Skočiť na obsah

FreeSpace Komunita


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 rokmi...
  • Odpovedí 13
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • Klingonka

    4

  • bad_guy

    2

  • Jovzin

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Ja som prešla z Freespaceu na Freelancera a tam veľmi záleží podľa toho aký typ lode sa kúpi. Niektoré lode sú dosť silné, ale nie sú až tak obratné /neuhýbajú dobre strelám/.

 

Podľa mňa to chce iba troška cviku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Freelancer som nikdy nehral tak nemôžem porovnávať. Vo FreeSpace lode nekupuješ, proste si ich vyberáš, záleží od misie. A samozrejme od toho aj závisí aké zbrane si nahodíš a ideš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hral som kedysi freelancer celkom dobra game ale na FS nema :lol:

A velmo nehram uz FS uz iba sa snazim konecne dokoncit tie lodky svoje

Inak moje Stargate kolekcia lodi sa rozsirila :) Uz som si spravil aj Deadelus, potom Wraith Hive ship, a este anubis mother ship.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celkom dobra game ale na FS nema

prečo ? Práveže mne sa páči ešte aj teraz, je taká "civilizovaná" dá sa dock na planéty, obchodovať - vo FS nie, dá sa pridať ku komu chceš - vo FS nie, aj systémy Siria /Siriusu/ sa mi zdajú byť krajšie, ... Ináč nejde im server, vraj im odišla doska, či zdroj :lol:

 

Ale dosť rozplývania sa...

 

Ale ja som si v starom FS lode nevyberala, proste mi "hodili" loď a s tou som musela lietať a zvykať si stále na inú loď po každej misii to mi nesedelo. Neviem či by som si ešte nainštalovala FS, asi je teraz náročné na grafiku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem či by som si ešte nainštalovala FS, asi je teraz náročné na grafiku.

Vôbec nie, pod FS2_Open to ide úplne super a ešte to aj krajšie vyzerá. Má Freelancer editor misií podobne ako má FreeSpace FREDa? Bez toho by som umrel.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je tak, že najprv v single-play sa prejdú povinné misie a potom sa môžu brať od hocikoho (je ich kopa) všeliaká obtiažnosť a lietať po zvyšných systémoch. Vraj budeme mať misie na nomadov aj v multi-play, to som zvedavá (keď zas pôjde server-už nejako dlho nejde-týždeň!).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

ide Vam hard light stranka a forum ?

 

Lebo este rano som sa tam vedel dostat a zrazu ne a ne ju nacitat. Ale ked skusim cez mobil net tak ju nacita.

 

Premyslam ci mi nedali ban za to ze som sa pytal kde sa da stiahnut jeden mod v teme ktora uz asi 2 roky nebola aktivna. Alebo fakt neveim preco mi to zrazu nejde...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov