Skočiť na obsah

Stargate a sci-fi seriály


Nokia

Odporúčané príspevky

Dnes som si pozrel novy film stargate: the ark of truth

pekne sa nim skonci pribeh ktory zacal v deviatej serii a v desiatej ho dali tak do stratena

vyborny film, pre kazdeho fanusika povinnost, a pre inych fanusikov sci-fi prijemne pozretie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 53
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    13

  • Klingonka

    7

  • Tomáš

    5

  • Darkman

    3

NO co som pocul tak maju vybehnut do obehu az dava filmy Stargate. Ten co si pisal nokia Ark of Truth a este jeden ma byt. Inak ja som kedysi bol velky fanda SG-1 a SGA. SG-1 som ostal trcat na zaciatku 9.serie a SGA mam pozrete iba 1. a 2. seriu. Ale inak najviac sa mi pacil film. Najlepsie na Sg-1 su O'neillove hlasky a hlavne ked si to vypocujes v origos EN, sa sulam pri kazdej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

aj ked mi tam chybalo trosku viac deju....

No práve. Aj mne. A s tou minulosťou sa mi to zdalo také otrepané.

 

Tú Valu tam odkiaľ dostali ? Vôbec si ju nepamätám v seriále.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsak celu desiatu seriu hrala a myslim ze aj deviatu, musel by som to pozret to som si neni isty

ona bola matka tej, proti ktorej bojovali v stargate: ark of the truth

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Som tu uz mesiace a tuto temu som zatial prehliadla? Hanbim sa, za toto sa dam na trestnu lavicku :lol:

 

Stargate zboznujem od prveho momentu, co som videla povodny film. Serialom sa moja laska iba upevnila a zostala som mu verna po dlhe, dlhikanske a dlhocizne roky. Pozrela som si aj dalsie filmy, posledne serie mam na DVD a ako daky uchyl som si uz pozrela vsetko casti od zaciatku po koniec... Teda odznova. Len Stargate Atlantis sa mi nechce tahat, mala som prvu seriu a potom som ju musela vymazat :) Holt, skoda, ale raz si na to najdem cas...

 

Tak ako som si ho aj nasla na Starge SG1 ;) Je to jediny serial, kde som mala rada vsetky postavy... Aj tie zenske. A to sa mi naozaj nestava. Proste ten serial ma pre mna stale grady a je mi jedno ake nove teraz su a aka dokonala technika tam je a ake velke kozy ma hlavna zenska postava... Na Sam Carter zo Stargate nema :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Už mám dopozeranú aj 10-tu sériu, aj Atlantis (z axn scifi). Stiahla som si SG Universe, ale nechce mi to prehrávať ani na pc ani cez dvd cez telku. :lol:. Som sa na to tešila, vraj je to trocha iné. Máte to niekto ?

Dá sa to pozerať cez internet ?

Sam bola najlepšia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SG Universe je lost vo vesmire a s povodnym SG ma spolocny asi skutocne len nazov a to ze je tam brana. Viac sa tam riesa medziludske vztahy a vseliake tutuli-mutuli situacie a aboslutne tam chyba ta stargate sci-fi akcia. Podla mna je to daleko horsie ako vsetky doterajsie serie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ tiez to pozeram kedze som velky fanusik SG sveta. A je to take ako pisal Darkman su na lodi ktora leti nekam do prdele, a riesia sa tam skor vztahy a kto koho podrazil, a manzelky sa tam preberaju a podobne. Vobec ziaden nepriatel v podobe gouldov alebo ori alebo wraith. Skor je to take rozvijanie postav a zistovanie kto ma aky charakter na tej lodi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Universe je dost slabe oproti SG1 a atlantis, ale stale nejak cakam ze sa tam objavi nejaka akcia...ak to bude furt taketo, tak im padne sledovanost fanusikov co cakaju pokracovanie stargate a mozu to zabalit po prvej serii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Treba sa spýtať mňa. Ja som pozerával oboje a aj pozerávam lebo na jednej stránke nájdeš všetky online. Star Trek - Next Generation a Stargate mám rád. A ešte aj pokračovanie Star Treku na tej základni DS9. Ten starý stártrek bol ešte moc primitívny uznám že v tých 70-ych rokoch nemali lepšiu techniku a vtedy to musela byť pecka. Ale ešte je Enterprise a Voyager. Keď dopozerám jednu sériu pustím sa aj do tých. Čo sa týka Stargate sa teším na pozretie všetkých častí...

 

Stargate SG1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Universe je dost slabe oproti SG1 a atlantis, ale stale nejak cakam ze sa tam objavi nejaka akcia...

Asi tak. Toto je tusim prvy SG, kde casti dielu preskakujem, pretoze ma niektore tie problemy uz skutocne otravuju. Konecne nejaky naznak akcie bol minuly tyzden...ale tento tyzden zas bieda a kecy a kecy a kecy...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani som nevedela, ze dalsie taketo nieco spravili... A teraz uz viem a zaroven viem, ze TO rozhodne pozerat nebudem. :lol: Dakujem velmi pekne, Stargate som zboznovala kvoli tej akcii a tie medziludske vztahy boli takym peknym bonusom k tomu... Ale aby to spravili naopak? No jasne. Dakujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Možno by sa tá téma mohla premenovať na ,,scifi seriály" lebo sa tu dosť spomína aj star trek a zahliadol som tu aj seaquest... Všetky mám rád a pridám ešte aj Babylon 5. Chcel som sa vás však spýtať kde zozeženiem celý seriál star treku v jazyku ktorému aj rozumiem?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na startrek v jazyku, ktorému aj rozumieš, mrkni aj tu, online https://www.google.sk/search?q=star+trek+magyar+online&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=K2yBVa-RDsPsUpikgJgE#q=star+trek+sorozat+online+magyar ... :klobuk:

 

 

kedysi pred rokmi dávala ktorási česká tv tieto seriálové startreky jedno za druhým, v čase, keď som prichádzala domov z práce - to sme si vždy pozreli najprv aktuálny startrek, až potom začali fungovať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ďakujem ti velice pekne, volakedy boli všetky star treky v češtine na megavideu uploadnuté a bola aj webstránka kde bol vždy rozpísaný diel a prelinkované na ten videoserver ale nestihol som dopozerať a zaniklo to... Sam rád že je až toľko ľudí čo tomu fandí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Kedysi som pozerával hviezdnu bránu a star trek ale už keď to dokola opakujú po x-tý krát, už to nieje zaujímavé. Nový Knight Rider s Justinom Brueningom som pozeral, to sa celkom dá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi... presne tak som chcela zacat aj ja :-)

Prisli sme z prace, pozreli na ktoromsi ceskom kanali volaktoru seriu Startrek, vsetky boli skvele a oddychove a potom sme sa az zacali doma hybat.... ale to bolo skutocne kedysi... 20 - 25 rokov dozadu...

Ale spominam na to rada, pc este nikde, ale pri tychto si milovnivci sci fi a krimi dokoonale oddychli...

Potom uz prisli tieto poobednajsie serialy len slabsie a horsie, uz to nebola taka lahoda... aj sme ich pre s tali velmi davno pozerat, :-)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Už je aj Star Trek Discovery, ( na Netflixe, bude 3. Séria.)

Človek  by povedal, že sa tam už nedá nič vymyslieť, ale stále je pre mňa kvalitý seriál , veľa častí tam bolo s Klingonmi, spore drive super, aj nové civilizácie, technológie, loď krásna... atď. 

ináč ten Netflix je dosť neprehľadný, neviem čo mám/idem pozerať, nepoznám “background” tých seriálov. 

Rozmýšľala som keby tam bol serial typu   Judge Dredd alebo niečo podobné , ten by som si určite pozrela,  ale samotný seriál  by bol asi dosť politicky nekorektný (keby tobolo podľa komixu) , aj Filmy s Dreddom boli dosť tvrdé. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jéééj ahoooj klingónka ty ešte žiješ? Jak dávno som o tebe nepočul. Ja som teraz maniak na hviezdnu bránu, som pozrel všetky série, všetkých seriálov. A ten star trek čo spomínaš je niekde dostupný na CZ/SK/HU televízii alebo tak niekde stiahnúť na uložto či podobne s nejakým dabingom spomenutých krajín?

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahoj, Tomáš, a sci-fi fans,  už sa mi nechce veľmi chodiť sem vypisovať. Aj málo ľudí už sem chodí.

Mne sa zdá, že nie, iba na netflixe. Neviem, Ja sťahovať nemusím, lebo v bytovke máme netflix a mi to stačí. 

Viem že SG chodilo na Prima cool. Ale iba staré časti - tie ma už nebavia. 

To sci-fi fandenie mi už ostane na celý život. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov