Jump to content
 • Blog Statistics

  172
  Total Blogs
  522
  Total Entries

Hospodárenie

 • entries
  9
 • comments
  80
 • views
  20,826

Veľká reforma 2021


Tomáš

2,649 views

 Share

Spúšťam operáciu Half Year Plan v skratke HYP. Ide o to že som v polovici roka a do konca roka chcem dosiahnúť toto:

- Jesť len primerane a skĺbiť to s lenivosťou a to tak že jesť budem iba v práci. Medzi zmenami spať. Brať nadčasy aby bolo viac peňazí a menej voľných dní ktoré by som musel vykryť zháňaním jedla. Tak aby som nemusel výjsť z komfortnej zóny tak tie voľné dni vykryjem donáškou alebo fastfoodom, pizzérkou, reštauráciou. Ale tých veľa nebude.

- Odkladať si 20% platu a pripraviť tak základ na Year Financial Reform Plan 2022 (v skratke YFRP2022) ktorý zahŕňa vytvorenie rezervy podľa rád odborníkov t.j. 6 mesačných (nie platov) ale súm výdavku. 

- Redukcia váhy pod 100kg. Pre zdravé fungovanie organizmu a odstránenie hroziaceho rizika zákazu nočných zmien kvôli hypertenzii lekárom, čo by mohlo ohroziť zamestnateľnosť mojej osoby.

---

Poznámka: Pri splnení všetkých bodov HYP2021 sa plynule prejde na nadväzujúcu reformu YFRP2022 ktorú podrodne rozpíšem až to bude reálne.

 • Haha 2
 Share

5 Comments


Recommended Comments

Proteus

Posted

Čo sa stalo z predchádzajúcou operáciou? Však mala začať od augusta. Je len júl. Každá jedna skončila a aj každá jedna skončí na smetisku "ja chcem". 

Link to comment
secretka

Posted

Keďže angličtinu neovládaš ani na úrovni jednoduchého dorozumievania, svojim veľkolepým plánom môžeš dávať úplne jednoduché a zrozumiteľné slovenské názvy, ktorým porozumie aj tá časť fóra, pre ktorú je angličtina, tak ako pre teba cudzím jazykom. Svoje plány už celé roky dokážeš kvetnato opisovať, veď si len pozri koľko tzv. plánov máš iba v tejto časti ... a čo z toho. Nič, vôbec nič. Vypísal si sa, a na všetky svoje plány si po napísaní okamžite zabudol, všetky  sa zrútili ako domček z karát.

Priala by som ti úspech, ale som príliš skeptická. Zo svojho príjmu by si mal odkladať minimálne 200€ mesačne, ale ty nedokážeš nedotknuteľne odložiť ani obyčajnú dvadsiatku. Vždy budeš mať dôvod, prečo si ju musel vybrať. :ermm:

Citát

Pri splnení všetkých bodov HYP2021 sa plynule prejde na nadväzujúcu reformu YFRP2022 ktorú podrodne rozpíšem až to bude reálne.

Čiže nikdy ... :smile:

 • Thanks 1
 • Upvote 1
Link to comment
tyso

Posted

3 hours ago, secretka said:

Čiže nikdy ... :smile:

Naopak,  garantujem ze za par mesiacov tu bude dalsi grandiozny sebazdokonalovaci plan, ktory :teraz to urcite vyjde:

A len ukazka ze do jeho hlavy sa ziadna rada nedostane sic "Jesť len primerane a skĺbiť to s lenivosťou a to tak že jesť budem iba v práci.",  to je overeny sposob ako nabrat vahu,  KAZDA rada na chudnutie opakuje : pravidelne MENSIE davky,  nie kombinacia hladovania a prezeriania.

Link to comment
Tomáš

Posted

Náhodná zhoda. Teraz sú moderné takéto názvy projektov tak som chcel aj ja to tak moderne nazvať ale už som to prerobil.

Nebudem sporiť vetvy že zubný fond a na vodičák a podobne. Ale že odkladať čo najviac a tak sa blížiť k cielu. Keď tam dorazím splním si to a ide sa zniva sporiť na ďalší.

 • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy