Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

skoda, ze Hejkova neostala pri Ruži (ruzomberske basketbalistky), tiez by sa ten klub nepotacal tam, kde teraz, ked sa nedostal ani do finale slovenskej ligy...

nuz ale asi je to tiez aj o peniazoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej/233420/vyjadrete-svuj-nazor-mel-by-kouc-ruzicka-skoncit-u-reprezentace.html

 

Zaujimava anketa. Su tam aj zaujimave rozhovory. S aj tym otcom. dve ten starsi je zaujimavejsi.

 

„On byl tehdy dokonce u nás doma. Já jsem ho s tím vyhodil a řekl jsem mu, že se zbláznil. Že jako hrdý otec, který má šikovnýho kluka, to nemám zapotřebí. Ale důsledkem toho bylo, že v další sezoně můj kluk, který předtím jako prvoročák hrál třetí lajnu, najednou spadl do čtvrté, nehrál přesilovky, oslabení. V té době jsem si to ale s těmi penězi vůbec nedal do souvislostí a došlo mi to až později, kdy za mnou pan Mouček přišel znova a chtěl 250 tisíc.“

http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/233385/zpoved-otce-ktery-dal-ruzickovi-pul-milionu-prisel-znova-a-chtel-dalsi-penize.html

„To je člověk, který se pohybuje v blízkosti pana Růžičky, působí, že se s ním zná velice dobře, snaží se nalepit na ty lepší hráče a slibuje jim, že jim pomůže v kariéře. Víte, já mám dojem, že je to organizované. Že na jedné straně pan Růžička řekne, že kluk už musí do práce, že hokej hrát nemůže, a pak přijde pan Mouček s tím, že se o kluka postará, ale nakonec to dopadne tak, že musíte přinést peníze... Nepřipadalo mi to jako náhodný jednání, že by se najednou rozhodl, že pomůže.“

Ja tomu aj verim. Pre mna je to najhorsie - vydieranie.

 

----------------------

 

Moje dovysvetlenie. Moj pohlad. Aka spolocnost .... . . Mne je jasne minimalne to ze trener berie peniaze , sam to potvrdil aj ich vratil na ucet - nevieme z akeho. Pre mna je zvlastne - preco na zapade - pri akomkolvek priesery cloveka sa on prizna - u nas nie - na vychode si zoberie zivot - myslim Japoncov,Korejcov. 

 

U nas? Ho ludia aj podrzia. Nech je nadalej repre trener. Zvaz ho podrzi - bola anketa medzi hokejovimi osobnotami - tie ho podrzali. 

 

Podla mna nemam nic ze rodicia zaplatia klubu - ten nech povie naco to potrebuje a rodicia sa vyzbieraju(ci nevyzbieraju). ALe nech o tom vedia vsetci. A hlavne ak da niekto viac nech o tom vedia - ale hlavne nemoze sa stat ,ze kvoli tomu budem dieta uprednostnovat. Na ukor sikovnejsieho a tym poskodim cele snazenie - vysledok tymu. 

 

Nasi ked hrali proti Tatranu - vyhravali 2:1 - trener tam poslal mojho chalana - on nestihal nevedel co ma hrat - nepripraveny - ale aj predchadzajuci zapas uz nehral dobre - hrali uz s lepsimi - ci najlepsimi. Mne sa na to nepozeralo dobre. Neviem si predstavit aby som platil - co nema zmysel. Este ojeddaval ine sikovnejsie deti.

Toto ak ja uvidim v klube - koncim. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Pred MS bolo 70% spolocnosti v ankete zato aby ostal v repre. Po vcerajsku este ho zastava 10% ludi, ktorí su na Ruzickovej strane. Ze to co robil on robia vraj vsetky vacsie kluby.

 

Placu ,ze maju malo , menej sikovnych deti - ze sport je len pre bohatych a podobne .... ci uz funkcionari, ci fanusikovia,verejnost a takto sa spravaju, takto(destrukcne) si sami nastavia system. 

 

 

-

 

Miroslav Palaščák už není jediným mužem, který obvinil Vladimíra Růžičku z domlouvání angažmá mladých hokejistů za peníze. Radiožurnál přinesl svědectví dalších rodičů, kteří od někdejšího šéfa Slavie a nynějšího kouče národního mužstva údajně zažili podobné jednání. Šéf svazu Tomáš Král kvůli tomu na středu svolal mimořádné zasedání výkonného výboru.

Zdroj:http://hokej.idnes.cz/vladimir-ruzicka-hokej-07m-/reprezentace.aspx?c=A150609_120921_reprezentace_lge

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Ad Žampa a diskusie z predoslej strany. Tak ste ho velmi poniektori obhajovali. Sledujete jeho vysledky v tejto sezone? Z polovice pretekov vypadol uz v prvom kole. Leti X-tisic kilometrov, aby sa o 20 sekund prenho sutaz skoncila. Zbali sa, leti na ine miesto, kde po pol minute zase vypadne. No a taky "pretekar" sa stazuje na stat ze mu neda peniaze. Za toto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja do toho financovia nevidim, ale nebude to len druha - odvratena strana tej istej mince ? nie su peniaze, nie je kvalitny trening, nie su vysledky...

mozno je to len nahoda, ze Zuzulova a Vlhova zacali trenovat s francuzmi a lala  ake vysledky maju tento rok

ale tiez mozu byt nahodne tie dobre Zampove vysledky na a po olympiade, proste zaziaril a zhasol

aj baby sa mozu uz o rok placat niekde v priemere... kto vie ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zuzulova mala vysledky aj vtedy. Plus teraz je konkurencia o nieco nizsia ako bola pred 5-10 rokmi, preto je viac v popredi. Ona si len drzi vykonnost.

 

A Vlhova trenuje s Frantikmi asi pol roka. Snad nechces povedat ze maju carovny prutik a za taky kratky cas z nej urobili pretekarku. Asi nemaju, kedze oni sami spickove pretekarky nevychovali.

 

Zampa tie peniaze dostal, uz sa na podmienky nevyhovara. A jazdi este horsie ako predtym. Tak asi to dosledok podmienok nebude. A aj tak netusim ako by zle podmienky mohli ovplyvnit to, ze vypadne hned v tretej brane. Asi 6x v tejto sezone. To je slaba vyhovorka.

 

Ano, dievcata mozu spadnut do priemeru. Ale uz len v tejto sezone maju vysledky take, ze aj keby uz nic nedokazali tak to staci. A je to viac ako Zampa za celu karieru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedavno mi povedal kamarat, ze dalsi  chalan(syn kamarata zo zakladnej aj sme sa pobili) ide do Podbrezovej - tie #### si nevedia nic vychovat. Len beru z okolia.

 

Ten chalan je mladsi, ci starsi ziak - ale na nich sa ozaj alo. Na tych detoch. 

 

-------------

Chalan pojde na turnaj do Starej lubovne 08 - v nedelu - som si isty aj treti rocnik spravy vysledok - ci sa ukaze ci vedia hrat futbal. Potom Presove dalsi turnaj tych istych deti 08.

 

Nas klub(myslim trenerov a deti a rodicov) na zaciatku mal tridsat deti - venuju sa im , chodia na turnaje,zlepsuju sa , maju umiestnenia- 

uz maju aj dalsie deti - ved teraz v starej lubovni budu deti co s mojim synom netrenuju. Som na ne zvedavy. Si myslim ze budu dobri.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu ide - neprofesionalny sport - nenormalna krajina. Revuca. nenormalne mesto. Nikdy tu futbal nerobili aspon trosku poriadne . potom bolo nieco par trenerov - nepoznam ich - a zrazu boli aj dobri futbalisti - aj dvaja reprezanti - potom sa na... to pokaslalo .... az tak ze v strnastisicovom meste nevies dat dokopy desat chalanov. A potom  - ak je jeden trener - a mu dalsi jeden dvaja pomozu - vedia byt aj s par detmi - vcelku sikovni. Od nas je lepsi Junior a Tatran Presov. Ale nik ini - ostatne mesta(kluby) su maximalne na nasej urovni. Vravim len o rocnikoch 06 a 07. Ine nemame. Teraz pojdu 08 - dnes som videl trening. Co ja viem - su to male deti. A trenuju asi kratko. Ale tie co to uz robia tri roky - tomu nieco daju. Som rad ,ze okrem tych 4.roch tam vedia dat este dalsich 6.  Deti si zahraju - odskusaju si turnaj a to je dvolezite - hlavne nech ich to bavi - nech sa citia ako kolektiv. 

 

Podla mna ti 4ria sami spravia vysledok(je tam dobry brankar,aj obranca aj utocnik aj dalsi hrac co neviem co bude hrat). Ale nech sa pri nich chytnu aspon dalsi dvaja ,traja - budu ich potrebovat.

 

------

Len poznamka - ziaden chalan ani dievca co sa narodilo u nas dvetisic piatom nehra futbal. Ziadne take dieta nieje aspon u nas.

 

este dam moment - sme sli na turnaj 05 do Popradu - velke ihrisko vsetko asi az na jeden zapas prehrali. Sme rodicia na to cumeli(bola zima v oktobri - hned som isiel pre vodku do obchodu). Nemame ziadneho takeho hraca a mi ideme na nich 08. Chalani to trenovali - hrali pripravu s nasimi mladsimi   ziakmi - aj tri zapasy.Kazdu stredu aj som to videl. Ale to sa porovnavat nedalo. Jeden trener aj povedal ze nech sa pripravime na debakle.

 

Ale tie 08 teraz pridu do Starej Lubovni. CI 06 spravili v januari dve druhe miesta - predtym v podstae stale prehravali. najtalentovanejsie podla mna boli 07 - tie raz aj turnaj vyhrali - pred rokom - ked bol syn prvy krat na turnaji.Ale vedeli sa umiestnovat do prvej trojky.

 

---------------------

Podbrezova? Dufam, ze ziadne dieta tam neodide. A ak bude mat kto za nas hrat - Podbrezovu vzdy porazime. To nie klub.

 

este syn chodi do skoly - co hravaju nejaky turnaj v Podbrezovej ci Brezne(sponzoruje to Sotak) . Do tej skoly chodia deti - jedno dieta velmi sikovny obranca, co prestupil od nas. Ucitel snimi zacal trenovat - v januari a turnaj je asi v aprily. Dufam ze ich a vsetkych nabiju.

 

Ja som aj aj cudoval preco sa na to pripravuju - ma to potesilo - ale z troch treningov - mali asi len jeden. Ja som sa cudoval - lebo toho ucitela poznam - mna ucil tiez. Ale nieje ovela starsi - bol som par krat snim napivo.  a nech ich pripravi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 3 rokmi...
  • Pred 2 týždňami...

Najmasovejší šport, a vzhľadom na mesačné náklady je aj jasné, prečo. Pri silnej podpore klubov, ktoré sa starajú o väčšinu výdavkov je futbal prístupný väčšine rodín bez ohľadu na solventnosť. Záleží od vôle a šikovnosti, kam sa kto dostane.

https://ahojmama.pravda.sk/clanky/kolko-stoji-detsky-sport-skutocne-naklady-/12409-clanok.html?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rubrikovy_box

 

 

Moj syn nehrava za Slovan. Okrem sutaznych zapasov - kde ide autobus - sedem rokov ho vozim,kde hraju. Ci iny rodic. nemusime ist obaja naraz. Ale je to relativne najlacnejsi sport. 

 

Ale ze by na to mali vsetci? mozno aj ano, len to by sme boli asi ina republika. najdrahsie su asi tenis, aj lyzovanie,ale aj tanec -saty tam stojaasi 600 eur a viac.

 

u futbalistvov kopacky? Ja mam doma desat parov, po synovi v nich hra dcera - mne dala tri pary kustodka klubu. Dres im daju. Alebo nejake tricko na trening ma. 

 

U ciganov- treneri by ich brali ,ale musia pravidelne chodit na treningy. Co nevedia.

 

Zena isla na duchovne cvicena - nieje doma na vikend - chalan sa ma prisiel spytat ci sa moze ist korculovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Nechcem zakladat dalsiu temu o sporte. 

https://sport.aktuality.sk/c/487252/miakela-shiffrinova-obvinila-organizatorov-z-podvodu-mali-jej-umyselne-uskodit-a-pomoct-petre-vlhovej/?utm_source=aktuality.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-top-hp-najcitanejsie_new&utm_campaign=cross&_ga=2.89004571.1034652382.1615138377-1719904047.1516959723

Ako som to videl ja, mohlo to byt o nieco skor vymenene, keby o 40 sekund bolo by to v pohode. Ale podla mna usporiadatelia urobili to najviac co vedeli. Zenina neter tam bola dobrovolnicka, takych tam mali stovku. 

Shiffrinova bude najlepsia lyziarka doteraz a dalsiu dlhu dobu,predbehne Stenmarka v pocte vitaztiev vo SP, keby nebola Vlhova by ho uz davno predbehla.

Vlhova asi vyhra velky globus,a bude to v dobe ked superila z najslepsou lyziarkou tam kde bola ona dobra. Je ci bude. Jedna aj druha. Lara Gut je je velmi dobre na super G,ale aj tu jej pomohlo,ze sa zranila este jedna talianka velmi dobra. Teda tam nema konkurenciu.

Shiffrinova raz vyhrala a mala 2200 bodov a jazdila len obrovky slalom a slalom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov