Skočiť na obsah

Žena


henka

Odporúčané príspevky

  • Pred 9 mesiacmi...

Neviem kam dat tento feministicky orgazmus, pretoze mam pochybnost, ci su feministky zeny alebo nejake "tvrde revolucionarske jadro" v praktizovani svetlych zajtrajskov :)

 

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/79274/revoluce-podle-zelenych-rakouske-feministky-uci-zeny-jak-mocit-vestoje-delaji-k-tomu-i-prakticke-ukazky.html

 

.........pripominaju bojovnikov za zastavenie globalneho oteplovania :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z celého je pravdivé toto:

.... například na některých společenských akcích, festivalech, .... jsou toalety v takovém stavu, že pro ženy je lepší použít jiný způsob, než je obvyklé.

 

zbytok je blaf, feministický alebo kakýkoľvek :)

 

z toho pravdivého výroku vyplýva spústa súkromných akrobatických a kdejakých samokreatívnych kúskov, ako si na podaktorých akciách tak "bežne odskočiť"

to by sa rakúske feministky možno divili, aké sú ženy kreatívne aj bez kurzov čúrania postojačky :)

 

mimochodom :)

už som mala na mysli kamsi napísať - v poslednom čase hodne chodím kdekade po nemocniciach a lekároch a podobných inštitúciách, a ešte budem, prakticky denne - a dúfam, že priveľké sklamanie už nezažijem... možno práve teraz som to zariekla a práve si to štyrikrát odklopem....

ale chcela sam tým povedať, že čím staršia inštitúcia, tým horší stav sociálnych zriadení, ale čo musím skutočne poznamenať:

aj v miestach, kde otváram dvere opatrne, je vo vnútri voňavo a čisto... čo ešte pred pár rokmi neexistovalo.

 

dúfam že to tak vydrží aj bez stojacich kurzov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Kde to skonci?.........

 

 

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/460322-feministky-pobouril-dopis-hvezdne-deneuveove-proti-kriminalizaci-muzu.html

 

 

.....vyzera to na urcenie priestoru pre muza a zenu....kazdy dostane zákonnou formou svoj diel, kde bude moct bezpecne prebyvat....holt "pokrokove" tendencie nezastavis , teda na vsetko sa natiahne guma.......teda zakonna :(

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

chutný obrázok...

no, naša Ninka je už tiež kus ženskej, už špekuluje, čo sa jej hodí a čo nie, aj mne už radila, akú pokrývku hlavy a akej farby topánky si mám dať, aby sa mi to vraj hodilo. ešte aj zo svojich farebných sponiek a gumičiek mi chcela nadeliť, samozrejme príslušných farieb, lebo inak by sa mi to nehodilo...dnes keď dcéra prebaľovala mesačnú Nelinku, tak Ninka šla do skrine a vybrala dupačky, ktoré má mama malej sestričke obliecť, a vyžívala sa, že dobre vybrala, lebo to sa jej bude hodiť, pravda, babka?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

a klasika: ženy a kabelky :)

 

post-3-0-81428500-1548274192.jpg

 

musím priznať, že v v poslednom čase nosím z praktických dôvodov miniatúrne kabelky...

kedysi to ovšem boli väčšie, nie veľmi ale dlhé desaťročia väčšie - vždy som v nich nosila polku domácnosti,

ale takéto kutanie sa v nej spravidla nedialo - všetko muselo mať nejako svoje miesto :)

 

až raz - strašne sa mi páčila kabela, ktorú doporučila Trinita - samozrejme som ju kúpila, strašne sa mi páčila, aj mala fochy a diely a na zips a dalo sa tam deliť, len ona bola z materiálu, že sa roztiahla do tvaru batohu... a fochy a diely akosi stratili trochu opodstatnenosť, ale je to parádna taška, ešte stále je doma v pohotovosti :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov