Skočiť na obsah

Dôveryhodnosť slovenských politikov, prieskumy


game

Odporúčané príspevky

pôvodne som chcela dať podtitul : keď zdravý rozum prestáva fungovať, či niečo podobné ... :)
ten rozum človek potrebuje, aby pochopil výsledky posledného prieskumu ktorý vykonal
Ústav pre výskum verejnej mienky pri ŠÚ SR v dňoch 1. až 10. júla 2006 na vzorke 1236 občanov vo veku 18 a viac rokov...

tak teda : traja najdôveryhodnejší politici Slovače v posledných dňoch :

Fico, Slota, Gašparovič

... predseda vlády a Smeru-SD Robert Fico, ktorému dôveruje 32,5 percenta ľudí, nasleduje šéf SNS Ján Slota s 12,6 percentami a tretí skončil prezident Ivan Gašparovič, ktorý má dôveru 10,6 percenta občanov...

dobre, Fica tí ľudia nedávno volili
Gašparovič nech je aký chce, je celkom normálny a ako prezident je v norme ... zatiaľ

kto zabudol na Slotove extempore, neprijateľnosť v zahraničí, opilecké reči, čúranie z terasy, nadávanie na verejnosti, absolútna neschopnosť aspoň sa správať ako politik ... a ešte všeličo iné ... tak toto je politik, ktorému Slováci momentálne dôverujú ... :lol:


/ veľmi dúfam, že po najnovšom prieskume tu aspoň jeho meno nebude ... /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ústav pre výskum verejnej mienky pri ŠÚ SR v dňoch 1. až 10. júla 2006 na vzorke 1236 občanov vo veku 18 a viac rokov...

mňa zaujíma kde sa to pýtali. Nebolo to v nejakom ústave?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bola som chvíľu na pochybách, kam toto dať... nakoniec sem, hoci to patrí aj k povolebnej situácii, ale viac to vypovedá o tom, kto je pre 12 a pol % národa dôveryhodný politik ...

 

takže najnovšie extempore nášho jedinečného a jediného lídra jednej koaličnej strany ´... je to jedno, odkiaľ je to prevzaté, pretože už je to na každej stránke so správami :

 

 

Slota pre Lidové noviny: Závidím vám vyhnanie Nemcov

 

Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Ján Slota sa čuduje, že zahraničiu ani predstaviteľom českých politických strán neprekážajú aktivity Strany maďarskej koalície (SMK). "Je považovaná za štandardnú politickú silu, to je zarážajúce," uviedol Slota v rozhovore pre české Lidové noviny.

....

 

a tak podobne ďalej ...

 

hm... ožratý český politik ešte žiadny nevykrikoval do tankoch na Berlín ... ani nep...val ožratý pod obraz boží v tv ... .... ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

no vyzerá to tak, že zato ešte nejaký rozum tomuto národu zostal ...

 

s nápadom rehabilitovať Lexu prišiel Mečiar len pár dní po vstupe HZDS do vlády so Smerom a SNS....

Mečiar agentúre SITA povedal, že Lexa si zaslúži "spoločenskú, občiansku rehabilitáciu, lebo skutky, ktoré mu boli vyčítané, sa nestali....

 

podľa augustového prieskumu s rehabilitáciou Ivana Lexu, ktorý viedol SIS v čase únosu Michala Kováča mladšieho a vraždy Róberta Remiáša, nesúhlasia viac ako dve tretiny opýtaných - 67 percent

 

aspoň niečo ... nech tu už Mečiar vodu nemúti, už ho stačilo aj s jeho štadiónovými divadlami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s nápadom rehabilitovať Lexu prišiel Mečiar len pár dní po vstupe HZDS do vlády so Smerom a SNS....

Napriek tomu som minule nedávno počul, že v poslednom prieskume bol na treťom mieste pred Ivanom Gašparovičom.... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

vážení spoluobčania, takže sa veľa nezmenilo:

 

Ústav pre výskum verejnej mienky pri Štatistickom úrade SR uskutočnil pravidelný mesačný reprezentatívny prieskum verejnej mienky od 1. do 10. apríla na vzorke 1 110 občanov vo veku od 18 rokov. :

 

takže najdôveryhodnejší politici :

 

Robert Fico : 39,9%

 

Ján Slota : 15,6%

 

Ivan Gašparovič : 13,9%

 

Vladimír Mečiar : 12,6%

 

Béla Bugár : 10,3%

 

Mikuláš Dzurinda : 6,5 %

 

Ficovi najviac doverujú nekvalifikovaní robotníci / 48 % /

Slotovi percentá oproti marcu narástli o viac ako 4 %, Mečiarovi o 3 % ....

 

takže tak.

 

 

 

 

na celý článok o prieskume je copyright, nájdete ho napríklad tu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ficovi najviac doverujú nekvalifikovaní robotníci / 48 % /

prirodzene. lavicovym politikom a socialnym democratom doveruju prevazne nevzdelani ludia bez univerzitneho diplomu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LEG, aj taki ludia musia byt... som zvedavy kto by ti postavil dom, alebo cestu k nemu keby vsetci mali univerzitny diplom... Ja si aj tychto ludi vazim, a aj im sa musi vyhoviet... vysledky volieb respektujem a myslim si ze ta doveryhodnost nie je nic neocakavane

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo babky demokratky presli ku ficovi od volodu

 

ale vsimol som si ze aj kopec mladych sa nechalo obalamutit ficorecickami, ked som sa s nimi bavil, tak proste, naivky... myslia si ze to co nakecal je aj realne a splnitelne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prirodzene. lavicovym politikom a socialnym democratom doveruju prevazne nevzdelani ludia bez univerzitneho diplomu.

L.E.G. von Trips takže kto nemá univerzitný diplom tak je nevzdelaný? V tom prípade tiež patríš medzi voličov sociálnych demokratov, lebo neviem o tom že by si ten diplom mal.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Chorche, pretože tí ľudia nepremýšľajú. Keby to urobili, už pred voľbami by videli, že to je nerealizovateľné, aby splnil všetko, čo nasľuboval. A ako pred voľbami, aj teraz radšej veria jeho rečiam, a potom to tak aj vyzerá...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche

 

Slovensky volic by si mal konecne uvedomit, že nema volit strany podla predvolebnej kampane, lebo vtedy sa produkuje najviac vymyslov.

 

Apropo kedy ktory politik dodržal predvolebne sluby?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uvedomme si, ze Ficko je snilek, niektore veci, co slubil, sa nedali fyzicky zabezpecit (net pre 1/4 domacnosti, sanitka vsade do 12. minut).... Lenze niektore veci sa dali zabezpecit tym, ze ten-ktory zakon prejde/neprejde. Fico robi chyby, ale pravdupovediac - bolo aj horsie. Len aby to Fico cele nepototo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

takže pán Fico to za ten čas pototo ...

veľa vecí sa zmenilo, ale dôveryhodnosť politikov a nebotyčná dôvera občanov v čistú krásnu politiku sa nemení

alebo mení len veľmi pomaly.

Slota boduje v nedôveryhodnosti, ale stále nie dosť ... čo by musel spraviť, ako by musel vystupovať, akú rétoriku používať, v čom sa voziť, aby jeho obdivovatelia na to prišli ... aby docvaklo

čo sa musí ešte pokaziť, nakoľko sa musíme ešte zadĺžiť, čo ešte treba uzákoniť ?

 

 

zisťovanie dôveryhodnosti politikov krátko pred voľbami po ére vládnutia jednej trojky je asi takéto :

 

Najväčšiu dôveru má Fico, najviac odporcov má Slota

 

Najdôveryhodnejším slovenským politikom je predseda vlády Robert Fico. V májovom prieskume agentúry Polis Slovakia mu dôveru vyjadrilo 41,5 percenta respondentov. Najmenej dôverovali predsedovi SNS Jánovi Slotovi, ktorému neverí 40,6 percenta opýtaných.

 

Agentúra Polis Slovakia urobila telefonický prieskum v spolupráci s agentúrou SITA v dňoch 8. až 11. mája na vzorke 890 respondentov starších ako 18 rokov, ktorí boli pomocou kvótneho výberu vybraní tak, aby vzorka vyhovovala základným demografickým a politickým znakom celej verejnosti.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5379234/najvacsiu-doveru-ma-fico-najviac-odporcov-ma-slota.html#ixzz0oD9EYKae

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico je snile?k?? WOOOOOW to je silna kava

 

prespekulovany arogantny a zly chlap je podla mna Fico.

Manipuluje a klame ludi, a ludia sa nechaju klamat

 

Co slovka to loz. Zbabelec ktory nema odvahu si svoje v nejakej debate ustat.

 

Odpoved na akukolvek otazku je utok na opoziciu. Nikdy som ho nevidela "stat priamo".

 

Kruti sa a zavadza. Vedie nas do zahuby a tvari sa ako hrdina, zachranca nas nehodnych

 

Priklad: AKo to ze je melon cerveny??? Ved aj pri SDKU bol cerveny a nikto si to nevsimol, nikoho to nerusilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov