Skočiť na obsah

Aké knihy máte rozčítané?


Andulqa

Odporúčané príspevky

Toto je môj prvý McBain takže neviem či je to nové alebo staré.

 

Vyšla 31.10.2002 v nakladatelstvu BB art

 

Benjamin Smoke je detektív na dôchodku. Všetky prípady ho nudili, pretože dokázal všetky vyriešiť. Ale teraz sa mu zdá, že sa stretáva s dokonalým zločinom. Neznámy páchateľ ukradol mŕtvolu, Smoke zistuje, že nemá žiadnu stopu ani motív. Pustí sa do pátrania kde ho čakajú mnohé prekvapenia - stretnutie zo satanistickou sektou, návšteva čiernej omši, žená, ktorá tvrdí, že je prevtelená Kleopatra, záhadna nehoda, požiar, vražda.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto vážne nepoznám

okrem toho pomenej som čítala jeho knihy "mimo 87. obvod" ... tie mám prečítané dokonale :-)

a toto tvoje vyzerá byť dobré

 

ináč neviem, či čítaš aj na nete ... ja som si posťahovala nejaké jeho veci z netu

 

 

k veci: momentálne na etapy čítam Cremo, Thompson : Skrytá história ľudstva

tento rok je dosť narušené to tempo čítania, aké bolo predtým :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z netu mám posťahovaných hodne kníh, ale to je na nič čitať ich na monitore. Lepšie je, keď si k tomu môžes sadnúť, otvoriť, ovoniať tú vôňu tej knihy a pokojne čítať.

 

Je to dobré, už mŕtvolu našiel, ale zasa ukradli inú a stále nevie prečo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Umberto Eco - Meno ruže

hish, to je môj miláčik... Meno ruže mám doma na dvd so Seanom Connerym, a bojím sa to pozrieť, aby som si nepokazila dojem z knihy ...

 

to je pekne bacuľatá kniha ... mám ju slovo od slova prečítanú asi 4 x ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy, čo? Veď som asi na stej strane, ale bolo mi poradené, že to je dobré a doteraz som ju ešte nečítala.

 

game, na mňa normálna hrúbka :lol: Len sa mi zdá, že sa tam stále nič nedeje... ale snáď, keď mi o nej tak básnili... a teraz aj ty :)

Film by mal byť dobrý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moskaľ - Cestopis

 

Popravde som trochu sklamaná... veľmi rada som si čítavala jeho blog. A asi som od neho moc očakávala. Keď totiž čítam tie poviedočky naraz, strašne mi splývajú... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začalo to omylem ... ktovie akú má tá knižka históriu, keď sa dostala tam, kde sa našla :)

 

toto mi pripomenulo jednu knižku, ktorú som kedysi našla u otca : bola vydaná cca pred sto rokmi, a boli na nej pečiatky niekoľkých knižníc, dokonca aj jednej advokátskej kancelárie, a nakoniec nejakého antikvariátu ...

neviem už si nepamätám, čo to bolo za knihu - ale minulosť mala rozhodne zaujímavú ... :lol:

 

 

ale to len tak mimo misu ...pripomenula mi to tá kniha za skriňou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov