Skočiť na obsah

LFP - Liga de Fútbol Profesional (po sezónu 2007/2008)


tomassi

Odporúčané príspevky

Barca šlape, zapol však aj Real, momentálne je už od prvého miesta len na dva bodíky

myslím však, že Barca to podľa mňa už nepustí, oni aj keď hrajú zle, tak hrajú dobre v porovnaní s ostatnými

 

v poslednom kole bol ťahákom zápas Real - Sevilla, aj keď to real dotiahol na víťazstvo 3:2, tak sa porazila samotná Sevilla, hrali kapánek lepšie takmer celý zápas, no po prvom van Nistelrooyovom góle začali byť dosť nervózni a ku koncu to už bola nechutná strkanica a päť minút sa nehralo. Real môže ďakovať Gutimu za tak krásne akcie, z ktorých padli góly, bol jednoznačne najlepším hráčom na ihrisku

druhý gól Maresca v sezóne a prvý v zápase bola úplná lahôdka, včera to na arene asi päťkrát opakovali dokola ako "klasse Tor"

 

inak, španielska liga aj s jej skvelými rozhodcami je asi to najlepšie, čo v telke pozerám. v nedeľu v horespomínanom zápase tam rozhodca dal červenú aj rozcvičujúcemu sa hráčovi :) to je čistý punk, čo tam tí rozhodcovia pískajú, sa neserú, dve-tri červené je pomaly asi ich zápasová norma :lol: :)

ale treba povedať, že nepískajú v prospech tých dobrých, ale tých slabších klubov, vedia tam Real, Barcu aj Valenciu potopiť v priebehu pár minút

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 57
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    25

  • chorche

    11

  • nutrinka

    6

  • weirdo

    4

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...

Vies definovat ZA CO dal rozhodca tomu hracovi cervenu?

definovať nie, len hádam, že niečo povedal čiarovému

 

neviem neviem ale, či to barca dotlačí do titulu, real sa nezdá, ale šlapú teraz ako diví, len fakt stále nechápem, prečo Guti nehráva v základnej zostave :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ježiš, tomassi, nepoužívaj tie tvoje prezývky, ja potom neviem, o kom hovoríš :lol: s Eto'om sa v barce viacerí nemusia...s jeho prestupom je to dosť možné, rijkaard nedávno ohlasoval omladzovanie a obnovovanie kádra po tejto sezóne

 

sevilla, barca, real...aby to napokon nebola valencia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konečne po dlhej dobe môžem pozerať barcu a chlapci ma nesklamali, 5:2 /a aj tá mojá obľúbená krásna kamerúnska gazela dala gól :lol: /

len ma serie nejak puyolova rýchlosť, v poslednej dobe mi prijde ako po obrne :)

 

a vraj do valencie sa chystá hildebrand, som zvedavá, či sa chytí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...alebo skor ci nieco chyti...mal by.... Hovori sa aj o odchode Roberta Carlosa z Realu, vraj to ma byt bez odstupneho, uz pred rokom sa vravelo, ze by mohol ist do Chelsey, lenze prave tam sa trosku pristavili kohutiky s financiami, megalomanstvo sa neplanuje....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

weirdo,pravdupovediac,ten klub ti v sucasnosti skor ujde na tikete,ako by usiel nejakym inym sposobom...Ked sa na prelome tisicroci vracali z druhej ligy do prvej,tak sa zaradili k lepsiemu priemeru ligy,ale posledne dve sezony sa uz zase len zachranuju...Mas speci dovod sa na nich pytat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zda sa, ze vyhadzov Quiqeho Sáncheza Floresa z Valencie nebol najstastnejsi tah...

 

Valencia 1:5 (0:4) Real Madrid

1. Raul 0:1, 25. van Nistelrooy 0:2, 30. Ramos 0:3, 37. van Nistelrooy 0:4, 59. Angulo 1:4, 65. Robinho 1:5

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeeeeeeeeeees!!!

 

FCB 3:0 Betis

 

to bol zapas .. kriste vidiet to vsetko z par desiatok metrov a byt na stadione, pocuvat 73000 spanielov, ako hulakaju "BARCA!!!" a na rozhodcu kricia "fila de puta" ...

 

VAU!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

mmm

myslím, že pre BARCA-u je veľmi potrebný

už len z toho dôvodu, že BlauGranas potrebujú výraznú osobu v úlohe Brazílčana

posledné roky hovoria za seba

za čias Romario-a, Ronaldo-a, Rivaldo-a, Ronaldinho-a im to vždy išlo naozaj skvelo

 

no nemyslím, že ho udržia

ak bude pracovať ako sám vraví a sedieť aj tak na lavičke + peniažky

nie je žiadna šanca, že tam ostane

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

FC Barcelona - Real Madrid 0:1 (0:1)

Gól: 36. Júlio Baptista

 

mmm, kulturista rozhodol El Clásico

kto by to bol čakal

na CampNou nedostať gól

vyzerá to tak, že REAL má opäť veľmi silnú generáciu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten gól bol prekrásny, ukážková akcia na jeden dotyk

inak barca hrala nemastne neslane, navyše na rozhodcovi bolo vidno, že nedovolí víťazstvo kataláncov...ale herne si naozaj real zaslúžil vyhrať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov