sen, neviem a potom viem, ze som otvorila oci a bola som v tej polohe, nemohla som zdvihnut ruky, akoby mi nieco tahalo ruky spat, nejaky spagat alebo co,nohami som tiez nemohla pohnut, nieco ma tlacilo na hrudi, nemohla som poriadne dychat, chcela som kricat, ale nemohla som zo seba vidat ani hlaska, tak som len tak lezala a plakala som, som sa strasne bala, po chvilke to preslo a mohla som sa pohnut, potom som zasvietila v izbe svetlo a perina bola odhodena v strede izby, nikdy predtym mi perina nespadla z postele a takto spadnut nemohla, lebo to bolo daleko od postele... tak som sa bala zaspat... ale nejak som zaspala... poobede som bola dole a nechala som si vetrat izbu, bol otvoreny balkon, prisla som hore na poschodie do izby a nasla som velku kaluz pri balkone, neprsalo, a ani balkon a ani zaclona neboli mokre, nebol tam ziaden pohar, ani flasa, ze by sa nieco vylialo, nikto nebol v mojej izbe som sa pytala vsetkych, a ani pes sa mi tam nevycural, a kaluz je vzdy ovalna a toto malo divny tvar, bolo to do obdlznika, cize ziadne okruhle strany... a aj na posteli bola mokra skvrna a tam sa tiez nemala ako voda dostat... tak som to teda cele utrela... a den siel dalej, a potom som v noci zaspala, a zobudila som sa na divne zvuky, nevedela som co to je, tak som sa najprv strasne zlakla, a potom som zasvietila a sla po zvuku a to radio male na sluchatka bolo zapnute, co neviem ako sa zaplo, lebo predtym som ho nepocuvala, ze by som ho zabudla vypnut, nema to budik, ze by som ho omylom nastavila na noc, a nic nan netlacilo, ze by sa to zaplo tlakom, tak neviem... to tretie by som prezila, ze no stalo sa nejakym zazrakom, ale tie predchadzajuce dve si vysvetlit dodnes neviem....

 

a este minule som bola v noci hore, boli nejake mozno dve hodinky, a jaa som bola na nete, a zrazu som pocula kroky, tak si vravim, zas ide oco hore po schodoch mi vynadat, co som tak dlho hore, lenze zrazu bolo ticho, tak si vravim, asi siel niekto na wc, a potom znova, tak som sla ku dveram, lenze bolo ticho, tak som ich neotvorila a sla som spat k pc, a potom boli znova kroky, akoby sa to prechadzalo po chodbe, tak si vravim, asi segra ide na zachod, lenze to by som pocula splachnutie a otvorenie dveri, a potom znova a silnejsie boli tie kroky... tak som sa nalakala, vypla komp, lahla si a sla spat... a rano som sa pytala oca, ci ku mne nechcel ist, vravel, ze nie... a potom segry, ci sla na zachod alebo ci sa prechadzala v noci a vravela, ze nie... ale ze pocula tiez kroky, ale ze sa bala a tak ticho lezala v posteli... a ani nasi sa tu neprechadzali... tak neviem co to bolo... asi by som si myslela, ze mi asi sibalo, ale ked to pocula segra to mi prislo strasne divne... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No, videl som raz nieco, co urcite ma vysvetlenie. Vlastne bolo to neraz. Podme po poriadku: V noci casto vidame cudesne svetla na oblohe, ale drviva vacsina je z lietadiel alebo druzic. Aj toto bolo asi ten pripad. Ale to domnele lietadlo letelo nepochopitelne pomaly a zdalo sa mi z jednej strany oranove a z druhej biele. A bol to smer, ktorym som v zivote ziadne lietadlo letiet nevidel. A tomu verte, ze sledujem oblohu uz niekolko dlhokanskych rokov! Toto bolo na rozohriatie, ale teraz este precudesnejsi zjav. A doslova. Predstavte si bielu hrusku obratenu sirsou castou nahor. A v tej uzsej, cize dolnej casti, akoby boli cierne stvorce. A takyt objekt sa mi raz za denneho svetla objavil v dalekohlade! Pomaly sa prasuval nad juznym obzorom z vychodu na zapad. Doteraz netusim, co to bolo a ci moze mat balon takyto tvar! Asi ano. Neverim na UFO, vzdy existuje logicke vysvetlenie. Ale z tohoto som bol v momente pohladu do teleskopu paf.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie. ten tvar je priblizne zodpovedajuci, ale v dolnej casti plochejsi a v tej dolnej casti boli akoby okienka. Stvorce. Ako na lietadle. Naozaj haluzny balon.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

dneska nam v robote na 40 minut vypadla elektrina. len v nasej budove. nic zvlastne. pridem domov, a co sa nestane? vypli nam elektrinu. len nasmu vchodu.

 

skuste vyratat pravdepodobnost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa bez stopy stratilo jedno okno IE, nikde po ňom nebolo ani stopy (ani na lište, ani v Task Manageri, nikde)... Už som začínal myslieť, že mi šibe a nejako záhadne (rozumej že som o tom sám nevedel) som ho zavrel... no po nejakom čase sa mi z ničoho nič objavilo akoby nič... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zo starého fóra fs2 som vyhrabala, čo som tam písala ... :


mám jedno svoje súkromné strašidlo ... sú to roky, a dodnes ho vidím pred sebou... úplne jasne, a nič sa na ňom nezmenilo... tá spomienka je stále rovnaká ... :)

človek má tendenciu si veci buď prikrášľovať, či trochu "pripentliť" , aby lepšie vyzneli, v tomto prípade sa nezmenilo nič... nie je čo meniť :

je to jednoducho šedá postava ... stredne šedá, bez jasných kontúr, akoby zadymená - vyplnená hustým dymom .... a chodí okolo stola ... stále rovnako a ja sa dívam z izby z veľkej postieľky, kde som spávala dosť dlho a som patrične ako dieťa zvedavá .... opakovalo sa to niekoľkokrát ... vždy to skončilo nečakane ... proste zmizla .... a jedného dňa zmizla nadobro .... ale na spomienke sa vážne nezmenilo nič ...

chodilo to doma, v rodinnom dome .... zvyčajne v sobotu alebo v nedeľu ... jedno z toho ... toto si nepamätám presne ... a chodilo to proti chodu hodinových ručičiek ...

samozrejme, dá sa to vysvetliť tlakom vzduchu, spodnými vodami, detskou predstavivosťou, vysvetlení je iste dosť ... ale je to moje súkromné strašidlo ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a akým zázrakom to zmizlo? aj ja mám strašidlo ;) . volám ho pukač. puká po byte. najlepšie sa mu ľúbi v garníži :) . a chodí po svete so mnou, nepuká len u nás doma. najsilnejšie puká keď sa niečoho bojím. a keď v telke strašný film, ide ho rozhodiť. už som kadečo naň vymýšľala -poď sa biť -ukáž sa mi -čo vlastne chceš, že tu tak nezmyselne pukáš -aj tak ti figu rozumiem :)

 

 

 

a som raz bola u jednej čo robí automatickú kresbu a ako tam tak stojíme a kecáme o kadečom -prepukal sa pukač z jedného konca izby na druhý -pekne nežne v rade za sebou od stoličky v rohu cez sekretár luster kreslo garnižľu po okno -a ja že -babo raď čo s tým -a ona -po hlbokej úvahe že nevšímaj si to :lol:

 

sranda, že to fakt zaberá

 

neviem čo to je, ale má to vlastný život.

 

 

 

aj teraz puká ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov