Skočiť na obsah

Aké knihy máte rozčítané?


Andulqa

Odporúčané príspevky

Snazim sa necitat naraz viec hnih, no akosi sa mmi momentalne moc nedari, no bolo toho aj viac:

L.N. Tolstoj - Vzkiesanie (mam to rozcitane uz strase dlho, no raz to docitam- slubujem)

G.D. Sallinger - Kto chyta v žite (povinne citenie- na vcera, no celkom ma to chytilo, tak to chcem docitat)

a pred casom som docitala P. Coelho - Alchymista (urcite stoji za to precitat si)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kto chytá v žite je kultovka pre mládež, nielen toho obdobia

 

ja som sa tam našla a pár známych tiež, je to skvelý príbeh o nenájdení vlastného ja

 

momentálne čítam Salingera - Deväť poviedok /zasa, jeho veci musím viackrát/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolko knih za den precitas phersu??? :lol:

Tak dva dni mi trva jedna kniha :) Ja za to nemôžem, že si k tomu sadnem a šup a už ju mám prečítanú. Ako mi to frajerka povedala som read-maniak :) .

 

Inak Wink Bitúnok č.5 mám už prečítaný ;) .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žito ma moc nebavilo, ale môže to byť tým, že som to čítal v origináli :lol:

 

Ja som v poslednom období konečne dočítal/prečítal viacero vecí, tak sa môžem pustiť do ďalšieho, keďže tiež nerád rozčítavam viacero naraz... Momentálne som rozčítal Proces od Kafku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som na tom asi podobne ako Axel. Citat velmi cas nemam , len tak obcas po veceroch ( ak nie som na nete :) )

 

Ale uz som musela zacat s povinnou tak sa nutim

Momentalne je to totalne nezazivna vec : Jan Palarik - Zmierenie alebo dobrodruzstvo pri obzinkoch :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi som čítaval veľa, veľmi, veľa. Za rok aj 20 kníh.

Teraz nečítam už ani vkladnú knižku. Nie že by ma knihy nebavili, ale akosi sa k tomu už nemôžem dostať.

axel, to je vela? ja som dakedy rocne precital 100knih.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez si myslim, ze 20 knih za rok nie je vela. Kedysi som chodil do kniznice pravidelne kazdy tyzden a bral som si tri, ci styri knihy. Ale zase niekedy len jednu a tie pre tie povodne som si este nechaval - hlavne ak to bola literatura faktu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

200 strán je málo. Nad 500 sa dá hovoriť o hrubšej knihe.

 

No a začínam čítať Kroniku ľudstva, niečo vyše 1300 strán :lol:

A ešte jednu anglickú minibook Adventure (to som si vybrala ako povinné čítanie, je to úplne primitívne :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov