Skočiť na obsah

Stargate a sci-fi seriály


Nokia

Odporúčané príspevky

Zaujimalo by ma, ci je tu rovnaky fanda do serialov Stargate SG1 a Stargate Atlantis :)

Vcera vysli konecne prve diely novych serii, prave som dostahoval a idem pozret, vyzera to zaujimavo, kedze konce serii boli ako vzdy naslapane :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 53
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    13

  • Klingonka

    7

  • Tomáš

    5

  • Darkman

    3

skoda

ja som videl cely startrek voyager a velku cas new generation (sa mi zda ze tak sa to volalo s lodou enterprise), ale prave naopak, az tak ma to nechytilo ako stargate

aj ked filmy boli o inom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

startreky som pozerala celkom pravidelne, a páčili sa mi

 

stargate zo začiatku takmer pravidelne, potom v tv zmenili dobu vysielania, a už som to zachytila len občas, nakoniec som úplne prestala ... ani ma to tak nechytilo ako startrek :lol:

 

 

 

/ a sťahovať z netu ma nebaví, až taký blázon do filmov a seriálov nie som / :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

havarka ked si stiahnes prvy diel desiatej serie tak toho moc asi nepochopis, by si musel vidiet najprv celu 9tu seriu, kedze od nej je uplne novy nepriatel...

alebo este lepsie, pozriet si to od prvej serie :) ja som to tak robil, v telke som to videl do tretej serie, a odvtedy to taham z netu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som si to nevsimoool sorryyyy

 

ja som na SGA a SG-1 zavisly teraz mam to staste ze ich nemusim ako pako stahovat v kvalite ako ... ale pozrem si ich v premiere na Sci-fi :lol: :)

 

ale inak som viac zavisly na SGA. SG-1 pozeram kazdu cast len od 9tej serie (no vlastne videl som 1.2.3.4.5. a 9.) a teraz tieto prve dva diely

 

a SGA som videl vsetko :) zatial

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomuto seriálu som nikdy neprišiel na chuť. Nechcem povedať že je zlý, mám názor že je dobrý, len mne nikdy nesadol. Asi málo akcie na môj vkus, na to že je to sci-fi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Kedysi som SG pozerala hlavne zo začiatku ešte keď som mala starý satelit - na nemeckých a na jojke

to chodilo - na novom satelite to už nechodí, tak už nemám vôbec prehľad o čom sa tam jedná.

Je tam dajaký Sci-fi channel ale ten je zakódovaný.

 

Podľa mňa bol najlepší Star Trek .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bad_guy nove casti SG1 uz niesu, tak asi preto nebudu tak dobre :lol: :)

 

atlantis je spin-off.. tym vyslany na domovsku planetu antikov a odtial podnika vypravy v novej galaxii...

je to fajne pokracovanie SG1 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nokia tu ma máš :lol: Ale vážne, mne sa oba páčia, SG1 som ale stratil po 5. sérii niť.

Momentálne sledujem SG Atlantis koniec druhej série. Síce je každý o niečom inom.

Ale aj SeaQuest, mám odpozeraný aj 5 krát, od ORF1 po Markízu. Len škoda, že skončil, druhá séria bola dosť slabota.

Nudnýýý? Blbóóósť! je to good seriál. Síce sa mi viac páči Heroes, ale aj Doctor Who, Kyle XY, a hlavne 4400 sú super seriály.

A ozaj nezabudnúť Jericho, Star Treky, okrem toho prvého ten mi nesadol. A my top 1 Sci-fi is SMALLVILLE!

No ako vidím som najväčší sci-fi Fan čo sa týka seriálov. Zabudol som aj na klasiku Cesta do neznáma,

a už skončený dokelu Journeyman. To bol fakt super seriál. Pokračovanie nabudúce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov