Skočiť na obsah

Verte-Neverte


Sniper

Odporúčané príspevky

Axel Wers, tu cast poznam, ale nebolo to nahodou oznacene za "fiction" ? Teraz neviem, ale prve co sa mi vybavilo je, ze to bolo vymyslene.

Bolo to označené ako "fact". Ináč takých podobných záhadných zmiznutí bolo už viac. Mňa to neprekvapuje, môže sa to stať hocikomu a hocikde.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 39
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    8

  • game

    6

  • lopata555

    6

  • RoSo

    3

Top prispievatelia v tejto téme

boze... na ten serial si pamatam. ked som bola mala, bavala som sa ho pozerat, lebo mi z neho naskakovala husia koza :) teraz sa na to pozeram s mensim nadhladom... a s dostatkom svetla v miestnosti :)

 

konkretne ma zaujal ten, ktory bol uz vyssie spominany... ten s tym bubakom v satniku a s chlapcom, ktory tam zmizol... ten bol fact, hej, a odvtedy sa fakt bojim satnikov :lol: a mozno to znie blbo, ale tak radsej nebudem riskovat, clovek fakt nemoze vediet, ze co sa deje v onom svete :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Děsivý komiks

 

a čo poviete na tento prýbech?

""príbeh"" ... som si pozrela :)

vraj je pravdivý ...

no ... asi tak, ako v tom príbehu o človeku, ktorému sa snívalo, že umrel, a do toho skutočne umrel ... :)

 

občas sa vo mne zobudí driemajúci detektív :( ;)

 

vydavateľ zomrel, nikto iný nevidel obálku, ktorá mu prišla domov, nikto iný nevidel kresby, ktoré v tej obálke boli a ktoré si prezeral, nikto nebol svedkom toho, že sa podivne rozkladajúci sa ilustrátor / po dvoch hodinách vo vode, všetka česť maskérovi : ) / zjavil a ukazoval prstom na vydavateľa, želajúc mu smrť ...

 

vydavateľ mal zrejme horšie svedomie než sa zdalo, ponavštevované bary a alkohol tomu pridali a umrel na infarkt či na čo ... obálka zmizla, kresby zmizli, riasa a celá omáčka patrí k urban legends ... alebo ako kto zistil, že tam nejaká obálka a kresby a mŕtvy ilustrátor boli ? hm ? ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

nie je to presne k tomu seriálu, ale je to rovnaké verte - neverte :lol:

 

možno keď raz umrie, pridajú ho do nových dielov seriálu, aj s desivou hudbou

spomínam si, že som o tomto už čítala, pred rokmi, niekde to tam píšu, že starého pána už raz prezerali

došli k tomu istému, a vlastne neviem k čomu, zistili, že je celkom zdravý a tým to končí

lenže každý poriadny jogín je trénovaný na spomalenie svojich telesných funkcií, na neprijímanie potravy a vody, na zahrabanie hlavy do zeme, a na kdečo ...

 

 

Neje, nepije a žije. Lekári krútia hlavami

 

Indickí vedci sú v šoku výsledkami testov, ktoré dva týždne robili 83-ročnému jogínovi Prahladovi Džanimu, ktorý o sebe tvrdí, že viac ako 70 rokov už neje ani nepije.

 

"Stále nechápeme, ako je možné, že prežil," povedal podľa agentúry AFP neurológ Sudhir sah z 30-členného tímu lekárov, ktorí sledovali jogína v nemocnici v západoindickom Ahmadábáde. Počas tejto doby bol Prahlad Džani dvadsaťštyri hodín denne pod dohľadom kamier.

 

zdroj: http://spravy.pravda.sk/neje-nepije-a-zije-lekari-krutia-hlavami-f00-/sk_svet.asp?c=A100510_130131_sk_svet_p12

 

verte či neverte ? hm ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som videla aj rozhovor s tym lekarom, a naozaj vravel /v tej dobe ked sa robil rozhovor/, ze uz tyzden nic nejedol, nepil, nevylucil, a to je pod neustalym dohladom kamier

 

neviem...preco toho muza izolovali a robia z neho laboratornu krysu? iba tomu nechapem..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 11 mesiacmi...

podla mojho nazoru aj tie pribehy, ktore su akoze pravdive, boli dost skreslene. niektore mi pripominali urcite paranormalne udalosti akurat ze iba okrajovo, cize tvorcovia epizod si podla mna len brali priklad z niektorych udalosti, no nevyrozpravali ich presne ako sa stali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov