Skočiť na obsah

tocka

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...
  • Odpovedí 20
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • jaa

    2

  • weirdo

    2

  • hisham

    2

  • David

    2

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

ahojte ludé zo severu

 

som v Ziline zajtra volny cas medzi 16.00 - 20.00 pondelok 16.00 - 07.00 rano utorok 16.00 - 20.00

takze ak stre tu dajaki toz co chcete kofolu hodit tak mozme bud na Solinkach alebo v centre toz to vsjo. Telefonne kontakty v pripade chcenia piste mi do posty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 rokmi...
  • Pred 10 mesiacmi...

Trojmedzie opätovne spojilo Slovákov, Čechov i Poliakov

Trojmedzie 25. augusta (TK KBS) - Spoločná štátna hranica medzi Slovenskom, Českou republikou a Poľskom v sobotu 25. augusta 2012 spojila niekoľko stoviek veriacich na Trojmedzí. Na mieste, kde sa stretávajú tri krajiny slávili spoločnú svätú omšu pútnici z Ostravsko-Opavskej, Bielsko-Źywieckej a Žilinskej diecézy. V spolupráci s obcou Čierne, Združením obcí Jablunkovska a Gminou Istebna to bolo už 4. spoločné stretnutie obyvateľov troch susediacich štátov.

Viac: http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20120825004

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ahojte

Vedel by mi niekto poradit hotel v ZIline na jednu noc co by stal v rozumenj cene ?

 

Pripadne nedalo by sa u niekoho prespat na jednu noc 3 ludia plus jeden malej 4 mesacnej pekny kluk :)

 

Jednalo by sa o noc z piatka 28.12 2012 na sobotu 29.12.2012

 

Kedze nemam nejaky rozumny spoj este na ten cas do Praglu :( Lebo som nestihol kupit ten spar day kua :( Kedze segra este blbla ze ide nejde ide nejde a pod...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov