Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Dňa 31. 1. 2021 at 19:20, sahara napísal:

ja už som pridaný od mája 2019

ja od Vianoc 2001

Dňa 31. 1. 2021 at 19:21, Hellé napísal:

Jo, horsi su uz len:smilieee: vegani

hm, som za každú srandu, ale predstava karfiolového mozočku v hlave ma desí :sick:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám pocit, že po prekonaní Covid som nestratil len čuch, ale aj mentálne schopnosti. Keby za to mohol alkohol, aspoň by to bolo zaslúženou  odplatou. Ale mať karfiolový mozoček kvôli vírusu je nefér.  

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 minútami, Tono napísal:

mať karfiolový mozoček kvôli vírusu je nefér.  

ešte stále sa s tým môžeš dať na politickú dráhu ... v Bruseli je evidentne takých plno, aj bez koronáča ... :biggrin:

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@clovek2to aj u nás. 

Vraj na to existuje rýchlotest.

Postup: 

1. umyť ruky a dobre vydezinfikovať

2. vystrčiť ukazovák ľubovoľnej ruky  

3. vyzliecť sa od pol pása dolu a dať sa do polohy ako v drepe

4. vztýčený ukazovák pomaly opatrne vložiť do análneho otvoru a 3x otočiť

5. vytiahnuť prst von

6. pričuchnúť k tomu prstu

Výsledok je pozitívny, ak nič necítite, negatívny, ak cítime.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/michaela-duffkova-alkohol-alkoholicka-alkoholik-abstinent.A210412_140526_ona-vztahy_jup

Ja si pamatam,ze na zakladnej skole mi triedny ucitel vyhrozoval,ze zavola policajtov aby mi dali fukat(skupine troch ,bolo to na vratenie knih,na konci roka). A to bolo okolo obeda, vtedy sme este na pivo neboli. Uz na zakladnej skole aj lyziarsky vycvik, ci triedny vylet. Na Muranskej planine. Nas uz neviem kto prekontroloval. Vecer vidiet tych spoluziakov vesajucich sa po stromoch a to sme snimi nepili(ale tiez spoluziaci a kamarati). Ucitelke ukradnut cigarety ked dosli. 

Kamarat sa asi v 20 rozhodol nepit. 20,mozno 10 rokov mu to vydrzalo. Da si, zrube sa 3 krat do roka.  Ale aj to pisem o minulosti, naposledy tyzden dozadu, doniesol dve plechovky plzne a jednu vypil , on nepil pivo asi od 16 rokov. Palenku a vina ano,ale pivo nie.

Na tom kamaratovi sa mi pacilo ze nepil dvadsat rokov som si ja dal pivo a on kofolu. Nie jednu aj tri, potom strik.

Nechcem aby moje deti pili. 

Priklad. Ja som rad ze kamarat nieje alkoholik ako ja. Ma to aj vyhodu. Ale nie len kvoli tomu to je vyhoda.

Citát

Taky spise spadam do skupiny abstinentu, kteri si maximalne pripiji a pak jsou na kofole a nikdy problem nebyl. Naopak jsem vitan, protoze pak muzu ridit a jsem dulezitej.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som chodil len do 8triedovej skoly vtedy len take boli. v 6stej 7.dmej. 8smej sme chodili na pivo do krcmy.

Bola situacia,ze sme boli na pive a prave do tej krcmi dosli ludia z fabriky- brat aj otec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je jedno koľko ročná to bola škola, takže ty už od šiestej triedy si chodil na pivo? A to si naučil aj otca a brata piť, či oni tebe to tolerovali, keďže pili aj oni?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Realne na pive sme boli az na strednej skole(alebo prazdniny pred). Teda v 9.tom rocniku. Ale pilo sa mimalne od 7dmeho. Otca som nenaucil pit ty hovado.

Ja v krcmach  som s rodicmi nebol, alebo si nespominam, nikdy som nemal fantu. Mozno na ROH chate na Prednej Hore, ci v madarsku na Balatone. Vtedy u nas neboli restauracie,len krcmi. Neboli Pizerie - boli len krcmi. Moje deti uz boli v x restaraciach kde si mozu dat kofolu. Aj v nasom meste.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov